‘Potrzebują kryzysów’ czyli jak działa Wielki Reset w 7 minut

„Chcą ponadnarodowego prawodawstwa, transformacji klimatycznej i zupełnie innego rodzaju porządku gospodarczego, ale chcą też, aby ludzie przekształcili się w coś transhumanistycznego, transpłciowego” – powiedział Baudet.

−∗−

Tłumaczenie artykułu ze stron RAIR Foundation USA, który omawia wypowiedź holenderskiego lidera konserwatystów na temat sposobów działania zjawiska znanego jako Great Reset. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

______________***______________

 

Lider holenderskich konserwatystów w 7 minut opisuje, jak działa Wielki Reset i odnosi się do niedawnych kontrowersji (wideo)

„Chcą transnarodowego ustawodawstwa, transformacji klimatycznej i zupełnie innego rodzaju porządku gospodarczego, ale chcą też, aby ludzie przekształcili się w coś transhumanistycznego”.

„W Holandii i na świecie są ludzie, którzy chcą zupełnie innego rodzaju społeczeństwa. To właśnie ich nazywam osobami trans” – powiedział lider Forum na rzecz Demokracji (FVD) Thierry Baudet w podcaście Nieuw Geld.

„Chcą ponadnarodowego prawodawstwa, transformacji klimatycznej i zupełnie innego rodzaju porządku gospodarczego, ale chcą też, aby ludzie przekształcili się w coś transhumanistycznego, transpłciowego” – powiedział Baudet.

 

Międzynarodowa klika

Potrzebują kryzysów, aby zaangażować ludzi” – kontynuował. „W jakiś sposób odpowiada im to, że ceny energii są teraz tak [wysokie], ponieważ wtedy ludzie są bardziej skłonni zaakceptować turbiny wiatrowe i panele słoneczne. Jeśli mięso rolnika staje się drogie, ludzie muszą zostać wegetarianami”.

Istnieje międzynarodowa klika ludzi, którzy chcą, abyście zrobili coś z klimatem i emisjami CO2, którzy wierzą, że wszyscy jesteśmy migrantami, że tożsamość narodowa nie istnieje, którzy chcą, abyśmy zostali wegetarianami i którzy chcą, aby istniało jedno globalne Ministerstwo Zdrowia. Na przykład odniósł się do siły i wpływu Światowej Organizacji Zdrowia podczas Covid. ‘Takich ludzi nazywam globalistami’ – wyjaśnia Baudet.

Bardzo paskudne rzeczy

Globaliści to „ludzie, którzy są przekonani, że powinno istnieć jakieś państwo światowe, rząd światowy, z zupełnie inną gospodarką i zupełnie innym stylem życia” – powiedział lider FVD, dodając, że jest temu przeciwny.

Powiedział, że to bardzo paskudni ludzie [nasty people], którzy chcą naprawdę paskudnych rzeczy. „Chłodny, zimny świat, który nie jest dobry dla ssaków”.

Kultura „Gotcha”.

Baudet omówił także medialną kulturę „gotcha” [od ‘got you‘ – mam cię! -tłum.], w której nieostrożne sformułowania są wyolbrzymiane, zniekształcane, wyrywane z kontekstu i manipulowane w jeszcze inny sposób, aby tworzyć wywołujące rozdźwięk bonmoty i podsycać podziały.

Niedawno prasa i przeciwnicy polityczni Baudeta wykorzystali kilka z jego niewinnych wypowiedzi w anglojęzycznym wywiadzie dla Geopolitics & Empire. Lider powiedział tam, że rządzi nami spiskowa grupa „złych gadów” [‘evil reptiles’]. Baudet wyraził się jasno, że odnosiło się to do gadów w metaforycznym znaczeniu tego słowa.

Wyjaśnił: „Oczywiście była to metafora. Mówiłem o zakulisowym spisku globalistów, tajnych służb i psychopatów, który doprowadził do zniknięcia demokracji i wolności. Ci, którzy nam to robią, to rodzaj nieludzi, gadów, maszyn, krótko mówiąc istot niewrażliwych” – powiedział polityk.

