Pierwszy zgon z powodu „ptasiej grypy” czyli ‘covid’ na nowo

Mówiąc dokładniej, dlaczego badano go pod kątem szczepu ptasiej grypy, który rzekomo nigdy wcześniej nie zainfekował człowieka, nie mówiąc już o zabiciu kogokolwiek?

Czy po prostu na wszelki wypadek wszystkich testują na ptasią grypę? Bo to kolejna sprawa związana z covid.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

 

Najnowszy zgon z powodu „ptasiej grypy” to znowu „covid”

Wczoraj media głównego nurtu obszernie donosiły, że nowy szczep ptasiej grypy pochłonął swoją pierwszą ofiarę, 59-letniego mężczyznę z Meksyku.

Najważniejszą wiadomością jest to, że rzekomo odpowiedzialny za to szczep, H5N2, rzekomo nigdy wcześniej nie był wykrywany u ludzi.

Wszyscy, od CNN, przez BBC, Sky News, po ABC, zamieszczali nagłówki w podobnym stylu:

«Zmarł pierwszy potwierdzony przypadek ptasiej grypy H5N2 u człowieka – podaje Światowa Organizacja Zdrowia»

Brytyjska gazeta „I” od razu przeszła do zadawania ważnych pytań: „Czy w Wielkiej Brytanii występuje ptasia grypa i czy powinienem się martwić?

Oczywiście żadne z mediów głównego nurtu nie wgłębiało się w sytuację bardziej niż kopiowanie i wklejanie komunikatów prasowych WHO. Jednak dla każdego, kto śledził wczesny rozwój „pandemii” covid, szczegóły rzekomego zgonu z powodu „ptasiej grypy” brzmią niesamowicie znajomo.

Na przykład pacjent miał już poważne schorzenie nerek i cukrzycę typu 2. W rzeczywistości był przykuty do łóżka przez trzy tygodnie przed wystąpieniem „ostrych objawów” ptasiej grypy.

Co więcej, rozpoznanie ptasiej grypy zostało „potwierdzone” dopiero pośmiertnie za pomocą testu PCR.

Według doniesień zgon nastąpił 24 kwietnia, a teraz trafia na pierwsze strony gazet. Z raportu wynika również, że mężczyzna „nie miał w historii narażenia na kontakt z drobiem ani innymi zwierzętami” .

…co raczej nasuwa pytanie: dlaczego więc w ogóle został przebadany na ptasią grypę?

Mówiąc dokładniej, dlaczego badano go pod kątem szczepu ptasiej grypy, który rzekomo nigdy wcześniej nie zainfekował człowieka, nie mówiąc już o zabiciu kogokolwiek?

Czy po prostu na wszelki wypadek wszystkich testują na ptasią grypę? Bo to kolejna sprawa związana z covid.

Niezależnie od tego, czy robili to wcześniej, czy nie, prawdopodobnie zaczną to robić teraz, ponieważ zalecenia WHO wydane w związku z tą sprawą obejmują „wzmocnienie rutynowego nadzoru”, co zasadniczo oznacza częstsze testowanie.

Z opublikowanego dziś nowego raportu wynika, że ​​stara, dobra ptasia grypa H5N1 zabiła w całych Stanach Zjednoczonych „dziesiątki” krów mlecznych, a drobnym drukiem odnotowano, że krowy „albo zdechły, albo zostały poddane ubojowi”.

Jest możliwe, a nawet prawdopodobne, że żadna z nich w ogóle nie zdechła na „ptasią grypę”. Co znowu brzmi bardzo znajomo.

Tymczasem była koordynatorka ds. reakcji na pandemię wirusa w Białym Domu, Deborah Birx, pojawiła się w telewizji, aby opowiedzieć o kolejnych szaleństwach z czasów covid-19.

Najpierw przekonywała o konieczności wykrywania „bezobjawowej” ptasiej grypy u ludzi – cecha charakterystyczna dla covid-19.

Następnie zasugerowała, abyśmy raz w tygodniu badali każdą krowę w Ameryce.

Poważnie:

Deborah Birx twierdzi, że każdą krowę w Ameryce musimy (co tydzień) badać na obecność ptasiej grypy.

„Powinniśmy badać każdą krowę co tydzień” – mówi Birx, dodając: „moglibyśmy badać zbiorowo każdego pracownika mleczarstwa”.

W Stanach Zjednoczonych żyje około 40 milionów krów.

Zaufaj nauce!

 

Dla porównania, w USA jest około 40 milionów krów. Gdyby co tydzień testowali je wszystkie za pomocą testu PCR i – załóżmy – wskaźnik wyników fałszywie dodatnich wyniósłby zaledwie 0,1%, oznaczałoby to utworzenie 40 000 przypadków urojonej ptasiej grypy tygodniowo

…i tym samym konieczność uboju potencjalnie milionów krów rocznie na darmo.

Co jest oczywiście szaleństwem, jeśli twoim celem jest monitorowanie chorób i zapobieganie im, ale jest wręcz idealne, jeśli chcesz powstrzymać ludzi od jedzenia mięsa.

…To wszystko zaczyna wydawać się do pewnego stopnia nieuniknione, prawda?

_____________

The Latest “Bird Flu” Death is “Covid” All Over Again, Kit Knightly, Jun 6, 2024

−∗−

Warto porównać:

„Ptasia grypa powraca… więc przestań jeść wołowinę!”
…podczas gdy inni przygotowują się do eskalacji. Jak na przykład New York Times pytający: „Czy ptasia grypa w następnej kolejności pojawi się wśród ludzi?” Czy jesteśmy gotowi?” oraz Daily Mail […]

_____________

‘Dzień świstaka’ czyli znów mamy ptasią grypę
Pamiętasz, jak to wszystko było tylko przerażającym straszeniem, mającym zniechęcić ludzi do spożywania prawdziwego jedzenia, podnieść ceny drobiu i jaj oraz zwiększyć sprzedaż szczepionek? I zgadnij co się stało… −∗− […]

_____________

Więcej…

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!