Tymczasem w Niderlandach

To są ludzie, którzy wychodzą rozwścieczeni. Spadkobiercy tej zbrodniczej ideologii, która spowodowała Francuską czy Rosyjską Rewolucję, ideologia, która przekształciła się w marksizm kulturowy w drugiej połowie XX wieku.

−∗−

Tłumaczenie fragmentu wystąpienia Thierry Baudet’a, holenderskiego parlamentarzysty z partii ‘Forum na rzecz Demokracji’. Interesująca jest reakcja pozostałych zgromadzonych. /AlterCabrio/

___________***___________

Thierry Baudet kontra marksistowski parlament holenderski

 

 

Thierry Baudet: Całe pokolenia Europejczyków były nauczane przez marksistów prosowieckich lub zwplenników Mao. Dobrym przykładem jest St Anthony’s College w Oksfordzie, gdzie Sigrid Kaag uzyskała tytuł magistra filozofii.

To nic innego jak instytucja szkoleniowa dla zachodnich służb specjalnych. Innymi słowy, dokładnie dla globalistycznej elity, która usiłuje zaplanować nasze życie.

Przewodnicząca: (przerywa) Panie Baudet, zgodziliśmy się by nie czynić uwag osobistych w obecności minister finansów (Sigrid Kaag). To, gdzie studiowała, jest nieistotne, więc szerzenie teorii spiskowych jest niedopuszczalne. Żadnych ‘jeśli’, czy ‘ale’. Proszę kontynuować swoje przemówienie.

Thierry Baudet: St Anthony’s College jest znane jako szkoła szpiegowska w Oksfordzie. Brytyjska tajna służba wywiadowcza werbowała tam, to jest fakt. Sprawdźcie to.

(Kaag zaczyna wychodzić z posiedzenia).

Pokazuje, jak marksizm był przez dziesięciolecia powiązany z Głębokim Państwem.

(Kilku innych parlamentarzystów zaczyna wychodzić).

Przewodnicząca: Pańskie uwagi końcowe, panie Baudet.

Thierry Baudet: Tak. To są ludzie, którzy wychodzą rozwścieczeni. Spadkobiercy tej zbrodniczej ideologii, która spowodowała Francuską czy Rosyjską Rewolucję, ideologia, która przekształciła się w marksizm kulturowy w drugiej połowie XX wieku.

(Więcej parlamentarzystów zaczyna wychodzić).

To oni ustalają program dla współczesnego globalizmu. Dlaczego gabinet wychodzi? Faktem jest, że Sigrid Kaag studiowała w St Anthony’s College i jest to również doskonały przykład powiązań między służbami wywiadowczymi, marksizmem i rekrutacją dla globalnego Głębokiego Państwa (w tym momencie jego mikrofon jest odcięty).

Przewodnicząca: Na razie zawieszam posiedzenie.

_____________

Thierry Baudet vs The Marxist Dutch Parliament, Alexandra Bruce, 26 September, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

„Co jest nie tak z Zachodem?” czyli mamy NWO
„Jesteśmy w trakcie strukturalnej przebudowy świata, jaki znamy”, powiedział lider FvD. Nasze narody, nasze kulturalne, polityczne i duchowe ośrodki są demontowane. Powoli, ale niewątpliwie nasze społeczeństwa stają się tak różnorodne, […]

_____________

Dr Malone: musimy się ich pozbyć
Musimy pociągnąć do osobistej odpowiedzialności wszystkich polityków, agencje zdrowia i korporacje za ich zbrodnie przeciwko ludzkości, zaszczepianie siłą naszych obywateli, atakowanie naszych dzieci, niszczenie małych przedsiębiorstw i załamywanie się gospodarki. […]

_____________

‘Build Back Better’ czyli ‘Ordo ex Chao’ na nowo?
Ta „fundamentalna transformacja gospodarcza” zostanie dokonana bez zgody suwerennych państw narodowych, dziejąc się „nawet poza rządami światowych przywódców”. (…) ta transformacja będzie kosztować „biliony, a nie miliardy dolarów” i będzie […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!