Gmyz: “Polskie placówki dyplomatyczne są przechowalnią dla komunistycznej agentury i i jej dzieci. Trzeba to wypalić rozgrzanym żelazem”

Gmyz o MSZ

Gmyz: “Polskie placówki dyplomatyczne są przechowalnią dla komunistycznej agentury i jej dzieci. Trzeba to wypalić rozgrzanym żelazem”

“Polskie placówki dyplomatyczne są przechowalnią dla komunistycznej agentury i i jej dzieci. Trzeba to wypalić rozgrzanym żelazem” – napisał na twitterze Cezary Gmyz, który zamieścił też link do zawierającej 237 nazwisk “Listy członków służby zagranicznej, którzy przyznali się do służby lub współpracy z komunistycznymi służbami specjalnymi oraz osób, które IPN podejrzewa o kłamstwo lustracyjne”.

Dziennikarz napisał m.in.:

Pod tym linkiem można zobaczyć listę członków służby zagranicznej, którzy przyznali się do służby lub współpracy z komunistycznymi służbami specjalnymi oraz osób, które IPN podejrzewa o kłamstwo lustracyjne. Tak wygląda początek listy zawierającej 237 nazwisk:

http://m.niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/145493058711723576005.jpg

Cytowane za: http://m.niezalezna.pl/76005-gmyz-ujawnia-placowki-dyplomatyczne-przechowalnia-agentury-zobacz-liste

O autorze: Andy-aandy

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... * Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...