Eurowizja-zwyrodniały gust antykultury z pedofilią i Banderą w tle

Marka modowa Balenciaga prezentuje swoje kolekcje w stylu, który jednoznacznie eksponuje satanistyczną estetykę. A co, nie można? – zapyta pierwszy z brzegu uśmiechnięty fajnopolak. Tolerancja! – doda następny. Można. Złe rzeczy można, ale dobrych już nie można. Taki mamy klimat tzn. mentalność polegającą na wyzwoleniu z dobra. W 2022 roku jedna z  kolekcji Balenciagi została wkomponowana w pedofilski anturaż z mnóstwem symboli pełniących rolę fetysza dla zboczeńców. Dzieci w otoczeniu akcesoriów bdsm, zabawka w formie misia-niewolnika w łańcuchach i obroży, na stole alkohol, taśma służąca do krępowania osoby porwanej z napisem zaczynającym się od nazwy bóstwa zjadającego dzieci, kopia akt sądowych w sprawie o pedofilię, a w innej kolekcji z dorosłą modelką (aktorką) bystry obserwator wyłowi okładkę książki z nazwiskiem malarza obrazów o tematyce kojarzonej się z pedofilią i kanibalizmem.

Było i…

nie minęło. Oskarżona o nawoływanie do pedofilii Balenciaga robi to ponownie

Nie minęło. Jedna z piosenkarek reprezentujących banderowską Ukrainę na „konkursie Eurowizji” pokazuje się ostatnio w bluzie z napisem “Banderaciaga”.

“Bluza z napisem “Banderaciaga” to oficjalny projekt Balenciagi”.

Na stronie producenta czytamy: “Cristóbal Balenciaga miał opinię projektanta mody o bezkompromisowych standardach, a Christian Dior nazwał go ‘najlepszym rzemieślnikiem spośród nas wszystkich’. Bezkompromisowy w swojej walce był także Stepan Bandera, pragnący całkowitej niepodległości narodu ukraińskiego. /Interia/

Zareagowała lewicowa posłanka, Żukowska o podwójnej..? pojedynczej..? tożsamości narodowej:

Jak widzimy… widzimy? Kto zauważył? Żukowska obraziła polskich bohaterów – żołnierzy NSZ zrównując ich z ukraińskimi nazistami. Nie martwmy się, pewnie już niedługo pani Żukowska straci immunitet za ten wpis. Wszak Duda i reszta albo reszta i Duda ostatnio groźnie zapowiedziała, że “w Polsce nie ma miejsca na antypolonizm”. Coś w tym rodzaju. Może nie dosłownie, ale coś w stylu: „ nie ma miejsca na antysemityzm”. Zupełnie inaczej wygląda sprawa “podsemityzmu”, ale o tym już wspominałem w innym wpisie.

Skandaliczna notka ukazała się, co zupełnie nie dziwi, na niemiecko-żydowskim portalu Onet. Postać Stepana Bandery została nazwana “budzącą w Polsce kontrowersje” czyli w domyśle zdania są podzielone, coś na podobieństwo kontrowersji częściowo analogicznej do przypadku Hitlera walczącego z komunizmem i Stalina walczącego z Hitlerem – jedni są za, a drudzy przeciw.

Wracając do Eurowizji. Wyczuleni artystycznie Olacy na pewno będą kibicować nie tylko Ukrainie i Niemcom, ale pewnie również osobie reprezentującej… nie mam wątpliwości kto reprezentuje, lecz co reprezentuje, ale patrząc na postać owiniętą czymś co przypomina papier toaletowy, a przede wszystkim na zdjęcia profilowe sympatyków jest to doskonała wizytówka fajnopolaków, uśmiechniętej “Polski” z przypiętymi pustymi sercami, obwieszonych żydowskimi, niemieckimi, ukraińskimi flagami, komunistycznymi i faszystowskimi symbolami. Dobrze to wyraził minister Szejna:  „Polska to tolerancja”. Dodajmy do tego: demokracja, alienacja, ambiwalencja, ambitendencja, niekompetencja, upośledzenie i w piekło wstąpienie.

Reprezentacja Litwy na Diabła_wizje 2024

_***_

Nie mam jednak zamiaru kończyć w ten sposób. Zacytuje coś z naszego świata, świata stworzonego przez Boga

Akt Intronizacji oznacza dopływ darów Ducha Świętego, np. daru mądrości= decyzje polityczne, prawne, państwowe, czy wewnątrz Polski, czy w relacji Polski do UE, innych krajów, wtedy akty polskiej polityki będą czy są osadzone na gruncie Boskiej mądrości

Akt Intronizacji Chrystusa Króla Polski jedynym bezpieczeństwem dla Polaków – ks. prof. Tadeusz Guz

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne