‚Nie ma śladu kosmitów‘ czyli Elon ostrzega

„Chcemy mieć pewną dozę różnorodności cywilizacyjnej, tak, że jeśli coś pójdzie nie tak z jedną cywilizacją, to całość się nie zawali, a ludzkość będzie szła naprzód” – powiedział Musk. Musk podkreślił znaczenie zachowania [przetrwania] ludzkości

____________***____________

 

Elon Musk ostrzega, że ​​światowy rząd doprowadzi do „upadku” cywilizacji

Globalizm zabija prawdziwą różnorodność.

Podczas wystąpienia na Szczycie Rządu Światowego 2023 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Elon Musk ostrzegł, że jakakolwiek próba stworzenia rządu światowego doprowadzi do „upadku” ludzkiej cywilizacji. Musk skomentował to wirtualnie, zwracając się do urzędników państwowych podczas imprezy w Dubaju. Prezes SpaceX ostrzegł, że „zbyt duża współpraca między rządami” stwarza ryzyko cywilizacyjne, ponieważ dusi różnorodność. Musk argumentował, że w całej historii główne cywilizacje były od siebie oddzielone odległością, tak że kiedy jedna z nich podupadała, na przykład Cesarstwo Rzymskie, pozwalało to powstać innym, na przykład islamowi. W zglobalizowanym świecie jest to niemożliwe, a świat na zawsze będzie zależny od swojego najsłabszego ogniwa, zapewnił założyciel Tesli.

„Chcemy mieć pewną dozę różnorodności cywilizacyjnej, tak, że jeśli coś pójdzie nie tak z jedną cywilizacją, to całość się nie zawali, a ludzkość będzie szła naprzód” – powiedział Musk. Musk podkreślił znaczenie zachowania [przetrwania] ludzkości, ponieważ „jest jak mała świeczka w ogromnej ciemności, bardzo wrażliwa mała świeczka, którą można łatwo zdmuchnąć”. Miliarder zastanawiał się również nad kwestią życia pozaziemskiego, mówiąc, że wydaje się „niepokojącym” fakt, że nie ma śladu kosmitów. „Nie widziałem żadnych dowodów na obcą technologię ani jakiekolwiek obce życie. Myślę, że bym wiedział” – stwierdził, dodając: „SpaceX – robimy dużo. Nie sądzę, aby ktokolwiek wiedział więcej o kosmosie niż ja, przynajmniej o technologii kosmicznej”. Ostrzeżenie Muska dotyczące rządu światowego wydaje się nie trafiać w gusta tych, którzy wciąż agresywnie do niego dążą. Jak podkreślaliśmy wczoraj, globalista WEF Klaus Schwab wezwał elity do zjednoczenia się w celu „opanowania” zaawansowanych technologii, ostrzegając je, że jeśli nie będą działać szybko, świat może „umknąć naszej władzy”.

_______________________

Elon Musk Warns World Government Will Lead to “Collapse” of Civilization, Paul Joseph Watson, 16 February, 2023

−∗−

Odsłony: 1377

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!