Oficjalne instytucje potwierdzają: to nie działa

Pojawiło się kilka badań naukowych, które podają w wątpliwość bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek przeciw covid-19, uruchamiając dzwonki alarmowe dotyczące potencjalnych szkód, jakie mogą powodować, oraz ich zdolności do zapobiegania zakażeniom i przenoszeniu.

−∗−

CDC, rząd Wielkiej Brytanii i Uniwersytet Oksfordzki potwierdzają, że szczepienie przeciwko covid NIE DZIAŁA i ma potencjalnie śmiercionośne konsekwencje

Pojawiło się kilka badań naukowych, które podają w wątpliwość bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek przeciw covid-19, uruchamiając dzwonki alarmowe dotyczące potencjalnych szkód, jakie mogą powodować, oraz ich zdolności do zapobiegania zakażeniom i przenoszeniu.

Wyniki tych badań są niepokojące i sugerują, że osoby zaszczepione mogą być bardziej narażone na infekcję i rozprzestrzenianie rzekomego wirusa covid-19.

Sugerują również, że „szczepionki” mogą zwiększać podatność na infekcje.

Te rewelacje mają poważne implikacje dla wciąż trwających wysiłków na rzecz szczepień i podają w wątpliwość sensowność nakazywania społeczeństwu przyjmowania tych eksperymentalnych zastrzyków.

Z racji tego, że dowody są teraz oczywiste.

Według trzech osobnych badań opublikowanych przez amerykańskie Centrum Kontroli Chorób, rząd Wielkiej Brytanii oraz Uniwersytet Oksfordzki, szczepionki przeciwko covid-19 są szkodliwe i nieskuteczne.

Badanie CDC [link]

Szokujące badanie CDC ujawnia, że osoby zaszczepione są bardziej narażone na zarażenie się i rozprzestrzenianie covid-19 niż osoby niezaszczepione.

Spośród 469 przypadków zbadanych wśród mieszkańców Massachusetts, którzy uczestniczyli w zgromadzeniach publicznych, aż 346 dotyczyło osób zaszczepionych, z czego 74% miało objawy covid-19, a 1,2% było hospitalizowanych.

Natomiast pozostałe 123 przypadki dotyczyły populacji niezaszczepionej, przy czym tylko 1 osoba była hospitalizowana (0,8%) i nie odnotowano zgonów w żadnej z grup.

Badanie wykazało również, że miano wirusa było bardzo podobne wśród zaszczepionych i niezaszczepionych, co wskazuje, że obie grupy były równie zakaźne.

Badanie Uniwersytetu Oksfordzkiego [link]

Alarmujące badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Oksfordzkim ujawnia, że szczepionka przeciw covid-19 może faktycznie zwiększać prawdopodobieństwo zarażenia się i rozprzestrzeniania wirusa.

W badaniu wzięło udział 900 pracowników szpitala w Wietnamie, którzy otrzymali szczepionkę Oxford/AstraZeneca w marcu i kwietniu 2021r.

Pomimo tego, że wszyscy pracownicy mieli negatywny wynik testu na covid-19 w maju, pierwszy przypadek wśród zaszczepionej grupy wykryto 11 czerwca.

Po ponownym przetestowaniu natychmiast zidentyfikowano 52 dodatkowe przypadki, a szpital został zmuszony do zamknięcia.

W ciągu następnych dwóch tygodni wykryto dodatkowe 16 przypadków.

Badanie wykazało, że u 76% personelu z pozytywnym wynikiem na covid-19 wystąpiły objawy ze strony układu oddechowego, przy czym u 3 pracowników rozwinęło się zapalenie płuc, a jeden wymagał tlenoterapii.

Co szokujące, stwierdzono, że szczytowe miano wirusa wśród zakażonej, zaszczepionej grupy było 251 razy wyższe niż u niezaszczepionego personelu w okresie marzec-kwiecień 2020r.

Badanie brytyjskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej [link]

Badanie przeprowadzone przez brytyjski Departament Zdrowia i Opieki Społecznej ujawnia, że szczepionki przeciw covid-19 są potencjalnie szkodliwe i nieskuteczne w zapobieganiu infekcjom i przenoszeniu.

W badaniu przeanalizowano trwające monitorowanie SARS-CoV-2 w całej populacji w Wielkiej Brytanii i stwierdzono, że miano wirusa wśród populacji zaszczepionych i niezaszczepionych było praktycznie takie samo i znacznie wyższe niż wcześniej rejestrowano.

Badanie wykazało również, że większość przypadków wśród populacji zaszczepionej miała objawy, gdy wynik testu był pozytywny.

Mimo to autorzy badania utrzymują, że szczepionki Pfizer i Oxford/AstraZeneca są skuteczne na poziomie 67-80% w zapobieganiu zakażeniu wariantem Delta wirusa covid-19.

Jednak 82% pozytywnych testów PCR w badaniu to osoby w pełni zaszczepione.

Oznacza to, że autorzy badania zasadniczo kłamią, a szczepionki nie zmniejszają podatności na infekcje, ale dramatycznie ją zwiększają.

Wniosek

Dowody przedstawione w tych badaniach są niepokojące i budzą poważne obawy co do bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek przeciw covid-19.

Zaszczepione osoby są nie tylko bardziej narażone na zarażenie się i rozprzestrzenianie wirusa, ale szczepionki mogą również zwiększać podatność na infekcje.

Oczywiste jest, że nakłanianie społeczeństwa do przyjmowania tych szczepionek jest działaniem szkodliwym i nieodpowiedzialnym, a ci, którzy to robią, powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za długotrwałe szkody, jakie wyrządzają.

________________

CDC, UK Gov. & Oxford University confirm COVID Vaccination DOES NOT WORK & has potentially Lethal & Fatal Consequences, The Exposé, January 9, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

Eksplozja „nagłych i nieoczekiwanych” – konferencja w Niemczech
Na konferencji prasowej, która odbyła się na krótko przed Bożym Narodzeniem, niemiecka konserwatywna Alternatywa dla Niemiec (partia AfD) opublikowała dane, które można uznać za najważniejsze jak do tej pory, i […]

________________

“Całkowita porażka” czyli dlaczego wciąż to wstrzykujemy
W zeszłym tygodniu dr Anthony Fauci złożył prawdopodobnie najbardziej obciążające wyznanie w historii szczepionki przeciw Covid. Implikacje jego oświadczenia są tak daleko idące, że ​​wywiad, w którym je wygłosił, może […]

________________

CDC/FDA czyli koronny dowód na kłamstwo
Przyznają: nie mieli wirusa, kiedy przygotowali test na wirusa. „Wykombinowali” model, udając, że znajdują to, co chcieli znaleźć. To się nazywa samospełniającą się przepowiednią. To oszustwo i zbrodnia, które doprowadziły […]

________________

AIDS czy może coś gorszego?
Istnieje pomysł, że „przerażający nowy wariant AIDS” nie jest tylko fantomem używanym do sprzedaży szczepionek, jak to się zawsze wydawało w przypadku COVID, ale w rzeczywistości może być przykrywką dla […]

________________

VAIDS czyli skąd się bierze erozja immunologiczna
„Niektórzy wykorzystali wyniki tego badania do poparcia powszechnego stosowania tak zwanych zastrzyków «wzmacniających» [boosters]. Trzeba powiedzieć jasno: nikt nie ma żadnych danych dotyczących bezpieczeństwa takiego planu. Jeśli erozja immunologiczna występuje […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!