Cytuje znaczenie słowa „gad” ze słownika. „Dikke van Dale”, pisze Baudet w tweecie. Odesłał swoich zwolenników do Twittera, aby poznali znaczenie słowa gad. Jest tam napisane, że może oznaczać „podłe stworzenie”, innymi słowy: drania. A więc to chciał wyrazić polityk: rządzi nami spisek nikczemnych kreatur.

Dikke van Dale: pic.twitter.com/lVbsHNSuOL
— Thierry Baudet (@thierrybaudet) 18 października 2022r.

Media próbowały również powiązać komentarz Baudeta dotyczący gadów z niedawną decyzją rządu kontrolowanego przez Światowe Forum Ekonomiczne o zakazie wjazdu do Holandii przez dwa lata dla Davida Icke’a z powodu jego poglądów. Rząd twierdził, że jawny antyglobalista zagraża porządkowi publicznemu. Zakaz dla Icke’a rozciąga się na bezwizową strefę Schengen w UE, co oznacza, że ​​ma on również zakaz wstępu do 25 innych krajów.


Były angielski piłkarz i prezenter sportowy od lat twierdzi, że jesteśmy pod kontrolą gangu pozaziemskich „gadów” [reptilian], które przybyły na Ziemię. Został również wyrzucony z lewicowego Facebooka i Twittera (jeszcze przed przejęciem przez Elona Muska), ponieważ jego konta naruszyły ich zasady dotyczące „dezinformacji” na temat Covid.

Propaganda medialna

„Więc może to jest wniosek, że nie nadaję się po części do zawodu, a w każdym razie to jest moja słabość, to znaczy, ale myślę też, że to może moja siła… że mówię swobodnie i jestem szczery, a tego rodzaju wywiady nie są wyreżyserowane” – wyjaśnia Baudet.

Kontynuował: „Wiem, po prostu tylko mówię. Mówię, co myślę, a potem, tak, wypowiadam słowa, które później są błędnie interpretowane, a wtedy, co naturalne, myślisz sobie, że nie powinieneś był tego robić”.

Polityk tłumaczy jednak, że nie chce korzystać z wcześniej opracowanych tekstów jak inni politycy i wypowiadać się wyłącznie za pośrednictwem płatnych rzeczników. „Uważam, że okropnie się to ogląda i nie chciałbym głosować na kogoś, kto tak robi. Zamiast tego głosowałbym na kogoś, kto się przejęzyczy i powie coś, co może zostać źle zinterpretowane, ale kto jest prawdziwą osobą, a nie pół robotem, pół gadem. Więc tak, to był żart” – wyjaśnia Baudet.

Problem, jak wyjaśnia Baudet, polega na tym, że dziennikarze biorą rzeczy całkiem dosłownie, a potem „powtarzają to 25 razy i tworzą coś w rodzaju obrazu czegoś, czego nie miałeś na myśli”. Media społecznościowe tylko potęgują ten problem, stwierdza lider, który odniósł się do 6-sekundowych filmów na TikToku, które przedstawiają tylko jedną stronę problemu.

_______________

Dutch Conservative Leader Describes How the Great Reset Works in 7 Minutes, Addresses Recent Controversy (Video), Amy Mek, November 27, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

„Co jest nie tak z Zachodem?” czyli mamy NWO
„Jesteśmy w trakcie strukturalnej przebudowy świata, jaki znamy”, powiedział lider FvD. Nasze narody, nasze kulturalne, polityczne i duchowe ośrodki są demontowane. Powoli, ale niewątpliwie nasze społeczeństwa stają się tak różnorodne, […]

_______________

Tymczasem w Niderlandach
To są ludzie, którzy wychodzą rozwścieczeni. Spadkobiercy tej zbrodniczej ideologii, która spowodowała Francuską czy Rosyjską Rewolucję, ideologia, która przekształciła się w marksizm kulturowy w drugiej połowie XX wieku. […]

_______________

Nowy reżim nadzoru czyli skąd mutuje transhumanizm
Cała ta idea, że ludzie mają duszę lub ducha i nikt nie wie, co się w nich dzieje, i że mają wolną wolę. To wszystko się skończyło. Innymi słowy, transhumanizm […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!