Nie róbmy z siebie idiotów. Musimy przejrzeć na oczy i zobaczyć co tak naprawdę się dzieje

Żyjemy w czasach ofensywy zła… Przed naszym spotkaniem dostałem sms-a  z Irlandii od przyjaciela, który przesłał mi zdjęcie z supermarketu. W Irlandii powiedziano, że mają ograniczyć ilość krów, ponieważ te krowy za dużo pierdzą i zanieczyszczają klimat powodując jego ocieplenie. Przysłał zdjęcie burgerów zrobionych z chrząszczy i soi. Jesteśmy zalewani falą powodzi durnoty i kłamstwa. To jest jedna płaszczyzna, drugą jest płaszczyzna duchowa…

Tak niewielu już ocalało, którzy mają czyste serce

Szatan przeprowadza niesamowity szturm na ludzi młodych, na ludzi, którzy coraz bardziej oddają się prawom ciemności, którzy mają pranie mózgu przez różne bodźce, przez różne media. Dziś młody człowiek nie jest w stanie zrozumieć woli Bożej, jej odczytać. (…) Są gotowi oddać duszę diabłu.

Ks. Piotr Glas opisując sytuację w Kościele i aktualną kondycję wiernych i kapłanów przytoczył napomnienie papieża Benedykta XVI, który nawiązywał do Apokalipsy św. Jana. Co się stanie, gdy będziemy sprzedawać prawdę, przyjmować podróbki.

Groźba sądu dotyczy również nas Kościoła w Europie i w ogóle całego zachodu. Pan również woła do naszych uszu, jeśli nie nawrócicie się, przyjdę do was i usunę świecznik z jego miejsca.

List do Kościoła w Efezie:

Ale mam przeciw tobie to, że odstąpiłeś od twej pierwotnej miłości.
Pamiętaj więc, skąd spadłeś,
i nawróć się,
i pierwsze czyny podejmij!
Jeśli zaś nie – przyjdę do ciebie
i ruszę świecznik twój z jego miejsca,
jeśli się nie nawrócisz.

Czy ja rozumiem swoją misję jako kapłana..?

________________________________________________________________________

 

Odsłony: 2672

O autorze: Redakcja