‘Death by Medicine’ – film dokumentalny dr Gary’ego Nulla

Do tej pory dostępne były tylko pojedyncze statystyki, które uzasadniały niebezpieczeństwa związane z konwencjonalną medycyną. Nikt nigdy nie przeanalizował i nie połączył CAŁEJ opublikowanej literatury dotyczącej urazów i zgonów spowodowanych przez medycynę chronioną przez rząd. To się teraz zmieniło.

−∗−

Dokument ‘Death by Medicine’ nie jest nowy, ale warto go przypomnieć, bo zwraca uwagę na sytuację w medycynie, jaka miała miejsce już wiele lat temu. Dla osób zgłębiających temat może stanowić źródło dodatkowych informacji, a dla pozostałych materiał rzucający światło na ten problem. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

___________***___________

 

ŚWIADECTWO: „ŚMIERĆ Z POWODU MEDYCYNY”

Wprowadzenie: Dan Asmussen (TLB)

Coś jest nie tak, gdy agencje regulacyjne udają, że witaminy są niebezpieczne, ale ignorują opublikowane statystyki pokazujące, że sankcjonowana przez rząd medycyna jest prawdziwym zagrożeniem.

Do tej pory dostępne były tylko pojedyncze statystyki, które uzasadniały niebezpieczeństwa związane z konwencjonalną medycyną. Nikt nigdy nie przeanalizował i nie połączył CAŁEJ opublikowanej literatury dotyczącej urazów i zgonów spowodowanych przez medycynę chronioną przez rząd. To się teraz zmieniło.

Grupa badaczy kierowana przez doktora Gary’ego Nulla skrupulatnie przeanalizowała dane statystyczne i ich odkrycia są zdecydowanie szokujące. Badacze ci napisali artykuł wraz z dokumentem zatytułowanym „Śmierć z powodu medycyny”, który przedstawia przekonujące dowody na to, że dzisiejszy system często powoduje więcej szkody niż pożytku.

Ten w pełni oparty na źródłach raport pokazuje, że liczba osób, u których wystąpiły szpitalne reakcje niepożądane na przepisane leki, wynosi 2,2 miliona rocznie. Liczba przepisywanych zbędnych antybiotyków wynosi 20 milionów rocznie. Liczba niepotrzebnych zabiegów lekarskich i chirurgicznych to 7,5 mln rocznie. Liczba osób narażonych na niepotrzebną hospitalizację wynosi rocznie 8,9 mln.

Najbardziej oszałamiającą statystyką jest jednak to, że całkowita liczba zgonów spowodowanych przez konwencjonalną medycynę to szokujące 783 936 rocznie. Jest teraz oczywiste, że amerykański system medyczny jest główną przyczyną śmierci i urazów w USA. (Dla porównania, liczba zgonów związanych z chorobami serca w 2001 roku wyniosła 699 697, podczas gdy liczba zgonów związanych z nowotworami wyniosła 553 251).

Dziś medycyna naturalna jest w stanie oblężenia, ponieważ lobbyści firm farmaceutycznych namawiają ustawodawców do pozbawienia Amerykanów korzyści płynących z suplementów diety. Grupy fasadowe firm farmaceutycznych rozpoczęły oszczercze kampanie medialne, aby zdyskredytować wartość zdrowego stylu życia, podczas gdy FDA nadal ingeruje wobec tych, którzy oferują produkty naturalne, konkurujące z lekami na receptę.

Te ataki na medycynę naturalną przesłaniają śmiertelny problem, który do tej pory był pogrzebany w tysiącach stron tekstu naukowego. W odpowiedzi na to bezpodstawne kwestionowanie medycyny naturalnej, Amerykański Instytut Żywienia zlecił niezależny przegląd jakości „zatwierdzonej przez rząd” medycyny. Zaskakujące wyniki tego skrupulatnego badania wskazują, że medycyna konwencjonalna jest „główną przyczyną śmierci” w Stanach Zjednoczonych.

Amerykański Instytut Żywienia [Nutrition Institute of America] jest organizacją non-profit, która od 30 lat sponsoruje niezależne badania. Aby poprzeć swoje śmiałe twierdzenie, że medycyna konwencjonalna jest zabójcą numer jeden w Ameryce, AIŻ nakazał, aby każda „liczba” w tym „akcie oskarżenia” przeciw medycynie amerykańskiej została potwierdzona opublikowanymi, recenzowanymi badaniami naukowymi.

To, co zaraz zobaczycie, to oszałamiająca kompilacja faktów, które dokumentują, że ci, którzy dążą do zniesienia dostępu konsumentów do naturalnych terapii, wprowadzają opinię publiczną w błąd. Ponad 700 000 Amerykanów umiera każdego roku z ręki sankcjonowanej przez rząd medycyny, podczas gdy FDA i inne agencje rządowe udają, że chronią społeczeństwo, nękając tych, którzy oferują bezpieczne alternatywy.

••••

Death by Medicine

Film dokumentalny autorstwa:
dr Gary Null;
Carolyn Dean MD, ND;
dr med. Martin Feldman;
Debora Rasio, MD;
Dorothy Smith, dr.

Scenariusz i reżyseria: Gary Null.
Reżyseria: Valerie Van Cleve.
Producenci: Valerie Van Cleve, Richard Gale.
Współproducent: Rachael Spratt.
Montaż: Bill DesJardins, Richie Williamson.
Grafika 3D: Corey Hanson, Donald Pearsall.

••••

Death by Medicine – streszczenie

Pełny przegląd i uważna lektura recenzowanych czasopism medycznych oraz rządowych statystyk zdrowotnych pokazują, że medycyna amerykańska często powoduje więcej szkody niż pożytku…

Czytaj dalej, korzystając z linku.

_____________________

WITNESS: ‘DEATH BY MEDICINE’, The Liberty Beacon Project, November 28, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

Apogeum czyli wszyscy jesteśmy pacjentami
Człowiek rodzi się pacjentem i umiera jako pacjent. W międzyczasie otrzymuje 40 lub 50 kluczowych diagnoz chorób/zaburzeń fizycznych i psychicznych oraz przyjmuje przepisane leki i zabiegi chirurgiczne. […]

__________

‘Choroba bez przyczyny’ czyli skuteczny model biznesowy
Sto lat medycyny rockefellerowskiej „ustaliło”, że istnieją tysiące odmiennych, odrębnych i unikatowych chorób, zaburzeń i zespołów. I każde ma przyczynę. W przypadku wielu chorób przyczyna „nie została jeszcze odkryta”. Czytaj: […]

__________

Co oni nam mogą czyli jakie wpływy ma Big Pharma?
Są teraz bogatsze i potężniejsze niż kiedykolwiek. W niektórych przypadkach mogą nawet decydować o rządowej polityce zdrowotnej. […]

__________

Co się stało z ‘primum non nocere’
Od początku pandemii covid wielu lekarzy zhańbiło nasz zawód. Podawali eksperymentalne szczepionki o bezprecedensowej toksyczności na chorobę z całkowitym wskaźnikiem przeżycia 99,74 procent, a wszystko bez odpowiedniej świadomej zgody. Wstrzymali […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!