Bufet Frankensteina czyli menu Agendy 2030

Jedną z wielu zapowiedzi, w jaki sposób Bill Gates i jemu podobni chcą położyć kres głodowi na świecie i zapewnić bezpieczeństwo żywnościowe, jest żywność syntetyczna i rolnictwo wertykalne [specjalna forma rolnictwa miejskiego], które ma oferować same korzyści. Jednak w październiku 2023 r. Uncut-News opublikował artykuł pod następującym tytułem: “Dlaczego żywność syntetyczna jest bardzo niebezpieczna”.

−∗−

“Bufet Frankensteina à la Agenda 2030” – Co należy wiedzieć o środkach zastępujących mięso!

 

[Tekst transkrypcji zachowany w tłumaczeniu automatycznym zgodnie ze stroną źródłową -AC]

Czy zwierzęta naprawdę nie umierają dla sztucznego mięsa? I czy jedzenie nowotworów jest zdrową alternatywą dla naszych własnych ciał i środowiska? A może toksyczne bioodpady wytwarzane podczas sztucznej produkcji naprawdę nie powinny być szkodliwe? Jak dokładnie produkowana jest żywność, która ma położyć kres głodowi na świecie i zapewnić bezpieczeństwo żywnościowe zgodnie z Agendą 2030? KAŻDY powinien znać odpowiedź na te pytania!

Czy wy, drodzy widzowie, również zauważyliście podczas ostatnich zakupów, że prawie każdy supermarket, czy to Rewe, Aldi, Lidl czy jakikolwiek inny, ma teraz całe działy wegetariańskie? McDonalds, Burger King i tym podobne również oferują roślinne burgery lub nuggetsy. Wegetarianie i weganie powinni być zadowoleni z tego rozwoju: większy wybór, bardziej świadome odżywianie może być tylko dobre dla ludzi, zwierząt i środowiska – można by pomyśleć. Jednak Agenda 2030, która jest energicznie realizowana przez ONZ, WHO i WEF, oraz systematyczne wdrażanie ich planów dowodzi, że nie jest to nic troskliwego i rozważnego.
Jak już Kla.TV wyjaśniła w programie “Żywność jako broń” (LINK), Agenda 2030 jest wielkim oszustwem.

Powtórzę:

Cel 2 Agendy 2030 rzekomo ma na celu położenie kresu głodowi, osiągnięcie bezpieczeństwa żywnościowego i lepszego odżywiania oraz promowanie zrównoważonego rolnictwa [patrz “Oszustwo związane z etykietowaniem Agendy 2030” LINK].
Jednak zaczynając od już zniechęconych rolników, można zauważyć, że naturalne rolnictwo na małą skalę jest niszczone, podczas gdy w tym samym czasie międzynarodowe korporacje coraz bardziej kontrolują globalną produkcję żywności poprzez rolnictwo przemysłowe, inżynierię genetyczną i agrochemikalia.

Jedną z wielu zapowiedzi, w jaki sposób Bill Gates i jemu podobni chcą położyć kres głodowi na świecie i zapewnić bezpieczeństwo żywnościowe, jest żywność syntetyczna i rolnictwo wertykalne [specjalna forma rolnictwa miejskiego | program: “Kto kontroluje żywność…” LINK], które ma oferować same korzyści. Jednak w październiku 2023 r. Uncut-News opublikował artykuł pod następującym tytułem: “Dlaczego żywność syntetyczna jest bardzo niebezpieczna”. Podsumowujemy najważniejsze stwierdzenia z tego artykułu i odpowiadamy na następujące pytania:

Co z dobrostanem zwierząt podczas produkcji sztucznego mięsa?

 • Czy syntetyczne substytuty mięsa są bezpieczne dla konsumentów?
  _
 • Co eksperci mówią o możliwych zanieczyszczeniach w sztucznym mięsie?
  _
 • Czy produkcja sztucznego mięsa generuje toksyczne bioodpady?
  _
 • Co w sztucznym mięsie robią organizmy odporne na antybiotyki?
  _
 • Czy produkcja sztucznego mięsa faktycznie oszczędza CO2?

Co z dobrostanem zwierząt w produkcji sztucznego mięsa?

Jednym z przykładów syntetycznie produkowanej żywności jest hodowane [sztucznie produkowane] mięso. Zwolennicy tego substytutu mięsa twierdzą, że produkt ten nie jest “sztucznym mięsem”, ale “prawdziwym mięsem”, z tą różnicą, że do jego produkcji nie trzeba zabijać zwierząt.

