Witam, żyję. Czy można?

Po zawaleniu się domeny NE byłem w szoku. Posiadałem legitymację dziennikarza NE od 9.11.2012 r., ponieważ odbywałem bezpłatny staż dziennikarski. W dniu gdy padła domena, mijałem ŁŁ, Pawła Pietkuna i Carcinkę, powiedzieli tylko, że właśnie zakończyli pracę w NE.

Reign77

Reign77

Po powrocie do domu ujrzałem, że domena padła, zaś fanpage był pod kontrolą zwolnionych redaktorów. Nadal jednak ‘istniałem’ w sieci na mojej stronce reign77.pl oraz niepoprawni.pl. Nie wiem co się rozgrywa tak naprawdę w NE między Oparą a ŁŁ – sądziłem, że czegoś się dowiem, ale niestety – brak jakichkolwiek informacji i kontaktu. Legitymację oddałem wczoraj, z własnej woli.

Na Niepoprawnych dowiedziałem się, że część ‘rozbitków’ z NE zakotwiczyła tutaj, w związku z tym postanowiłem także tutaj zawitać. Jeśli miejsce przy ognisku jest, to się dosiądę i chętnie zostanę na dłużej.

 

I oby prawda wyszła na jaw

O autorze: reign77

Do niedawna stażujący dziennikarz na Nowym Ekranie Patriota, monarchista i wolnorynkowiec. Nie jestem oddany żadnej partii, nie trawię ‚nieświętej piątki’ w naszym rządzie. Uważam, że demokracja to narzędzie do zniewalania ludzi, zaś socjalizm to wymysł, który powinno się stopniowo kasować Chrześcijanin – katolik, z naciskiem na ‚Chrześcijanin’ Poza tym lubię podróże, muzykę i trochę teatr