W „hollywoodzkim stylu” czyli komu wyły syreny

Jestem tu od pięciu dni. Nie słyszałem żadnych eksplozji. Nie słyszałem żadnych syren alarmowych aż do około pół godziny temu, dokładnie wtedy, gdy prezydent Biden pojawił się w centrum Kijowa” – powiedział Alex Marquardt z CNN w wymownym wyznaniu.

−∗−

 

Syreny alarmu przeciwlotniczego wyły podczas wizyty Bidena w Kijowie

Brak doniesień o atakach rakietowych.

Podczas wizyty Joe Bidena w Kijowie zawyły syreny ostrzegające przed nalotem, przydając dramatycznego efektu spotkaniu z prezydentem Zełenskim. Pomimo tego nie pojawiły się doniesienia o atakach rakietowych.

Wiele wskazuje na to, że crescendo hałasu zostało celowo wywołane, aby sesja zdjęciowa Bidena w trakcie wizyty, podczas której miał na sobie swoje charakterystyczne lotnicze okulary przeciwsłoneczne, wyglądała fajnie, spokojnie i opanowanie.

Obserwatorzy zauważyli, że Biden i Zełenski, gdy wyły syreny, spacerowali w „hollywoodzkim stylu”.

– Jestem tu od pięciu dni. Nie słyszałem żadnych eksplozji. Nie słyszałem żadnych syren alarmowych aż do około pół godziny temu, dokładnie wtedy, gdy prezydent Biden pojawił się w centrum Kijowa” – powiedział Alex Marquardt z CNN w wymownym wyznaniu.

Kontrast został również zauważony przez agencję Reuters, która doniosła: „Gdy Biden odwiedzał Kijów, w stolicy Ukrainy wyły syreny przeciwlotnicze, chociaż nie było doniesień o rosyjskich rakietach ani nalotach”.

“Co za żart. To wyjaśnia, dlaczego nikt w całej okolicy nie szukał schronienia” – zauważył Chris Menahan.

Jak podkreśliliśmy wczoraj, podczas gdy wizyta Bidena na Ukrainie była obwieszczana przez media, prezydent nie planuje żadnej wizyty w East Palestine w Ohio, pomimo mającej tam miejsce katastrofy, która dotyka zwykłych obywateli amerykańskich.

Podczas swojej wizyty w Kijowie Biden obiecał kolejne 500 milionów dolarów amerykańskiej pomocy wojskowej, a amerykańscy podatnicy nadal płacą rachunki za przedłużanie wojny, której końca nie widać.

_____________

Air Raid Sirens Blared For Dramatic Effect During Biden’s Visit to Kiev, Paul Joseph Watson, 21 February, 2023

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!