Kandydatka do nagrody Nobla, Greta Thunberg

Mająca zespół Aspergera, kandydatka do nagrody Nobla, Greta Thunberg stała się nową ikoną lewicy i niekwestionowaną bohaterką ekoterrorystów – świeżutkiego nurtu antykulturowego marksizmu, zmieniającego świat na bardziej diabelski.

Mam zespół Aspergera, co oznacza, że czasem moje zachowanie odbiega od przyjętych norm. Ale – biorąc pod uwagę okoliczności – bycie innym to rodzaj supermocy.

Greta Thunberg, mówiąc o supermocy, pokazuje inne spojrzenie na aspergera. Jest odważna, szczera, nie boi się okazywać emocji, nie zważa na reakcję otoczenia, trzyma się własnych przekonań. I jest wzorem dla tych, którzy, nierzadko odrzucani przez społeczeństwo, w swoje supermoce zaczynają wątpić. /Polityka/

Wybór osób z zaburzeniami osobowości, niepełnosprawnych intelektualnie i emocjonalnie, wzbudzających u niektórych współczucie to socjotechnika współczesnych komunistów, którzy na czele swojego mięsa armatniego stawiają tych, którzy przekraczają normy społeczne i moralne, normy które są kwestionowane. Nie ma norm – nie ma prawdy, a więc można robić wszystko.

O autorze: Redakcja