Traktat Pandemiczny WHO odrzucony, ale…

Na konferencji prasowej w Sejmie RP posłowie Konfederacji poinformowali opinię publiczną o odrzuceniu Traktatu Pandemiczego WHO. Jednak jak podkreślił Włodzimierz Skalik prace nad traktatem miały tylko odwrócić uwagę od o wiele niebezpieczniejszych zmian wprowadzonych potajemnie w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych IHR 2005.

Traktat Pandemiczny był tylko zasłoną dymną dla zmian w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych IHR 2005, które zostały zaakceptowane już na samym początku prac zespołu roboczego przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego i nie będą już musiały być ratyfikowane przez Sejm RP. Poseł Skalik nazwał to działanie SKANDALEM I ZDRADĄ. Ponadto poinformował, że polskie władze upoważniły Komisję Europejską (organ nie wybierany demokratycznie i skompromitowany przez przewodniczącą Ursulę von der Leyen, która jednoosobowo przez telefon negocjowała wielomiliardowe umowy na zakup szczepionek przeciw Covid-19 dla państw UE) do reprezentowania Polski w negocjacjach przed WHO.

Zmiany w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych dotyczą min. przekazania absolutnej władzy nad polską służbą zdrowia i wieloma innymi obszarami naszego państwa w czasie pandemii dyrektorowi generalnemu WHO Tedrosowi Ghebreyesusowi, który jednoosobowo będzie mógł ogłaszać i odwoływać zapowiadane już nadchodzące pandemie.

Poseł Skalik poinformował również, że Tedros Ghebreyesus jest byłym komunistą ściganym w swoim kraju za zbrodnie ludobójstwa.

Traktat Pandemiczny WHO odrzucony! Jednak w tajemnicy zmieniono Międzynarodowe Przepisy Zdrowotne IHR 2005

 

Kim jest dyrektor generalny WHO?

W czyje ręce nasi wybrani demokratycznie politycy chcą przekazać odpowiedzialność za życie Narodu? Za życie Twoje, Twoich dzieci i Twojej rodziny?

Obecnie stanowisko szefa WHO piastuje pierwszy w historii organizacji nie lekarz, były etiopski komunista Tedros Adhanom Ghebreyesus, który w latach 2005-2016 pełnił ministerialne funkcje w rządzie Etiopii. Jako jedna z trzech osób kontrolował etiopskie służby oskarżone o zbrodnie, tortury i porwania. Olbrzymia korupcja w sektorze zdrowia pod kierownictwem Tedrosa spowodowała obcięcie o 79 proc. funduszy, jakie Stany Zjednoczone przekazywały Etiopii na walkę z HIV/AIDS. Gebreyesus wsławił się również współpracą z Billem Gatesem, która zaowocowała wybudowaniem sieci klinik aborcyjnych, gdzie setki tysięcy Etiopek usuwało swoje niechciane dzieci. Tedros był również wielkim promotorem chińskich inwestycji w Etiopii (8 parków przemysłowych, 50 tys. km dróg i setki km kolei…) Nie dziwi więc, że obecny szef WHO, jak pisał “Washington Post” i “Sunday Times”, zawdzięcza swoje stanowisko głównie chińskiemu lobbingowi.

Wydaje się, że nad dyrektorem generalnym WHO na którym ciążą zarzuty ludobójstwa i korupcji rozciągnięty jest parasol ochronny. Nurtujące pytanie brzmi… Komu zależy na tym, by człowiek o takiej strukturze psychicznej rządził światem podczas zaplanowanych już następnych pandemii?

____________

Źródło: PSNLiN

 

psnlin

Grafika do rozesłania

 

−∗−

Warto porównać:

Żądanie wyjścia Polski z WHO. Czy sejm ratyfikuje tajny traktat pandemiczny?
Konferencja prasowa pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów w Warszawie, zorganizowana przez Stowarzyszenie Nauczycieli i Pracowników Oświaty “Nauczyciele dla Wolności”. Sprzeciw Polaków wobec planów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Stowarzyszenie “Nauczyciele dla […]

_____________

Traktat Pandemiczny WHO czyli świat „ogłaszanych pandemii”
Cały ten proces, w ramach którego niewybrani delegaci negocjują warunki, które pozostawiają ludzi na łasce lekarzy, urzędników zdrowia publicznego i żandarmów odpowiedzialnych za egzekwowanie prawa, którzy będą wolni od jakichkolwiek […]

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!