Klon z defektem replikacji czyli co się wymyka impulsowi szczepień

Koronawirus to bardzo plastyczny model. Przekształca się, zmienia i mutuje w czasie. W rzeczywistości każda publikacja na temat szczepionek na koronawirusa od 1990 do 2018 roku, każda pojedyncza publikacja kończyła się stwierdzeniem, że koronawirus wymyka się impulsowi szczepień.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

____________***____________

David Martin ujawnia przebieg największego ludobójstwa w historii

Najnowszy film Grega Reese.

 

***

TRANSKRYPCJA

Dr David Martin gościł ostatnio w Unii Europejskiej i przedstawił harmonogram największego mordu [democide] na ludności cywilnej w znanej historii. Możesz zobaczyć cały film na banned.video Poniżej moja krótka edycja.

DR DAVID MARTIN: Koronawirus został zidentyfikowany w 1965 roku jako jeden z pierwszych zakaźnych replikowalnych modeli wirusowych, który można wykorzystać do modyfikacji szeregu innych doświadczeń związanych z ludzkim zdrowiem.

Szczególnie interesujące w jego wyizolowaniu w 1965 roku było to, że natychmiast zidentyfikowano go jako patogen, który można wykorzystać i zmodyfikować z wielu powodów.

W 1966 roku pierwszy model koronawirusa CoV został użyty jako transatlantycki eksperyment biologiczny w manipulacji ludźmi, a w 1967 roku przeprowadziliśmy pierwsze próby na ludziach zaszczepienia ich zmodyfikowanym koronawirusem.

Zwykłe przeziębienie zostało zamienione w chimerę w latach 70. XX wieku, a w latach 1975, 1976 i 1977 zaczęliśmy zastanawiać się, jak zmodyfikować koronawirusa, aplikując go różnym zwierzętom: świniom i psom. I to stało się podstawą do pierwszego patentu firmy Pfizer na szczepionkę z białkiem kolczastym. Czy wiecie kiedy? W 1990.

I w 1990 roku odkryli, że jest problem ze szczepionkami: nie działały.

Okazuje się, że koronawirus to bardzo plastyczny model. Przekształca się, zmienia i mutuje w czasie. W rzeczywistości każda publikacja na temat szczepionek na koronawirusa od 1990 do 2018 roku, każda pojedyncza publikacja kończyła się stwierdzeniem, że koronawirus wymyka się impulsowi szczepień.

W 2002 roku Uniwersytet Karoliny Północnej Chapel Hill opatentował – cytuję: „Zakaźny klon koronawirusa z defektem replikacji” i ta praca, opatentowana na Uniwersytecie Północnej Karoliny Chapel Hill, w tajemniczy sposób wyprzedzała SARS 1.0 o rok.

W 2005r. ten konkretny patogen został specjalnie oznaczony jako „technologia platformy bioterroryzmu i broni biologicznej”, a od 2005r. był faktycznie „środkiem umożliwiającym rozwój broni biologicznej”, zgodnie z oficjalną klasyfikacją.

Zostaliśmy zwiedzeni, aby uwierzyć, że EcoHealth Alliance i DARPA oraz wszystkie podobne organizacje są tym, na co powinniśmy wskazywać, ale wyraźnie poproszono nas o zignorowanie faktów, że ponad 10 miliardów dolarów zostało przekazanych poprzez Czarne Operacje, Anthony Fauci’ego i równoległe księgi, gdzie NIAID ma swój bilans, a obok jest bilans obrony biologicznej, równowartość dolara za dolara, o której nikt w mediach nie mówi.

„Gotowy na pojawienie się u człowieka w 2016r.” wyrażone w Protokołach Narodowej Akademii Nauk, w taki sposób, że zanim dojdziemy do 2017 i 2018r., następująca fraza wejdzie do powszechnego języka w społeczeństwie:

„Nastąpi przypadkowe lub celowe uwolnienie patogenu układu oddechowego”. Siedem miesięcy przed wskazaniem Pacjenta Numer Jeden, cztery zgłoszenia patentowe w Modernie zostały zmodyfikowane tak, aby zawierały termin „Przypadkowe lub celowe uwolnienie patogenu układu oddechowego” jako uzasadnienie stworzenia szczepionki na coś, co nie istniało.

Celem było skłonienie świata do zaakceptowania uniwersalnego szablonu szczepionki, a intencją było wykorzystanie koronawirusa, aby to osiągnąć. To był zamierzony terroryzm wewnętrzny, który został stwierdzony podczas obrad Narodowej Akademii Nauk w 2015 roku. Czy to brzmi jakby nietoperz i łuskowiec weszli do baru na targu w Wuhan?

Jest to akt wojny biologicznej i chemicznej wymierzony w rasę ludzką.

_____________________

David Martin Exposes Timeline of Biggest Democide in Recorded History, Forbidden Knowledge TV, May 27, 2023

−∗−

BONUS:

Zapis wystąpienia Dr Davida Martina w Parlamencie Europejskim w ramach III Międzynarodowego Szczytu Covid (International Covid Summit), który odbył się w Brukseli w okresie 2-4 maja 2023. Wydarzenie to zgromadziło wielu wyśmienitych gości, którzy wygłosili swe przemówienia na temat medycznych, psychologicznych, prawnych i politycznych aspektów tzw. pandemii Covid.

[napisy PL]

 

−∗−

Zapis wystąpienia Dr Meryl Nass oraz Dr Katerine Lindley podczas III Międzynarodowego Szczytu Covid (International Covid Summit), który odbył się w Brukseli w okresie 2-4 maja 2023.

[napisy PL]

 

−∗−

WHO – GLOBALNY ZAMACH STANU! Konferencja w Parlamencie Europejskim

19 kwietnia 2023r. odbyła się w Parlamencie Europejskim w Strasburgu konferencja poświęcona wdrażanemu przez 196 narodów, tzw. Traktatowi Pandemicznemu WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Konferencja została zorganizowana przez europejskich posłów: Francesca Donato, Stasysa Jakeliunasa, Virginie Joron, Mislava Kolakusica, Sylvię Limmer, Roba Roosa, Ivana Vilibora Sincica i Cristiana Terhes. Zaproszono lekarzy i prawników mających wieloletnie doświadczenie w pracy z WHO, którzy wyjaśnili opinii publicznej zagrożenia płynące z wdrożenia ww. traktatu.

Wniosek jest jeden.
Trzeba obudzić nieświadomych zagrożenia ludzi!
Jeżeli Traktat Pandemiczny WHO wejdzie w życie, globalne koncerny przy pomocy WHO obalą demokracje narodów świata i przejmą nad nimi całkowitą kontrolę.

WHO STANIE SIĘ NARZĘDZIEM GLOBALNEGO ZAMACHU STANU w rękach ludzi nie odpowiadających przed nikim i nie kontrolowanych przez nikogo. A dyrygowany przez nich dyrektor generalny WHO po wciśnięciu “guzika pandemia” przejmie absolutną władzę nad rządami narodów, zmuszając je do wypełniania swojej woli, nawet do przymusowego wyszczepienia własnych obywateli wbrew ich woli, genetycznymi “szczepionkami” w początkowej fazie testów.

Nadchodzi tyrania, o jakiej świat nie słyszał… obudź się!

[lektor PL]

 

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!