Klaus o AI: działajcie szybko, bo uciekną spod naszej władzy

Arcyglobalista Klaus Schwab wezwał elity na całym świecie do zjednoczenia się w celu „opanowania” zaawansowanych technologii, ostrzegając je, że jeśli nie będą działać szybko, świat może „umknąć naszej władzy”.

Schwab wskazał na „technologie czwartej rewolucji przemysłowej” i stwierdził: „Kto opanuje te technologie – w jakiś sposób – będzie panem świata”.

−∗−

Tłumaczenie materiałów relacjonujących wydarzenia w ramach Szczytu Rządu Światowego i omawianych tam zagadnień. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

____________***____________

 

Wideo: Klaus Schwab wzywa globalny rząd do „opanowania” technologii sztucznej inteligencji

„Kto opanuje te technologie – w jakiś sposób – będzie panem świata”

Arcyglobalista Klaus Schwab wezwał elity na całym świecie do zjednoczenia się w celu „opanowania” zaawansowanych technologii, ostrzegając je, że jeśli nie będą działać szybko, świat może „umknąć naszej władzy”.

Tak. Naprawdę. Facet nie potrafi się powstrzymać.

Założyciel Światowego Forum Ekonomicznego przemawiał na spotkaniu w Dubaju, które niezbyt subtelnie nazwano Szczytem Rządu Światowego.

Schwab wskazał na „technologie czwartej rewolucji przemysłowej” i stwierdził: „Kto opanuje te technologie – w jakiś sposób – będzie panem świata”.

„Za dziesięć lat będziemy zupełnie inni” – powiedział Schwab, dodając: „Moim głębokim zmartwieniem jest to, że [w przypadku] technologii Czwartej Rewolucji Przemysłowej #4IR, jeśli nie będziemy współpracować w skali globalnej, jeśli nie sformułujemy, wspólnie nie ukształtujemy niezbędnej polityki, te technologie wymkną się naszej władzy.”

Schwab ma obsesję na punkcie sztucznej inteligencji i innych zaawansowanych technologii i już wcześniej przewidywał, że „Czwarta Rewolucja Przemysłowa doprowadzi do połączenia naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości”.

Klaus Schwab: Wielki reset „doprowadzi do połączenia naszej tożsamości fizycznej, cyfrowej i biologicznej”

Klaus Schwab: Great Reset Will “Lead to a Fusion of Our Physical, Digital and Biological Identity”

.
Schwab również otwarcie popiera coś, co według mediów wciąż jest domeną dyskusji zwolenników teorii spiskowych, a mianowicie „aktywne wszczepialne mikroczipy, które przełamują barierę skórną naszego ciała”.

World Economic Forum Suggests There Are “Solid, Rational” Reasons For Children to Be Microchipped

_______________

Video: Klaus Schwab Calls For Global Government To “Master” AI Technologies, Steve Watson, 15 February, 2023

−∗−

BONUS

Klaus Schwab mówi na Szczycie Rządu Światowego, że ludzkość musi opanować sztuczną inteligencję, w innym przypadku ‘my stracimy naszą władzę’

Podczas Szczytu Rządu Światowego globalista Klaus Schwab zwrócił się do elit o zjednoczenie się w celu opanowania zaawansowanych technologii sztucznej inteligencji, ostrzegając, że jeśli nie będą działać szybko, ludzkość „ucieknie spod naszej władzy”.

Założyciel Światowego Forum Ekonomicznego przemawiał na Szczycie Rządu Światowego 2023 w Dubaju, który w tym roku koncentruje się na „Kształtowaniu przyszłych rządów”.

(…)

Fourth industrial revolution could ‘escape our power to master’: Klaus Schwab to World Government Summit

Klaus Schwab mógłby zacząć od bycia uczciwym i przejrzystym, gdyby chciał, aby ludzie wspierali jego globalny program Czwartej Rewolucji Przemysłowej [4IR]. Nigdy więcej żadnej „penetracji” rządów przez jego uczniów. Nie będzie więcej nakazów posłuszeństwa, bo jeśli nie, to zostaniesz odizolowany i wygnany ze społeczeństwa. Poza tym, [mógłby] zdemokratyzować tę wizję, pozwalając na prawdziwe debaty, a nie garstka elit decydujących i narzucających swoją wizję wszystkim innym.

The Bugs That Keep Me Up at Night: Greenwashing Insects for Food

Jako spisek przeciwko ludzkości jawi się również program Światowego Forum Ekonomicznego, aby zmusić ludzi do spożywania owadów i sztucznego mięsa. Jeśli światowa elita postawi na swoim, ludzie staną się chodzącymi pasożytami, jeśli zrezygnują z mięsa i zamiast tego będą jedli robale i świerszcze. Owady zawierają idealną „zbroję”, której pasożyty i patogeny używają do infekowania ludzi i zwierząt. Możesz narazić siebie (i wszystkie dzieci, które możesz mieć) na niebezpieczeństwo, jeśli zaczniesz regularnie jeść owady, wierząc, że zapobiegnie to globalnemu ociepleniu lub „zmianie klimatu”. Globaliści chcą ni mniej, ni więcej tylko wyludnić planetę.

_______________

The World Government Summit is told by Klaus Schwab that humanity must master AI or we will lose our power, Sikh For Truth, February 15, 2023

−∗−

Odsłony: 4937

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!