Przeciążenie

Nie każdy ma zdolność radzenia sobie z myśleniem wielowątkowym, a jeśli nawet potrafi, może to być również utrudnione przez wiele osobistych doświadczeń, które pochłaniają cały jego czas i procesy myślowe. Niektórzy musieli radzić sobie ze strachem, żalem, złością, traumą, szokiem, troską o różne aspekty życia…

−∗−

 

Przeciążenie

Wygląda na to, że doszło do przeciążenia. Informacjami i okolicznościami, i szczerze mówiąc wydaje się, że ludzie są przytłoczeni. To nie przypadek i służy jakiemuś celowi. Podczas gdy ludzie przyjmują przysłowiowe ciosy z lewa, prawa i centrum, bardzo trudno jest zobaczyć większy obraz, a nawet wiedzieć, w którą stronę pójść.

Nie każdy ma zdolność radzenia sobie z myśleniem wielowątkowym, a jeśli nawet potrafi, może to być również utrudnione przez wiele osobistych doświadczeń, które pochłaniają cały jego czas i procesy myślowe. Niektórzy musieli radzić sobie ze strachem, żalem, złością, traumą, szokiem, troską o różne aspekty życia. Zatrudnienie, finanse, emocje i społeczeństwo. A teraz niektórzy robią krok do przodu (a próbują już od jakiegoś czasu), aby zwrócić uwagę na błędy medyczne i urazy wynikające z wprowadzenia ich planu przy pomocy zastrzyków oraz problemy zdrowotne wynikające z opóźnionych zabiegów.

To dużo by zaakceptować i poradzić sobie z tym. Dodaj do tego etykietę teoretyka spiskowego, gdy tylko zakwestionujesz narrację lub zwrócisz uwagę na oczywistą korupcję. Niektórzy ludzie nie chcą wiedzieć, to jest teraz jasne. Zastanawiam się, czy po prostu nie potrafią rozwikłać lub zrozumieć większego obrazu, czy też decydują się go zignorować lub temu zaprzeczyć. Myślałam, że na tym etapie jest niezaprzeczalnym to, co się dzieje, ale najwyraźniej nie.

Ale dwa lata bzdur i propagandy, teraz przechodzące w trzy, męczą ludzi. Można to dostrzec. Ci, którzy byli wcześniej niezaangażowani, teraz najwyraźniej odsunęli się jeszcze dalej. Ci, którzy wiedzieli, trzymają się mocno, ale jest to męczące i wyczerpujące i trwa cały czas, nawet jeśli uda nam się zrobić sobie przerwę lub wyłączyć się na trochę. Od teraz będzie to wyboista jazda, więc odpocznij na ile tylko możesz.

 

__________________

An overload, Katrina Wicks, March 9, 2023

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!