PILNE! Polska Greta Thunberg rozłożyła na łopatki Kaczyńskiego

9-letnia dziewczynka wzruszyła wszystkich na wiecu wyborczym udzielając poparcia Donaldowi Tuskowi pytając go przedtem o to czy po wyborach 15 października będzie żyła w bezpiecznym i szczęśliwym kraju.

Donald obiecał dziewczynce, że zrobi “wszystko, wszystko”, aby tak się stało

Pola podobnie jak słynna Greta Thunberg orientuje się we wszystkich zagrożeniach, które codziennie wyciskają łzy z jej oczu. Przypomnijmy, że szwedzka aktywistka klimatyczna pomimo wielu dolegliwości takich jak: zespół Aspergera, ADHD, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, mutyzm wybiórczy stała się wybitną specjalistką ds. globalizmu uhonorowaną wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

Specjaliści na razie są podzieleni i nie chcą się wypowiadać. Powodem jest podział występujący wśród dzieci. Jedne są za Tuskiem, inne za Kaczyńskim. Różnice daje się zauważyć już w przedszkolu. Niektóre dzieci twierdzą inaczej niż Pola, dziękując premierowi Morawieckiemu za to, że żyją w bezpiecznym i szczęśliwym kraju. “Spin felczerzy” (© Ewaryst Fedorowicz) twierdzą, że dzieci są mądrością narodu. Trzeba tylko tę mądrość umiejętnie z nich wydobyć…

 

O autorze: Redakcja