„Things Can Only Get Better” czyli co przykryją wybory powszechne

Wybory są zawsze wspaniałe, ponieważ pozwalają zyskać na czasie. Jest odwrócenie uwagi kampanią, są emocje związane z głosowaniem, a potem następuje okres „aklimatyzacji” nowego rządu, kiedy wszyscy są tak szczęśliwi, że sprawy wyglądają inaczej, iż nie zauważają, że w rzeczywistości są takie same.

−∗−

Oprac. AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

 

Ogłoszono datę wyborów powszechnych w Wielkiej Brytanii

Premier Wielkiej Brytanii Rishi Sunak ogłosił, że następne wybory powszechne w Wielkiej Brytanii odbędą się 4 lipca.

Przemawiając w deszczu na Downing Street nr 10 niecałą godzinę temu [22.05 – AC], Sunak potwierdził, że król Karol rozwiąże parlament 30 maja, a głosowanie nastąpi pięć tygodni później.

Kampania już się rozpoczęła, a przywódca Partii Pracy Sir Keir Starmer wygłosił raczej nudne przemówienie na temat „wyboru” stojącego przed krajem.

Co to znaczy?

Potencjalnie nic. Ale też potencjalnie coś.

Głosowanie zostanie oczywiście ustawione, co jest obecnie rzeczą oczywistą, i jest całkiem prawdopodobne, że chcą, aby nastąpiła zmiana rządu, więc spodziewaj się „zwycięstwa” Partii Pracy.

Gdy Sunak ogłasza głosowanie w ulewnym deszczu, podczas gdy w tle leci „Things Can Only Get Better” [„Może być tylko lepiej”], jest to rodzaj rytuału upokorzenia, jakiego można się spodziewać po nominowanym przegranym:

Wybory są zawsze wspaniałe, ponieważ pozwalają zyskać na czasie. Jest odwrócenie uwagi kampanią, są emocje związane z głosowaniem, a potem następuje okres „aklimatyzacji” nowego rządu, kiedy wszyscy są tak szczęśliwi, że sprawy wyglądają inaczej, iż nie zauważają, że w rzeczywistości są takie same.

Co więcej, wybory można wykorzystać do forsowania programów w takim samym stopniu, jak wszystko inne. Obie strony będą nagłaśniać rosyjską lub chińską „ingerencję”, sprzedając wielobiegunowe kłamstwo. Identyfikator biometryczny będzie wymieniany jako dobry sposób na zwiększenie bezpieczeństwa głosowania, podczas gdy wybory korespondencyjne będą sprzedawane jako „bezpieczne” i „niezawodne” (oraz wykorzystywane do ustawienia wyników).

Mogą występować cyberataki i/lub „włamy” oraz inne przerażająco brzmiące rzeczy z zakresu technologii. „Dezinformacja wyborcza” będzie ogromnym problemem, z którym firmy z branży mediów społecznościowych będą musiały walczyć.

Być może pojawią się groźby użycia przemocy, ataku na jakiegoś posła lub coś równie dętego.

A co po tym wszystkim?

Redaktor OffGuardian Kit Knightly przewidywał, że zobaczymy zmiany w rządach na całym świecie, zanim wywołają „następną pandemię”, niezależnie od formy, jaką przybierze.

Jeśli rankiem 5 lipca Keir Starmer zostanie premierem, to jak szybko potem możemy spodziewać się skoków naprzód w kierunku Wielkiego Resetu?

_______________

UK General Election Date Announced, Off-Guardian, May 22, 2024

−∗−

Warto porównać:

Ptasia grypa, cenzura i 100-dniowe szczepionki: 7 prognoz dotyczących „następnej pandemii”
Oczywiście przez „pandemię” tak naprawdę mamy na myśli „psy-op”, ponieważ nic w związku z następną pandemią nie będzie bardziej prawdziwe niż ostatnia pandemia. Do diaska, biorąc pod uwagę postęp w […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!