PiS przegłosowało ustawę „srebrniki za suwerenność”

Chodzi o suwerenność prawną III RP. To historyczny dzień dla targowicy. KO (PO) umyło ręce jak Piłat wstrzymując się od głosu. Długo oczekiwane srebrniki mają dotrzeć do Polski po wejściu w życie ustawy dzięki której podległość sądowo-ustrojowa wobec Berlina i Brukseli stanie się faktem. Jest to kolejne ustępstwo w długim ciągu upokarzających aktów prawnych i politycznych degradujących Polskę do roli bantustanu.

Przypominam, że kamieniem milowym na tej drodze była zgoda Morawieckiego na tzw. praworządność czyli wprowadzanie do polskiego prawa zapisów zaczerpniętych z ideologii marksistowskiej. Procesu tego mają pilnować odpowiednio wybrani,  mający unijną akceptację, sędziowie. W tym kontekście po raz kolejny pojawia się kwestia zarejestrowania Mateusza Morawieckiego w zasobach personalnych niemieckich służb ”Stasi”.

Pożyczka od Unii będzie kosztować Polaków wielokrotnie więcej niż jej nominalna wartość. Pojawią się nowe podatki i totalitarne regulacje. Najprawdopodobniej większa część pieniędzy KPO zasili budżety lewicowych projektów, trafiając na konta „znajomych królika”.

_________________________________________________________

Zmiany w SN nie odblokują środków z KPO?

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne