Psi gwizdek czyli kto drażni George’a

Podczas dyskusji na temat potencjalnego aktu oskarżenia dla Trumpa, panel MSNBC stwierdził, że zwolennicy Trumpa, jak i wszyscy inni również, są „niebezpieczni” przez krytykę George’a Sorosa.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

___________***___________

 

[Psi gwizdek (ang. dog whistle) – użycie kodowanego lub sugestywnego języka w przekazach politycznych w celu uzyskania poparcia określonej grupy bez wywołania sprzeciwu opozycji. – link]

Uczestnicy panelu na kanale MSNBC mówią, że krytykowanie George’a Sorosa w jakikolwiek sposób jest „NIEBEZPIECZNE” [wideo]

„Zdecydowanie wydaje się, że jest to niebezpieczny psi gwizdek.”

Podczas dyskusji na temat potencjalnego aktu oskarżenia dla Trumpa, panel MSNBC stwierdził, że zwolennicy Trumpa, jak i wszyscy inni również, są „niebezpieczni” przez krytykę George’a Sorosa.

Permanentna rasistowska prowokatorka, Joy Reid zwróciła się do byłej oficer CIA, Tracy Walder i powiedziała: „Fakt, że ciągle rzucają nazwiskiem George’a Sorosa, a wiele było rozmów w naszych programach, zdecydowanie sprawia wrażenie psiego gwizdka, co jest niebezpieczne”.

Walder odpowiedziała: „To absolutnie wygląda jak psi gwizdek, co jest niebezpieczne”.

I kontynuowała: „Proszę posłuchać, większość z tych grup, Oath Keepers [prawicowe bojówki], Boogaloo Boys [skrajna prawica], Proud Boys [neofaszyści / alt-right], wszyscy podpisują się pod tym, co nazywacie teorią Wielkiej Wymiany”.

„Właśnie dlatego widzimy te wybuchy rasizmu i antysemityzmu” a „oni przypisują to temu przekonaniu, co podsyca podziały” – dodała Walder.

Następnie zasugerowała, że ​​„Trump od wielu lat wzywa do wojny domowej”.

Nie podano faktów, które wyjaśniałyby dlaczego krytykowanie manipulacji polityką i kulturą Stanów Zjednoczonych przez George’a Sorosa jest rasistowskie.

Obejrzyj [w przypadku niektórych przeglądarek mogą wystąpić problemy z odtwarzaniem materiału]:


 

Oczywiście Joy Reid i MSNBC będą propagować Sorosa, biorąc pod uwagę, że pompuje on miliony w kampanie wyborcze Demokratów, a także w „organizacje wymiaru sprawiedliwości kierowane przez czarnych”.

Soros Has Pumped $50 MILLION (So Far) Into 2020 Democrat Election Campaigns

Soros Foundation Announces It Is ‘Doubling Down’ On Funding “Black-led Justice Organizations”

Czy dziennikarz Glenn Greenwald jest niebezpiecznym rasistą przez to, że wskazał jak Soros nieustannie stara się kontrolować narrację rzeczywistości?

Video: Newt Gingrich Says Democrats Are “Owned By People Who Are Financed By George Soros”

Activist Group Suing DeSantis Received Nearly $1.4 Million From Soros Network

 

________________

Video: MSNBC Panel Says That Criticising George Soros In Any Way Is “DANGEROUS”, Steve Watson, 22 March, 2023

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!