Wiele osób przechodzi na mięso hodowlane właśnie ze względu na dobrostan zwierząt i świadome podejście do odżywiania. Niestety, dają się oni nabrać na ogromne oszustwo PR-owe. Twierdzenie, że w tym procesie nie są zabijane żadne zwierzęta jest po prostu fałszywe. Obecnie większość mięs hodowlanych lub opartych na komórkach jest produkowana przy użyciu płodowej surowicy bydlęcej (FBS), która pochodzi z krwi nienarodzonych cieląt. Krótko mówiąc, ciężarne krowy są zabijane w celu usunięcia krwi z nienarodzonego płodu, zgodnie z artykułem Uncut News.

Czy syntetyczne substytuty mięsa są bezpieczne dla konsumentów?

Na przykład, aby hodowle komórkowe rosły, niektóre firmy wykorzystują nieśmiertelne komórki, które są technicznie przedrakowe, tj. w zasadzie całkowicie rakowe. Inne firmy wykorzystują embrionalne komórki macierzyste lub komórki pochodzące od żywych zwierząt.
Substytuty mięsa wyhodowane na komórkach rakowych można zatem uznać za nowotwory, ponieważ mięso składa się w całości z komórek rakowych. Powodem wykorzystania nieśmiertelnych komórek jest to, że komórki, które zachowują się normalnie, nie mogą dzielić się w nieskończoność. Tak więc, gdybyś chciał wyhodować tysiące kilogramów tkanki z normalnymi komórkami mięsnymi z niewielkiej liczby komórek, to by się nie udało.

Co eksperci mówią o zanieczyszczeniach w sztucznie produkowanym mięsie?

Pod względem bezpieczeństwa można również argumentować, że naturalna wołowina może zostać zanieczyszczona podczas przetwarzania, pakowania, transportu, przechowywania lub gotowania. Ale w przypadku mięsa hodowlanego każdy składnik i etap przetwarzania niesie ze sobą potencjał zanieczyszczenia, a każdy z setek składników może mieć toksyczne działanie samodzielnie lub w synergii. Dokładna analiza dostępnych danych opublikowana w maju 2023 r. przez Organizację Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO) oraz panel ekspertów WHO wykazała, że co najmniej 53 potencjalne zagrożenia dla zdrowia są związane z mięsem hodowanym w laboratorium. Obejmuje to możliwość zanieczyszczenia metalami ciężkimi, mikroplastikami, nanoplastikami i chemikaliami, dodatkami alergizującymi, toksycznymi składnikami i antybiotykami. Dotyczy to również roślinnych produktów zastępczych już dostępnych na rynku. W tym względzie należy zauważyć, że nawet produkty oznaczone jako “roślinne” nie są zdrowe. Są one również misternie produkowane chemicznie i zawierają między innymi wątpliwe ilości oleju mineralnego.

Czy produkcja sztucznego mięsa generuje toksyczne bioodpady?

Jak pokrótce wspomniano powyżej, produkcja mięsa hodowlanego generuje również toksyczne bioodpady. Bioodpady z tych syntetycznych, biologicznych fermentacji muszą być najpierw dezaktywowane, a następnie bezpiecznie utylizowane. Nie mogą one trafiać na wysypiska śmieci.
Drodzy widzowie, musicie pozwolić temu rozpłynąć się w ustach: Wytwarzanie produktów, które mamy spożywać, wytwarza niebezpieczne odpady, których nie wolno utylizować w konwencjonalny sposób, ale które mają być dla nas całkowicie bezpieczne?

Co organizmy odporne na antybiotyki robią w sztucznym mięsie?

Mięso-podobna masa wyhodowana w pożywce [cieczy zawierającej składniki odżywcze i używanej do hodowli mikroorganizmów, komórek lub tkanek] musi być odporna na antybiotyki, ponieważ musi przetrwać antybiotyki używane do zabijania innych niepożądanych organizmów w kadzi, w której masa jest hodowana. W rezultacie organizmy odporne na antybiotyki są również włączane do produktu końcowego i można się tylko domyślać, jakie rodzaje chorób przenoszonych przez żywność mogą być powodowane przez genetycznie zmodyfikowane, odporne na antybiotyki E. coli [bakteria, która występuje również naturalnie w ludzkich jelitach]. Oto cytat z programu “Żywność jako broń” [LINK]:

“(…) Jednocześnie Gates inwestuje duże pieniądze w badania i modyfikację mikrobiomu, złożonego ekosystemu bakterii, grzybów, archeonów i wirusów, który pod zbiorczym terminem “flora jelitowa” znacząco kontroluje procesy trawienne i ma duży wpływ na rozwój psychiczny i fizyczny dziecka, zwłaszcza w pierwszym roku życia”.

Czy produkcja sztucznego mięsa oszczędza CO2?

