Łączenie wariantów czyli Rosja ożywia oszustwo covid

Jeszcze bardziej przerażające wydarzenia będą miały miejsce, jeśli do Arcturusa dołączy koronawirus SARS (SARS) z 2002 roku, który ma 15-procentową śmiertelność, lub wirus MERS, który krążył w latach 2014-2015 z ogromną śmiertelnością wynoszącą 40 procent … hybryda Arcturusa i tych nieprzyjemnych szczepów jest bardzo przerażająca, jeśli nagle się wydarzy.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

____________***____________

 

„Wariant Arcturus”: Rosja wznawia oszustwo covid, jak na zawołanie

WHO mówi „skacz”, a rosyjski rząd pyta: „jak wysoko?”

Rosja przygotowuje się na falę wysoce zakaźnego Arcturusa, najnowszego i najmodniejszego „subwariantu covid”, poinformowała w czwartek szefowa Rospotrebnadzor Anna Popova.

Inny członek BRICS, Indie, przeżywa obecnie „intensywną” epidemię tego komputerowego modelu, a Rosja – która zarejestrowała już cztery potwierdzone przypadki! – powinna spodziewać się własnego wzrostu Arcturusa do końca maja, przewidywała Popova.

Nie przewiduje się gwałtownego wzrostu liczby hospitalizacji, ale na wszelki wypadek rosyjski system opieki zdrowotnej jest gotowy na „dodatkowy stres i przeciążenie”, zapewniła opinię publiczną.

Czy zwykli Rosjanie w ogóle przejmują się tym przerażającym wirusem [Dreaded Virus]? Nie. Ale rosyjski rząd i tak podkręca wirusowy strach – w doskonałej synchronizacji z decyzją WHO o „podniesieniu statusu” Arcturusa do „wariantu będącego przedmiotem zainteresowania”.

Globalna klika ds szczepień Billa Gatesa „Gavi” posiada szczegóły (źródło)

 

Zgodnie z oczekiwaniami, rosyjskie media państwowe zaszyfrowały swoje fontanny oszustw.

Viesti poinformowało, że specjaliści z Centrum Gamalei już „prowadzą badania mające na celu ocenę biologicznego ryzyka rozprzestrzeniania się nowego subwariantu”.

Serwis stworzył również pomocne FAQ Arcturusa:

„Ryzyko zachorowania na Arkturusa można zmniejszyć stosując maseczki ochronne w zatłoczonych miejscach, często i dokładnie myjąc ręce, a gdy nie jest to możliwe, traktując je środkiem antyseptycznym.”

RIA Novosti ostrzegła swoich czytelników, że Arcturus ma „całkowicie nowy objaw, który nie był wcześniej charakterystyczny dla COVID-19 – zapalenie spojówek lub «różowe oko», któremu towarzyszy swędzenie”.

Parlamentskaja Gazieta, oficjalna gazeta Zgromadzenia Federalnego Rosji, przeprowadziła wywiad z czołowym wirusologiem na temat tego przerażającego wydarzenia.

Według tego cenionego lekarza:

„[Arcturus] rozprzestrzenia się z człowieka na człowieka o 20 procent szybciej niż poprzedni szczep Krakena, co jest znaczącym wskaźnikiem. Jest zatem oczywiste, że nadchodzi kolejna fala covid.

[…]Jeśli Arcturus będzie w stanie połączyć się z wariantem Wuhan lub Delta, które wciąż krążą w populacji, może to prowadzić do tragicznych konsekwencji.

[…]Jeszcze bardziej przerażające wydarzenia będą miały miejsce, jeśli do Arcturusa dołączy koronawirus SARS (SARS) z 2002 roku, który ma 15-procentową śmiertelność, lub wirus MERS, który krążył w latach 2014-2015 z ogromną śmiertelnością wynoszącą 40 procent … hybryda Arcturusa i tych nieprzyjemnych szczepów jest bardzo przerażająca, jeśli nagle się wydarzy.”

Wielkie nieba!

Rosyjskie media państwowe

 

Jak Rosjanie mogą chronić się przed tą morderczą plagą Arcturus-SARS-MERS?

Czy w ogóle musisz pytać?

Dzięki, RT. (źródło)

 

Prawdopodobieństwo, że Rosja opuści WHO – lub nawet grzecznie odmówi stosowania się do „zaleceń zdrowotnych” kolektywnego Zachodu, finansowanych przez Billa Gatesa – szybko zbliża się do 0%.

Przepraszam, ale to prawda.

 

◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊
Notatka OffGzanim (nieuchronnie) zostaniemy oskarżeni przez jakąś apoplektyczną jednostkę BTL o bycie „antyrosyjskim” za proste wskazanie, że Rosja jest tak samo winna jak każdy zachodni rząd rozpowszechniania oszustwa covidowego, proszę zauważyć, że wcześniej omawialiśmy zachodnie promowanie „Arcturusa” tutaj.
◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊ ◊

 

____________

“Arcturus Variant”: Russia revives Covid scam, right on cue, Riley Waggaman, Apr 25, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

Arcturus czyli te same objawy i… pytania
Zauważycie, że w dzisiejszych czasach są to tylko subwarianty Omicrona, nigdy pełne warianty. Jest to niewątpliwie spowodowane bardzo skomplikowanymi przyczynami taksonomicznymi i nie ma to absolutnie nic wspólnego z następną […]

____________

Rosja i Wielki Reset – opór czy współudział?
Nadal uważamy, że Rosja to miłe, spokojne miejsce do uprawy ziemniaków i cierpliwego czekania, aż obdarzone uczuciami chatboty wytępią wszystkich. Aż w końcu będziesz tylko ty, chatboty i ziemniaki. Chatboty […]

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!