Nieuchronny cyberatak czyli jak zacząć Nowy Porządek Świata

A teraz wszystkie media ostrzegają przed wojną nuklearną. Lub rosyjskim cyberatakiem. Jeśli do tej pory nie stałeś się podejrzliwy, oznacza to, że nie byłeś zbyt uważny. Nasz rząd nie jest w stanie wojny z Rosją, toczy wojnę z narodem amerykańskim i aby wprowadzić Build Back Better, potrzebuje cyberataku.

−∗−

Tłumaczenie transkrypcji filmu Grega Reese na temat zapowiedzi cyberataków mających zmienić dotychczasowe życie społeczeństw. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

_______________***_______________

 

Nieuchronny cyberatak na rzecz Nowego Porządku Świata

TRANSKRYPCJA

W 2020 roku Klaus Schwab ze Światowego Forum Ekonomicznego ostrzegł przed zbliżającym się cyberatakiem, który zniszczy całe społeczeństwo.

W 2022 roku Joe Biden stwierdził, że wysyłanie czołgów na Ukrainę nazywa się „trzecią wojną światową”.

Wcześniej w tym miesiącu dyrektor zarządzający Światowego Forum Ekonomicznego, Jeremy Jurgens, stwierdził, że „katastrofalne wydarzenie cybernetyczne” prawdopodobnie nastąpi w ciągu najbliższych 2 lat.

W tym tygodniu niemiecka minister spraw zagranicznych od niechcenia stwierdziła, że są w stanie wojny z Rosją.

Prezydent Joe Biden odpowiada, wysyłając na Ukrainę 31 czołgów M1 Abrams.

A teraz wszystkie media ostrzegają przed wojną nuklearną. Lub rosyjskim cyberatakiem.

Jeśli do tej pory nie stałeś się podejrzliwy, oznacza to, że nie byłeś zbyt uważny. Nasz rząd nie jest w stanie wojny z Rosją, toczy wojnę z narodem amerykańskim i aby wprowadzić Build Back Better, potrzebuje cyberataku.

Teraz mają przykrywkę, a media wkładają palec w rany PTSD (zespół stresu pourazowego) wszystkich Amerykanów, abyśmy nie robili nic poza siedzeniem w domu w strachu i czekaniem na koniec.

[Transkrypcja nie obejmuje wszystkiego, a więc warto obejrzeć materiał wideo]

______________

Imminent Cyber Attack for a New World Order, Alexandra Bruce, January 30, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

‘Build Back Better’ czyli ‘Ordo ex Chao’ na nowo?
Ta „fundamentalna transformacja gospodarcza” zostanie dokonana bez zgody suwerennych państw narodowych, dziejąc się „nawet poza rządami światowych przywódców”. (…) ta transformacja będzie kosztować „biliony, a nie miliardy dolarów” i będzie […]

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!