Propaguje się również, że mięso hodowlane i inna żywność syntetyczna są bardziej przyjazne dla środowiska. Jest to również nieprawda: nie tylko produkcja generuje niebezpieczne odpady, ale przemysł mięsa laboratoryjnego wytwarza również od 4 do 25 razy więcej CO2 niż tradycyjna hodowla zwierząt. Cały ten program dotyczący bezpieczeństwa żywnościowego itp. opiera się na kłamstwie dotyczącym CO2, które uzasadnia rzekomo konieczne ograniczenie naturalnego rolnictwa. W kilku innych programach Kla.TV dyskutowała o tak zwanych krowach zabójcach klimatu [“Cows as climate killers?” LINK] i Zielonym Ładzie [“Celowe zniszczenie rolnictwa” LINK].
Agenda 2030 utrudnia rolnikom wyżywienie nas, ludzi, którzy są od nich zależni, nie mówiąc już o utrzymaniu ich źródeł utrzymania.
Jak już zauważyliście, syntetyczna i przetworzona żywność nie jest wypychana z prawdziwej troski o zrównoważony rozwój. Nie, biologia syntetyczna ma na celu zbudowanie potężnego mechanizmu kontroli. Ci, którzy posiadają całą syntetyczną produkcję żywności, będą dosłownie rządzić światem.

Oto cytat z Henry’ego Kissingera:

“Jeśli kontrolujesz dostawy żywności, kontrolujesz ludzi; jeśli kontrolujesz energię, możesz kontrolować całe kontynenty; jeśli kontrolujesz pieniądze, możesz kontrolować świat”.

Kissinger był również tym, który napisał tajny dokument strategiczny dla “Rady Bezpieczeństwa Narodowego” w 1974 r., deklarując, że żywność jest, innymi słowy, “instrumentem władzy narodowej”.

Krótko mówiąc, globaliści już teraz posiadają i kontrolują większość naturalnych produktów rolnych uprawianych obecnie na świecie. Zastępując prawdziwą żywność pochodzenia zwierzęcego opatentowanymi, hodowanymi w laboratoriach alternatywami białkowymi, zmierza to w kierunku bezprecedensowej władzy nad światową populacją. Powszechnie wiadomo również, że spożywanie ultra przetworzonej żywności przyczynia się do chorób, a beneficjentem jest oczywiście Big Pharma. Przemysł spożywczy już od wielu dziesięcioleci promuje choroby przewlekłe, które są następnie leczone lekami zamiast lepszego odżywiania. [zobacz: Heiko Schöning: “Corona 2.0 Nowy atak terrorystyczny z użyciem bakterii?!” LINK].

Jednak nasza oryginalna żywność jest doskonałym stworzeniem i w swojej naturalnej formie jest w 100% dostosowana do potrzeb wszystkich żywych istot. A jeśli Bill i spółka będą przy niej majstrować, stworzą dla nas “diabelski bufet Frankensteina z czynnikiem obrzydzenia”. Jednak my w Kla.TV z przyjemnością udokumentujemy globalistów, Big Pharma i spekulantów Agendy 2030 przez dłuższy czas, aby mogli nam udowodnić na własnych ciałach, jakie korzyści oferują ich produkty.

Prosimy o rozpowszechnianie informacji o tym programie i trzymanie ręki na pulsie razem z nami, aby plany Agendy 2030 dla narodów tego świata mogły zostać odkryte, a tym samym udaremnione. Razem przebijamy się przez mur kompleksowości i niewiedzy.

____________

Bufet Frankensteina à la Agenda 2030, kla tv, 14.02.2024

−∗−

Powiązane tematycznie:

Frankenfoods czyli jak przekąsić syntetycznie
Mają nowy śmiały plan, którym chcą nas uraczyć: pozbyć się całkowicie hodowli zwierząt, farm i małych gospodarstw. Sprawić, aby sztuczne mięso, sztuczne mleko i sztuczny ser hodowane w laboratorium stały […]

____________

Sztuczne „mięso” czyli drożej i gorzej
Naukowcy oszacowali ilość potrzebnej energii oraz emisję gazów cieplarnianych przy wytwarzaniu sztucznej wołowiny i porównali to z tradycyjną ekologiczną produkcją mięsa. Stwierdzono, że zwiększanie skali produkcji przy użyciu obecnych metod […]

____________

Wegański fanatyzm czyli co z tym mięsem
Kiedy histeria klimatyczna jest nieskuteczna, te same grupy próbują odstraszyć ludzi od mięsa, wykorzystując fałszywe obawy zdrowotne. Widzieliśmy to ostatnio w kwestii mięsa, a także w przypadku urządzeń na gaz […]

____________

Sztuczne mięso i nuklearne drożdże czyli co fermentuje na COP27
Szczyty ONZ – zwłaszcza szczyty klimatyczne – zawsze stanowią mały przedsmak nadchodzących narracji. I chociaż „reforma żywnościowa” może nie być jedynym, ani nawet najważniejszym punktem programu… to zdecydowanie jest przeważającą […]

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!