Orędzia z Trevignano Romano 08 – 29 września 2020 r.

Matka Boża Częstochowska z kaplicy Najświętszego Sakramentu w Katedrze lubelskiej (fragment). Obraz ten płakał krwawymi łzami w lipcu 1949 r.

Trevignano Romano, 8 września 2020

Drogie dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie i odpowiedzieliście w sercach na moje wezwanie. Dzieci moje, widzę, że obawiacie się głodu, który wkrótce nastanie, ale ja proszę was o przygotowanie się do życia wiecznego, bo to jest ważniejsze. Drogie dzieci, wszystko upadnie, niebo stanie się czerwone, ziemia będzie drżeć jak nigdy dotąd. Dzieci, nie ma sensu myśleć o karierze, gromadzić dóbr materialnych, bo to wszystko nie będzie miało już znaczenia. Dzieci, fale mórz i gradobicia wedrą się do miast, plony będą zniszczone, bo jest to ziemia grzechu i natura się buntuje; wszystko to nadejdzie tak, byście mogli upaść na kolana przed Bogiem, uznając Go za Boga Jedynego. Dzieci moje, Jezus płacze, gdyż grzech i ohyda weszły do Kościoła, płacze, bo kocha Swój Kościół i pomimo bezczeszczenia, On zawsze tam jest, w bólu i we łzach. Kończy się czas, proszę was, dzieci, czasu już nie ma, nawracajcie się! Spoglądajcie często w niebo, bo tam moi aniołowie walczą teraz przeciw upadłym aniołom, ale wy módlcie się, módlcie się, módlcie i walczcie tu na ziemi o prawdę, nie poddawajcie się zmianom [reformom – przyp. tłum.], bo one nie pochodzą od Boga. Dzieci! moja reszta nie musi się niczego obawiać, gdyż moi aniołowie i archaniołowie będą was chronić. Módlcie się za Amerykę, która wkrótce wypije kielich goryczy. Zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 12 września 2020

Wieczerza z grupą z Werony.

Matka Boża Bolesna – Bazylika oo. Franciszkanów w Krakowie

Moje dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie. Drogie dzieci, czasu jest już tak mało, a wielu [nadal] nie zdaje sobie sprawy, że wszystko się rozpada. Proszę, byście więcej czasu spędzali na modlitwie, nie marnujcie go na sprawy świata, ja czuję uderzenia waszych serc. Dzieci moje, to jest czas zagubienia, szczególnie moich ukochanych dzieci (kapłanów), którzy, niestety, utracili drogowskaz, jak ratować zabłąkane dusze, ja jednak chcę wam wskazywać dokładną drogę, jest nią Ewangelia, Słowo Boże i Dziesięcioro Przykazań. Tylko w ten sposób znajdziecie pokój i radość w waszych sercach. Teraz Jezus będzie was dotykał, jednego po drugim, w Świętym Błogosławieństwie Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 15 września 2020

Drogie dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie i wysłuchujecie mego wezwania w waszych sercach. Moje dzieci, przekształcajcie swe domy w małe kościoły, organizujcie [nadal] modlitewne wieczerze. Moje dzieci, bądźcie gotowi, ludzkość jest zdezorientowana, wielu [do was] przyjdzie, gdyż będą chcieli usłyszeć o Bogu, w ten sposób rozpocznie się przemiana człowieka, bądźcie gotowi przyjąć ich i mówić [im] o nadziei, radości i szczęściu, jaki zapanuje na ziemi pozbawionej [już] cierpienia, chorób, a ogarniętej wielką Miłością. Moje dzieci, część tej transformacji już trwa. Módlcie się za Kościół, on też powstanie z martwych i rozkwitnie. Zawsze uważajcie na wilki przebrane za jagnięta, módlcie się, módlcie się dużo, módlcie się na Różańcu Świętym. Biedne moje, kochane dzieci, które nie wierzą w moje słowa! Ich cierpienie będzie wielkie. Teraz zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen.

Trevignano Romano, 19 września 2020

Moje drogie dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie i wysłuchaliście mego wezwania w waszych sercach. Ukochane dzieci, trwa walka między dobrem i złem, by ocalić moje dzieci od szatana. Przygotowuję dla was ogród, przyjdźcie do mnie, uściśnijcie mi ręce tak, abyście poczuli wielki pokój w swych sercach. Dzieci, nie martwcie się, że nie wystarczy wam jedzenia i picia, mój Pan będzie waszym Gospodarzem i niczego wam nie zabraknie, jeśli obrócicie swe oczy ku Niemu. Dzieci, upadek finansowy dotknie wszystkich, zwłaszcza tych, którzy wątpią w moje słowa, głupcy nadal spoglądają w przyszłość, nie myśląc o modlitwie ani o życiu wiecznym. Módlcie się, módlcie się, módlcie się za Kościół, bo zadrży on od potężnego wstrząsu, módlcie się za moje ukochane dzieci, bo będą prześladowane; dzieci, bądźcie światłem dla świata, który właśnie umiera. Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 22 września 2020

