‘Podłe idee’ czyli co się rodzi w Davos

Interesy finansowe uczestników przeważają nad interesami ludzkości, zauważa europoseł. Według Kolakusica ci spiskowcy knują w Davos swoje plany: wojny, pandemie i tzw. zieloną transformację. Rezultat to bieda i miliardy ludzi zmuszone cierpieć…

______________***______________

 

Eurodeputowany ostrzega: Światowe Forum Ekonomiczne jest jednym z największych zagrożeń dla wolnego świata

W tym tygodniu korporacje, miliarderzy, lobbyści i politycy zebrali się w ramach Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba w Davos w Szwajcarii. „Ta sekta jest największym zagrożeniem dla rządów prawa, demokracji i wolnego rynku” – powiedział chorwacki eurodeputowany Mislav Kolakusic.

Interesy finansowe uczestników przeważają nad interesami ludzkości, zauważa europoseł. Według Kolakusica ci spiskowcy knują w Davos swoje plany: wojny, pandemie i tzw. zieloną transformację.

Podłe idee

Rezultat to: bieda i miliardy ludzi zmuszone cierpieć, podczas gdy globaliści niewspółmiernie się bogacą. Światowe Forum Ekonomiczne to także miejsce, gdzie powstają podłe idee, które następnie są szczegółowo opracowywane przez media i polityków, których posiadła Elita.

Mianują się sami, ale nie biorą udziału w demokratycznych wyborach, powiedział Kolakusic, który dodał, że Światowe Forum Ekonomiczne jest główną przyczyną korupcji na świecie.

Instrukcje od zwierzchników

Davos to miejsce, gdzie ci, którzy mają tysiące miliardów euro, spotykają się z tymi, którzy dzierżą władzę polityczną w krajach całej Europy i świata. Co roku dziesiątki głów państw przybywają do Davos, aby otrzymać tam rozkazy, które muszą wykonać, wyjaśnił Kolakusic.

I bardzo się z tego cieszą, bo karierę polityczną zawdzięczają tej sekcie – mówi eurodeputowany.

_____________

MEP Warns: World Economic Forum is One of the Biggest Threats to the Free World, Amy Mek, January 21, 2023

BONUS

Davos: samochody elektryczne dla zwykłych ludzi, samochody spalinowe dla elit WEF

W Davos japońska dziennikarka Masako Ganaha rozmawiała z szoferem, który wozi VIP-ów ze Światowego Forum Ekonomicznego (WEF). Powiedział jej, że nie może używać samochodu typu plug-in [elektryczny] do transportu VIP-ów. Dodał, że pojazdy elektryczne są bardzo „niebezpieczne”.

WEF wprowadziło w tym roku pewne zmiany. Davos ma lądowisko dla helikopterów, dzięki czemu VIP-y mogą ponownie latać helikopterami. Ponadto nie ma już limitu emisji CO2 dla samochodów.

Szef Twittera, Elon Musk, uważa za „ironiczne”, że VIP-y z WEF preferują samochody napędzane paliwem, ponieważ Tesla Model Y jest najlepiej sprzedającym się samochodem w Szwajcarii. Innymi słowy: samochody typu plug-in dla zwykłych ludzi, a samochody napędzane paliwami kopalnymi dla elit.

 

______________

Davos: Electric Cars for Commoners, Fuel Cars for WEF Elites, Amy Mek, January 20, 2023

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!