Odpowiedzialność czyli podważanie porządku społecznego

Jak już wcześniej podkreślaliśmy, Fauci został zbesztany podczas przesłuchania przez osoby takie jak Marjorie Taylor Green, która powiedziała Fauciemu prosto w twarz, że jest „odrażający” i „nikczemny” i powinien zostać wtrącony do więzienia za to, co zrobił.

−∗−

Oprac. AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

Fauci twierdzi, że wysiłki mające na celu pociągnięcie go do odpowiedzialności „podważają nasz porządek społeczny”

Maddow określa go mianem „wzoru pokory”

Podczas łagodnego wywiadu z ultra lewicową feministką z MSNBC Rachel Maddow, próbującą wypromować sprzedawaną przez niego książkę, Anthony Fauci stwierdził, że wysiłki Republikanów w Izbie Reprezentantów mające na celu pociągnięcie go do odpowiedzialności za działania podjęte podczas pandemii są równoznaczne z próbą „podważenia naszego porządku społecznego”.

W komentarzach podobnych do tych, w których deklarował się jako przedstawiciel nauki, Fauci opisał niedawne przesłuchanie w Kongresie, do uczestnictwa w którym był zmuszony, jako „zjadliwe i kompletnie niemerytoryczne”.

„Myślę, że to podważy nasz porządek społeczny i nadszarpnie tkankę naszej demokracji” – dodał.

Twierdził dalej, że jedyną rzeczą, na której zależy Republikanom w Kongresie, jest „niszczenie ludzi”.

Schlebiająca Maddow, która wcześniej oświadczała na antenie bez cienia dowodu, że szczepionka na covid zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusa, powiedziała do Fauciego: „Przez długi czas liczyłam na to, że wyjaśni pan pewne rzeczy”.

„Na razie liczę, że zniesiesz to całe mnóstwo problemów, na które nie zasługujesz” – kontynuowała.

W zasadzie przyznała, że ​​wspomaga Fauciego, zauważając: „Chciałam dać ci szansę. Rozpoczęłam ten wywiad kilkoma mocnymi słowami na temat tego, w jaki sposób stałeś się celem”.

Maddow opisała Fauciego jako „wzorzec pokory, który sam w sobie jest rodzajem modelu bycia odpowiedzialnym urzędnikiem publicznym”.

Śmiechu warte.

Facet dosłownie nadzorował finansowanie badań, które doprowadziły do ​​​​globalnej pandemii, a następnie próbował to zatuszować.

Rand Paul: Fauci And NIH Emails “Sound Like The Mob Talking”

“They have secret channels. The emails about secret back channels.”

Jak już wcześniej podkreślaliśmy, Fauci został zbesztany podczas przesłuchania przez osoby takie jak Marjorie Taylor Green, która powiedziała Fauciemu prosto w twarz, że jest „odrażający” i „nikczemny” i powinien zostać wtrącony do więzienia za to, co zrobił.

MTG Shows “Abhorrent, Evil” Fauci Images Of Dogs He Tortured

“Your repulsive, evil science”

Podczas rozprawy Fauci skarżył się na nękanie, którego doznał w następstwie pandemii.

This Guy Encapsulates How Everyone Feels When Fauci Complains About Being Harassed

Epic trolling

_____________

Fauci Claims Effort To Hold Him Accountable “Undermines Our Social Order”, Steve Watson, 19th June 2024

−∗−

Warto porównać:

Zbrodniarze słowa
Ferdynand von Schirach napisał: Każdy człowiek ma prawo ufać, że oświadczenia składane przez osoby zajmujące stanowiska publiczne są prawdziwe. Dlatego świadome, wyrachowane kłamstwo lejące się z takich ust staje się […]

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!