Ikona Matki Bożej Bolesnej – autor nieznany

Drogie dzieci, dziękuję wam za odpowiedź na moje wezwanie w waszych sercach. Moje dzieci, wielu was nie modli się, ale oddaje się sprawom tego świata; wciąż nie rozumiecie, że największa siła przeciw złu to modlitwa we wspólnocie. Moje dzieci, Rzym i Kościół rzymski doznają największego cierpienia za nieuszanowanie mej woli. Módlcie się, aby ten ból był mniejszy, bo światło w ich sercach zgasło. Moje ukochane dzieci, ciemności i mrok wkrótce zstąpią na świat, pomóżcie mi, nawet jeśli to wszystko jest nieuniknione, a Sprawiedliwością Bożą jest uderzyć. Raz jeszcze proszę we łzach, módlcie się, módlcie się, módlcie się wiele, bo dla tych, którzy nie uwierzą, cierpienie będzie straszne. Kochajcie Boga, uklęknijcie przed Tym, Który patrzy na was z krwawiącym sercem. Martwię się o kapłanów, którzy wybrali szatana i pogaństwo, proszę, nie przyjmujcie niczego, co nie jest Bogiem W Trójcy Świętej Jedynym. Teraz pozostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 26 września 2020

Orędzie Jezusa do Giselli otrzymane w stanie ekstazy podczas odmawiania Różańca Świętego:

Bracia Moi, dziękuję wam za modlitwę, cieszę się, że mogę was widzieć w tym błogosławionym domu. Moje dzieci! Ach! Jaka obojętność! Wymieniliście dobre za złe, a złe za dobre. Obojętnie patrzycie na to, co się dzieje, gdy czas się skończył. Dzieci moje, otwórzcie przede Mną swe serca, bo tylko ze Mną możecie osiągnąć zbawienie; nie bójcie się Mnie, nie bójcie się tych przesłań, nic, prócz Mnie nie może was zbawić, nie mogę pozwolić, by Moje dzieci czciły boga, który nie jest Mną. Szatan na wszystkie sposoby stara się porwać dusze moich dzieci… moich chłopców, moich dzieci… ach! aborcje, eutanazja, to wszystko jest od złego, a wy jesteście spokojni, jakby wszystko miało być znów jak dawniej, już nic, moje dzieci, nie będzie jak dawniej, bądźcie pewni, wkrótce zobaczycie, że świat się zmieni, wszystko się kończy, a wy nadal nic nie rozumiecie. Dlaczego nie słuchacie Mojej Matki, która wciąż zsyła wam łaski i stara się być blisko was. Och, jak Ja kocham tę modlitwę we wspólnocie, zawsze będę tu z wami i w każdą sobotę dawajcie Mi tę radość, tu jest Dom Mego Ojca, błogosławiony przeze Mnie, poświęcony przeze Mnie. Dzieci Moje, kocham was bardziej niż cokolwiek innego, umarłem za was i za wasze grzechy, nie zostawiajcie Mnie samego, chcę was ocalić, wszystko co się wydarzy, jest dziełem Mego Ojca, a brak człowieka, który zwracałby się o do Mnie o pomoc, i do Mego Ojca; [zapewne] ten czas nastanie, obserwujcie, co się wydarzy, bardzo, bardzo szybko. Błogosławię wam, dzieci, jednego po drugim; przejdę teraz wśród was, by dać wam całą Moją miłość, otworzyć serca na Mnie i udzielić łask miłości, radości i nadziei na [nastanie] nowego świata. Wasz Jezus.

Trevignano Romano, 29 settembre 2020

Płacząca figura Maryi w Sanktuarium Matki Bożej Opatrzności w Niżankowicach k. Sambora (w latach 2005-2007)

Kościół Santa Maria dell’Assunta

Drogie dzieci, dziękuję wam za odpowiedź na moje wezwanie w waszych sercach. Moje dzieci, płaczę nad tym, co spotka ludzkość, która odwróciła się do Boga plecami, moje serce jest smutne. Módlcie się przede wszystkim za kapłanów, wielu z nich, choć poświęciło się Bogu, to wybrało przyjemności świata, z tego powodu moje stado rozproszyło się i błąka się zdezorientowane i zdesperowane. Ludzkość wierzy, że może stworzyć swego własnego Boga, ale tak nie jest. Dzieci, czytajcie Dziesięcioro Przykazań, bo nie są już dziś przestrzegane. Zastanawiacie się, dlaczego ziemia ma być tak mocno oczyszczona? A czego innego spodziewaliście się po tych wszystkich grzechach, które popełniliście?! Wierzycie w miłosiernego Boga, a nie w Jego sprawiedliwość. Dzieci moje, niebawem zapadnie ciemność [ale] wy wciąż nic nie słyszycie i nic nie widzicie; proszę, ratujcie się przez odmawianie Różańca Świętego, ja jestem blisko was i was kocham. Moje kochane, miejcie wiarę i nawracajcie się. Teraz zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

 

Przekład z j. angielskiego (symultanicznie z oryginałem włoskim)     Pokutujący Łotr            

O autorze: pokutujący łotr