“Wasze dzieci będą takie jak my”. Niewykształcone i zdegenerowane?

Przyszłe pokolenie ma nie być obciążone wiedzą historyczną, narodową tożsamością i umiejętnością logicznego myślenia. Ma również nie odczuwać dylematów moralnych związanych z sumieniem.

Ostatnie zapowiedzi wprowadzenia nowych szkodliwych zmian w systemie państwowej edukacji są realizacją lewicowych planów wyhodowania niezdolnego do pracy i normalnych zachowań społecznych, pokolenia.

Molestowanie seksualne dzieci w ramach tzw. edukacji spowodowało w krajach zachodniej Europy wzrost agresji między rówieśnikami i było czynnikiem sprzyjającym zaburzeniom osobowości.

Nie chodzi o edukację seksualną, która jest obecna w programach nauczania, lecz o nowy program demoralizacji i indoktrynacji ideologicznej zawierającej w sobie tolerancję dla zachowań patologicznych.

Nie chodzi też o odciążenie dzieci od prac domowych, tylko o obniżenie poziomu i skuteczności nauczania, w którym powtarzanie materiału w ramach pracy domowej jest elementem niezbędnym w procesie zapamiętywania, nauki dyscypliny i odpowiedzialności.

_______________________________________________________________________________

Lewica niszczy szkołę

Bartosz Kopczyński z Ruchu Ochrony Szkoły i Towarzystwa Wiedzy Społecznej w Toruniu był gościem Pawła Chmielewskiego w programie “Jaka jest prawda?”. Rozmowa dotyczyła skutków, jakie dla rozwoju intelektualnego dzieci, będzie miało wprowadzenie zakazu prac domowych.

Polecamy również:

„Prace domowe to dopiero początek!” – dwugłos ws. zmian w edukacji

 

O autorze: Redakcja