Szczepionki mRNA u zwierząt hodowlanych czyli przez żołądek do…

Opinia publiczna jest teraz bardzo czujna w kwestii zagrożeń związanych z mRNA, a wielu, którzy celowo unikali przyjęcia szczepionek mRNA podczas „pandemii”, martwi się, że żywność, którą spożywają, może ich „zaszczepić” bez ich wiedzy i zgody.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

____________***____________

 

MIT potwierdza, że ​​szczepionki RNA mogą być wchłaniane przez żołądek i jelita, więc co ze szczepionkami mRNA u zwierząt hodowlanych?

Toczy się wiele dyskusji na temat tego, czy podawanie szczepionek z informacyjnym RNA (mRNA) przeciw koronawirusowi z Wuhan (Covid-19) zwierzętom hodowanym na mięso w jakikolwiek sposób wpłynie na jakość mięsa. Władze sugerują, że w pełni zaszczepione mięso jest tak samo bezpieczne jak mięso naturalne, ale co mówi nauka?

31 stycznia 2022r. MIT News opublikował artykuł ujawniający, że szczepionki RNA „dostarczają terapie” na choroby przewodu pokarmowego bezpośrednio przez żołądek i jelita. Oznaczałoby to, że leki te przenikają do organizmu, w tym do tkanki mięśniowej.

Artykuł jest bardzo prosty, a naszych czytelników zachęcamy do samodzielnej lektury, aby zobaczyć, co MIT miał do powiedzenia wtedy w porównaniu z tym, co rząd i media mówią teraz w obronie podawania „szczepionki” mRNA zwierzętom hodowlanym.

Czy mRNA potrafi przetrwać, jak uważa wielu, czy może ulega rozpadowi, jak twierdzi rząd?

Opinia publiczna jest teraz bardzo czujna w kwestii zagrożeń związanych z mRNA, a wielu, którzy celowo unikali przyjęcia szczepionek mRNA podczas „pandemii”, martwi się, że żywność, którą spożywają, może ich „zaszczepić” bez ich wiedzy i zgody.

Jeden z producentów mięsa, Alderspring Ranch i „Organic Beef Matters”, odpowiedział na otrzymywane ostatnio zapytania dotyczące stosowania „szczepionek” mRNA u bydła hodowanego na mięso. Oto co Glenn Elzinga z Alderspring Ranch miał do powiedzenia:

„Badając ten temat, stwierdziłem bardzo wyraźnie, że żadna firma nie oferuje jeszcze zwierzęcych szczepionek mRNA na wolnym rynku. Po pierwsze, żadna firma farmaceutyczna nie twierdziła, że ​​jest pierwszą, która go wyprodukowała, ani nie wprowadziła metodologii, które pozwoliłyby na masową produkcję. Po drugie, znalazłem wiele artykułów (niektóre bardzo aktualne) stwierdzających, że proces przyznawania grantów wciąż trwa. Innymi słowy, firmy wytwarzające produkty farmaceutyczne dla zwierząt dopiero teraz dostają pieniądze na badanie nowej technologii dla wszystkich klas zwierząt gospodarskich”.

Jest to nieco uspokajające, ale co będzie w przyszłości, kiedy „szczepionki” mRNA staną się dostępne na rynku dla amerykańskiego bydła? Elzinga mówi, że nadal nie wiadomo, czy mRNA przeniesie się do mięsa, które ludzie jedzą. Rząd oczywiście mówi „nie”, ale wiadomo, że kłamie.

Najprawdopodobniej Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) oraz Departament Rolnictwa (USDA) będą wymagały co najmniej 30-dniowego okresu zwłoki między ostatnim użyciem leku a ubojem zwierzęcia, ponieważ mRNA po tym czasie nie będzie już trwały.

Odkąd wyeliminowaliśmy stosowanie szczepionek wirusowych w naszym stadzie, zaobserwowaliśmy mniej przypadków, gdy nasze bydło wymagało opieki weterynaryjnej. Źródło: Organic Beef Matters

 

„Większość badań mRNA wskazuje, że denaturacja materiału genetycznego następuje w ciągu kilku dni po szczepieniu” – argumentuje Elzinga. „Gdyby tak się miało stać, że w jakiś sposób materiał mRNA pozostanie nienaruszony po spożyciu, większość naukowców twierdzi, że mRNA jest dość delikatny i nie przetrwałby w kwaśnym środowisku żołądka.”

Dla jasności, Elzinga jest przeciwny stosowaniu mRNA u zwierząt. Mówi, że nie jest zainteresowany ani nie planuje jeść „zaszczepionych” mRNA produktów pochodzenia zwierzęcego.

„Mówiąc wprost, nie będę ich jadł” — pisze.

Na nieszczęście dla przeciętnego konsumenta, nie każdy producent mięsa hoduje zwierzęta naturalnie i organicznie, tak jak robi to Alderspring Ranch. A ponieważ szczepionki zwierzęce, podobnie jak szczepionki ludzkie, wydają się zmierzać w kierunku mRNA, istnieje prawdopodobieństwo, że w przyszłości całe mięso handlowe będzie nim do pewnego stopnia skażone – dlatego ważne jest, aby pozyskiwać czyste mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego hodowane na pastwiskach z miejsc takich jak Alderspring Ranch lub rancza w twojej okolicy, zamiast kupować je tradycyjnie w sklepie spożywczym.

Źródła tego artykułu to:

MIT.edu

NaturalNews.com

Alderspring.com

_______________

MIT confirms that RNA vaccines can be absorbed through the stomach and intestines, so what about mRNA vaccines in meat animals?, Ethan Huff, 04/09/2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

Frankenfoods czyli jak przekąsić syntetycznie
Mają nowy śmiały plan, którym chcą nas uraczyć: pozbyć się całkowicie hodowli zwierząt, farm i małych gospodarstw. Sprawić, aby sztuczne mięso, sztuczne mleko i sztuczny ser hodowane w laboratorium stały się nową normą. Udawać, że nie są modyfikowane genetycznie i dlatego nie muszą być odpowiednio testowane pod kątem bezpieczeństwa i oznakowane. […]

_______________

Dyptyk żywnościowy czyli apokalipsa, robaki i GMO
Byliśmy świadkami jak lockdowny roznoszą gospodarkę na kawałki, podczas gdy klasa miliarderów osiąga rekordowe zyski, a korporacyjne molochy rozszerzają swoje monopole, tak też każda proponowana polityka bezpieczeństwa żywnościowego przyniesie korzyści […]

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!