Orędzia z Trevignano Romano: 3, 6 i 9 lutego 2021 r.

Tiepolo – Niepokalane Poczęcie, fragm. (1768)

Trevignano Romano, 3 lutego 2021 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam, że usłyszeliście moje wołanie w waszych sercach. Ukochane dzieci, dziękuję wam za modlitwy. Ja, wasza Matka, jestem tutaj, zstąpiłam na ziemię, by was pouczyć; Matka, która was podnosi, gdy upadacie, która wyciąga was z błota i chroni przed [bagiennymi] istotami; to ja zawsze ocieram wam łzy, przywracam nadzieję i światło Mego Syna, by oświecało wam drogę. Dzieci moje, jestem waszą Matką: dlaczego nie korzystacie z Miłosierdzia, które zstępuje na was, aby odmienić wam życie? Najdroższe dzieci, módlcie się za Kościół, bo bitwa już jest u jego drzwi, będzie musiał doznać swego cierpienia.  Módlcie się dużo, bez przerwy. Wielki wstrząs dotknie świat, a wy wciąż marnujecie czas, oddając się ziemskim sprawom. Dzieci moje, wszystko jest dla was gotowe, mleko i miód spłyną z gór, czeka was pokój, miłość i wiele pogody ducha, ale proszę was, wierzcie i żyjcie moimi orędziami. Moje dzieci, dziś zstąpi wiele łask, dawajcie świadectwo, okazujcie wdzięczność Bogu za tyle miłości i uznając Go za jedynego prawdziwego Boga. Teraz zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen

Trevignano Romano, 6 lutego 2021 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach. Moje dzieci, wielu z was oczekuje Ostrzeżenia, jako aktu [Bożej] litości, ale pamiętajcie, że to wydarzenie jak cięcie chirurgiczne również obnaży wasze życie. Dzieci moje, przyszłam między was, by zgromadzić Moją małą wierną resztkę. Dzieci, nie bądźcie podobni do faryzeuszy, nie bądźcie fałszywi, pamiętajcie, że Ja widzę wasze serca i nic nie może być przede Mną ukryte. Dzieci moje, zawsze dawajcie świadectwo i miejcie odwagę, [choć] czasem boicie się osądu innych, tak jak Apostołowie; niektórzy z nich ze strachu zaparli się Jezusa, ale mimo to byli przez Niego wybrani. Dzieci moje, módlcie się za możnych tej ziemi, by nie szli drogą, którą sobie obrali, bo od niej zależy byt moich dzieci i ich przyszłość, wojny są w planach.   Dzieci moje, jestem tu i kocham was. Twórzcie wszędzie koła modlitewne, dziś świat was potrzebuje, módlcie się za Kościół i za waszych rządzących. Teraz zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 9 lutego 2021 r.

Dzieci moje, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie. Moje dzieci, wy, które przyjmujecie Mnie do swych serc, mówię wam, że Jezus jest bliżej, niż sobie wyobrażacie; moje maleństwa, wszystko jest dla was gotowe i nigdy nie lękajcie się, gdy jesteście w Chrystusie. Moje dzieci, módlcie się za czasy, które przychodzą, bo nastąpi ciąg dramatycznych zdarzeń i wielkich znaków i trudno będzie [wam] wątpić, skąd pochodzą – za wyjątkiem tych, którzy już stoją po stronie szatana i tych, których serca są zamknięte. Dzieci moje, płaczę nad Rzymem, który odwrócił się od Boga, ukochawszy bardziej [ziemską] władzę. Och, wkrótce Rzym będzie łykał kurz swoich ruin! Moje dzieci, módlcie się za południowe Włochy. Módlcie się za Amerykę, dzieci, gdyż jest ona posłuszna diabelskim planom. Dzieci moje, przypominam wam, że modlitwy złagodziły wiele wydarzeń, błagam was, trwajcie na modlitwie; jesteście w trakcie wstępowania na Golgotę i niesiecie swe krzyże, czyńcie posty i wyrzeczenia. Teraz zostawiam was z moim błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Przekład symultaniczny z j. ang. w por. z oryg. włoskim:  Pokutujący Łotr

Odsłony: 0

O autorze: pokutujący łotr