Polska Akcja Banerowa…odkłamać fałsz w przestrzeni publicznej…

Szanowni Państwo, jesteśmy inicjatorami dwóch akcji banerowych na Podhalu. Pierwszej “stop 447” i drugiej, bardziej spektakularnej i głośnej. Akcja ta dotyczyła okładki książki dr Błochowiaka Fałszywa Pandemia. Na Podhalu i nie tylko odbiła się szerokim echem.
Na baner zrzuciliśmy się w kilkadziesiąt osób. Zawisł na najsłynniejszym już teraz domku na Podhalu przy zakopiance w Nowym Targu. W samym sercu “czerwonej strefy” został zdjęty po telefonie właściciela domu, którego sąsiedzi wraz z lokalnym klerem poddali presji. Baner wisiał jeden dzień i wzbudzał wielkie zainteresowanie i aprobatę. Na lokalnych stronach post ten odnosił spektakularne sukcesy, po kilka tysięcy udostępnień, kilkanaście tysięcy przychylnych komentarzy. Na jednej z lokalnych stron post ten miał prawie 430.000 odwiedzin. Jesteśmy przekonani, że cała akcja osiągnęła zasięg kilku milionów osób…

Wielu komentujących wyraziło chęć dorzucenia się do banerów. Dlatego idąc naprzeciw chcemy wpierw stworzyć fanpage’a w którym będziemy mogli się spotkać i skoordynować akcje banerowe. Będzie to stronka wyłącznie informacyjna, na której będziemy informować, gdzie konkretny baner moglibyśmy zawiesić i ile będzie kosztował. Zrzutka będzie dotyczyła tylko i wyłącznie jednego baneru i po osiągnięciu wymaganej kwoty będzie zamknięta.

Będziemy usilnie dbali o transparentność finansową, aby nikt nie zarzucił nam komercyjnego działania. Działamy w przestrzeni “non profit” i taki charakter będzie miała ta strona, ale przede wszystkim nasze działania.

Prosimy o udostępnienie, ale w głównej mierze o polubienie strony. W ten sposób będziemy mogli się organizować i dalej działać.

Zapraszamy do polubienia…

https://www.facebook.com/Polska-Akcja-Banerowa-110747347421109

O autorze: trybeus

Kogut polski, niekoszerny, heteroseksualny, rasa górska ...