Rejestr projektów socjo-inżynieryjnych

… zapewne jest w posiadaniu tych, którzy próbują manipulować świadomością ludzi na większą skalę (dobra organizacja pracy, to zwiększone efekty produkcyjne).

Czy nie byłoby pożytecznym odtworzenie go na zasadzie reverse-engineering, na podstawie obserwowanych w mediach trendów? Z pewnością większość czytelników tego portalu jest bardzo odporna na manipulację, ale taki rejestr mógłby być poręczną pomocą naukową, przydatną do wyciągania lemingów z matrixa.

Wyobrażam sobie to jako tablicę, w której mamy listę projektów, ich cele, uczestniczące w nich podmioty, kluczowe wydarzenia i publikacje, a także miejsce na przewidywane dalsze etapy.

 

(kliknij, żeby powiększyć)

soc-eng-1.0

 

 

O autorze: Asadow

Marek Sas-Kulczycki „Jesteśmy żadnym społeczeństwem. Jesteśmy wielkim sztandarem narodowym. Może powieszą mię kiedyś ludzie serdeczni za te prawdy, których istotę powtarzam lat około dwanaście, ale gdybym miał dziś na szyi powróz, to jeszcze gardłem przywartym hrypiałbym, że Polska jest ostatnie na ziemi społeczeństwo, a pierwszy na planecie naród. Kto zaś jedną nogę ma długą jak oś globowa, a drugiej wcale nie ma, ten - o! jakże ułomny kaleka jest. Gdyby Ojczyzna nasza była tak dzielnym społeczeństwem we wszystkich człowieka obowiązkach, jak znakomitym jest narodem we wszystkich Polaka poczuciach, tedy bylibyśmy na nogach dwóch, osoby całe i poważne - monumentalnie znakomite. Ale tak, jak dziś jest, to Polak jest olbrzym, a człowiek w Polaku jest karzeł - i jesteśmy karykatury, i jesteśmy tragiczna nicość i śmiech olbrzymi ... Słońce nad Polakiem wstawa, ale zasłania swe oczy nad człowiekiem...”