Teoria i praktyka naukowych i magicznych spisków

Świadomość tego co się dzieje, świadomość przyczyn i przewidywalnych skutków stwarza szanse na ocalenie od katastrofy. Rozmowa z Janem Białkiem, autorem książki Tech. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego na pewno w znaczny sposób poszerza horyzonty.

Programowanie umysłu jest jednym z wielu wątków poruszonych w rozmowie. Programowanie nie jest wiedzą tajemną. Jest to intensywny proces podczas którego wytwarza się stała reakcja człowieka na dany typ bodźców-prekursorów zjawiska, które ma być w przyszłości zaakceptowane (m.in za pomocą Okna Overtona). Utrwalony w ten sposób, związany z emocjami, mentalny stereotyp wytwarza stan przyzwyczajenia, powodując bierność, a nawet zaangażowanie w zło. Tworzy typ behawioralnego niewolnika, a docelowo przygotowuje go, systematycznie wdrażając w nowy totalitaryzm postrzegany nie jako formę opresji, lecz jako nową akceptowaną normalność.

Kto temu nie ulega? Nie ulegają ludzie, którzy nie pozwolili się zaprogramować. Tłumacząc ten proces za pomocą języka religii – nie ulegną ludzie wierni Bogu, tradycyjnym wartościom czyli ludzie, którzy znajdują prawdę za pomocą wiary i rozumu.

Za nośnik treści wybrałem dziś filmy zawierające rozmowę z Janem Białkiem. W swoim archiwum mamy już spory materiał: ‘Musimy kontrolować człowieka’ czyli ‘TECH’ spotkanie z Janem Białkiem

Jeden typ organizacji obsadza stanowiska i cały mechanizm społeczny. Ta sama organizacja nie tylko produkuje, ale również dystrybuuje wszystkie towary i usługi /Tech…/

Najlepszym sposobem zjednoczenia ludzkości w nowym porządku, którego częścią będzie nowa religia, jest zagrożenie i katastrofa typu pandemia lub kataklizm klimatyczny. Tego typu pogląd powstawał równolegle z prowadzonymi badaniami nad najlepszymi sposobami depopulacji (wojna, pandemia, program jednego dziecka)

Film pierwszy: ROZWÓJ TECHNOLOGII CZY PSYCHO KONTROLA

  • Fala przemysłowa psychomedycznych rozwiązań
  • Zmiany są zaplanowane, a jednak nie ma żadnej dyskusji społecznej
  • Budowa systemu totalitarnego na bazie limitowania zużycia energii
  • Kontrola ludzi przez zmianę i kontrolę środowiska
  • Ideologia ekologiczna jest zasłoną dla kontroli ludzi
  • Programowanie umysłu, programowanie reakcji związanych z dawkowaniem impulsów podczas fazy REM, fazy THETA.
  • Zmiana kultury za pomocą bodźców typu: humor, film, muzyka
  • Zanik państwa. „Chmura państwowa przeniesiona na prywatny serwer”

Film drugi:

Film trzeci:

Odpowiedzi na pytania /okultyzm i technologia/

/nanotechnologia włączona do biosfery/

_______________________________________________________________________________________

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne