NAJWAŻNIEJSZY jest…

.

.

Pozostając przy temacie pLandemii…

Gdyby przeprowadzić ankietę wśród przypadkowo spotkanych osób – np. przechodniów na ulicy – z zamiarem uzyskania odpowiedzi na pytanie “CO jest TERAZ najważniejsze?”… jakich odpowiedzi moglibyśmy spodziewać się od Ankietowanych?

Zakładam, że mogłyby padać różne odpowiedzi. Podejrzewam też, że raczej nikt nie spodziewałby się odpowiedzi takiej, jaką możemy odczytać w jednej z informacji, zapisanych dzisiaj na moim blogu. [TUTAJ]

Pomyślałam, aby w ogromie manipulacji, indoktrynacji, którymi jesteśmy w każdej minucie bombardowani… aby z zapisanego już komentarza zrobić odrębną notkę; aby tym samym spróbować trafić do nadwątlonej już świadomości bliskich Bliźnich moich… tych z Szanownych Państwa, którzy u w i e r z y l i ś c i e… w ‘cudowną moc szczepionki‘:

26.04.2021: Lekarze i politycy: zaszczepieni powinni odzyskać swoje prawa
Berlin (dpa) – Przed szczytem rządu federalnego i rządów krajów związkowych poświęconym szczepieniom przeciw Covid-19, stowarzyszenia lekarzy i politycy domagają się, aby zaszczepionym osobom wkrótce przywrócić ich podstawowe prawa. Na przykład zaszczepieni mieszkańcy domów opieki powinni znów mieć prawo do wspólnych posiłków i przyjmowania gości, powiedziała gazecie “Rheinische Post” przewodnicząca Partii Zielonych w Bundestagu, Katrin Göring-Eckardt. Dodała, że potrzebny jest również praktyczny dowód dla osób zaszczepionych lub tych u których testy są negatywne. Kanclerz Angela Merkel i premierzy krajów związkowych powinni jej zdaniem dopilnować w najbliższy poniedziałek, aby wstrzymane dawki szczepionek zostały wydane i aby żadna szczepionka nie została wyrzucona. Federalny przewodniczący Związku Lekarzy Rodzinnych, Ulrich Weigeldt domagał się, podobnie jak Göring-Eckardt, natychmiastowego zużycia wszystkich zapasów.

+++

Czy w Polsce… i na świecie jest inaczej (???!)

“prawa wyszczepionych”
ich prawami
ale co tam...
n a j w a ż n i e j s z a
“szczepionka”…(!)

cóż znaczy z d r o w i e
cóż znaczy ż y c i e
cóż znaczy człowiek…
najwięcej znaczy
Z Y S K karteli (!)
ani jedna “szczepionka”
nie może się z m a r n o w a ć…(!)

trzeba P L A Ndemować...
trzeba D E P O P U L O W A Ć (!!!)

ani jedna “szczepionka”
“…nie może zostać wyrzucona…” (!)
a n i jedna nie może
się z m a r n o w a ć… (!!!)

Trzeba jeszcze zapamiętać, że:

“M e n t a l n o ś ć  OLIGARCHII nie zmienia się” (!!!) <= (polecam podlinkowany wykład).

W uzupełnieniu – przypomnieniem, którego nigdy dość:

Dr Matthias Rath – kartel farmaceutyczny. Cały wykład – polskie napisy
(Polecam obejrzenie i wysłuchanie z uwagą, dopóki jest jeszcze dostępny)

=> DOKUMENTY

.

.

_____________ +  + ______________

.

.

.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Dziękuję za poświęcenie uwagi.
Życzę – Wszystkim Bliźnim na całej Ziemi – ZDROWIA! ciała i DUSZY!

Najlepsza SZCZEPIONKA…

intix

.__________________________________________________________________________________________

O autorze: intix

Dzięki Panu Bogu... Polka. Na Ziemi Polskiej urodzona, narodowość polska. Sygnatariusz Aktu Konfederacji Gietrzwałdzkiej. Przeciwniczka fałszywego, ślepego posłuszeństwa i tzw. "świętego spokoju" - w każdej dziedzinie życia. Jednym z moich drogowskazów jest myśl św. Augustyna: "Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu". Któż jak Bóg! https://i.pinimg.com/originals/25/81/e6/2581e6ab451156d7aca4b7199dac5cd1.jpg