„Co jest nie tak z Zachodem?” czyli mamy NWO

„Jesteśmy w trakcie strukturalnej przebudowy świata, jaki znamy”, powiedział lider FvD. Nasze narody, nasze kulturalne, polityczne i duchowe ośrodki są demontowane. Powoli, ale niewątpliwie nasze społeczeństwa stają się tak różnorodne, że wspólna tożsamość nie będzie już możliwa.

−∗−

W menu na dziś danie ostrzegawcze. Thierry Baudet, lider holenderskiej partii FvD, w jednym ze swoich internetowych wystąpień pyta „Co jest nie tak z Zachodem?” i wskazuje trzy przyczyny problemów z jakimi kraje zachodnie obecnie się borykają. Chociaż pewne kwestie z naszej perspektywy mogą na pierwszy rzut oka wyglądać nieco inaczej, to jednak trudno uniknąć przekonania, że w takim samym stopniu dotyczy to także nas.

Zapraszam do lektury (i oglądania).

_______________***_______________

 

Jeden z holenderskich liderów ostrzega: „Nowy porządek świata już tu jest, największe niebezpieczeństwo dla naszego życia”

Trzy główne trendy odpowiedzialne za nękanie Zachodu to imigracja, ponadnarodowe ustawodawstwo i zmiany klimatyczne, które wyłoniły się z ideologii marksistowskiej.

Przez ostatnie kilka tygodni Thierry Baudet, założyciel i lider holenderskiej partii Forum na rzecz Demokracji (FvD), publikował anglojęzyczne programy na YouTube dotyczące najbardziej krytycznych tematów zagrażających naszemu światu. Ten konserwatywny przywódca w swoim czwartym odcinku “What’s Wrong With The West?” [„Co jest nie tak z Zachodem?”] opowiada o Nowym Porządku Świata globalistów. Odnosi się do bieżących problemów nękających Zachód i identyfikuje trzy główne trendy odpowiedzialne za to, czego jesteśmy dziś świadkami: imigrację, ponadnarodowe ustawodawstwo i zmiany klimatyczne.

Thierry wyjaśnia, że ​​trendy te wyłoniły się z ideologii marksistowskiej, sprzedawanej opinii publicznej jako wyższy i utopijny stan istnienia, ale w ostateczności okazuje się on dystopijny i skazany na porażkę. Dalej wyjaśnia, że my, jako ludzie, jesteśmy istotami potrzebującymi poczucia wspólnoty, ale te trzy główne globalistyczne projekty podważają ten fundament naszego człowieczeństwa.

Totalitarne globalne zarządzanie

„To są trzy główne projekty”, które stanowią podstawę każdej partii głównego nurtu na Zachodzie, „zarówno z lewicy, jak i z prawicy” – powiedział Baudet. „Wszystkie trzy reprezentują przejście od jednego rodzaju społeczeństwa do innego rodzaju społeczeństwa”. Od dumnego i silnego państwa narodowego do totalitarnego globalnego zarządzania. Jak ujmuje to Baudet,

Nie bylibyśmy już podzieleni na różne narody, różne społeczności. Świat bez parlamentów, które mogą decydować tylko za jeden kraj, a czyniąc to może znacznie różnić się od parlamentów innych krajów.

W rzeczywistości jest to wizja świata, w którym rzekomo wszyscy będziemy wzrastać w kierunku jednej ludzkości rządzącej się wspólnymi zasadami, które mają być centralnie zarządzane na poziomie globalnym. Byłby to świat, w którym globalne superpaństwo w coraz większym stopniu kontroluje każdy, nawet najmniejszy, aspekt naszego życia, ponieważ wszystko, co robimy, rzekomo wpływa na klimat.

Marksizm

„Jesteśmy w trakcie strukturalnej przebudowy świata, jaki znamy”, powiedział lider FvD. Nasze narody, nasze kulturalne, polityczne i duchowe ośrodki są demontowane. Powoli, ale niewątpliwie nasze społeczeństwa stają się tak różnorodne, że wspólna tożsamość nie będzie już możliwa. Tracimy nasze demokracje, ponieważ parlamenty mają coraz mniej do powiedzenia. A także naszą wolność, ponieważ całe nasze życie jest w coraz większym stopniu regulowane przez “Change the Entire Economy Project” [„Projekt Zmień Całą Gospodarkę”], który udaje ratowanie planety.

Baudet wyjaśnia, że ​​„kluczowe jest zrozumienie, że fundamentalną ideą stojącą za tymi głównymi trendami jest marksizm”. Te trzy wielkie projekty ucieleśniają w całości zaaranżowane przejście w kierunku rzekomo wyższego utopijnego, pokojowego i egalitarnego etapu egzystencji. Od dawna obiecany postkapitalistyczny błąd, w którym najwyraźniej wszyscy będziemy żyć w pokoju i w jedności. To dawny marksizm w nowej odsłonie. Ale to wciąż marksizm.

„Wynik tego będzie dystopijny” – wyjaśnia Baudet. „To dlatego, że jesteśmy istotami, które muszą czuć, że jesteśmy częścią społeczności. Musimy też czuć nadzieję”. Wszystkie te Wielkie Projekty niszczą takie uczucia. Stajemy się „tworami znikąd”, żyjącymi w otoczeniu ludzi, od których czujemy się całkowicie oderwani i „administrowani przez biurokratów, nad którymi nie mamy kontroli”.

„Nowy porządek świata już tu jest” – oświadczył Baudet. „Europa poszła już o wiele dalej na tej ścieżce niż Ameryka, ale dzieje się to również w Stanach Zjednoczonych. To fenomen, którego możemy być świadkami w całym świecie zachodnim, i jest to największe zagrożenie dla naszego życia”.

Przemiany demograficzne prowadzą do katastrofy

Baudet wyjaśnia, że ​​kolejne badania pokazują, że integracja dużej liczby ludzi z zupełnie różnych środowisk i kultur nie działa. W związku z tym przemiany demograficzne prowadzą do społeczeństw o ​​niskim zaufaniu i wysokiej przestępczości, z nielicznymi powiązaniami między grupami. Pomysł mógł polegać na stworzeniu bardzo zróżnicowanego społeczeństwa z nowym typem człowieka wyzwolonego ze wszystkich przeszłych korzeni, nastawionym wyłącznie na przyszłość, chętnie poddającego się projektowi ukierunkowanemu na harmonijne współżycie. Ale rezultat jest wręcz odwrotny. To odnowiona plemienność, wrogość i konflikty. Do tego właśnie prowadzi przemiana demograficzna [demographic transition].

Przekształcanie suwerenności podkopuje demokracje

Tymczasem przekształcanie suwerenności podkopuje nasze demokracje, stwierdza Baudet. „Oczywiście Unia Europejska już zastrasza kraje członkowskie. Jednak ONZ również coraz częściej ingeruje w podejmowanie decyzji krajowych, podobnie jak międzynarodowy sąd karny, kilka komisji praw człowieka, konferencje w Davos, Światowe Forum Ekonomiczne i tak dalej”.

Przejęcie władzy przez porozumienia klimatyczne

Przywódca partii wyjaśnia dalej, jak te działania są „wzmacniane” przez porozumienia klimatyczne, które mają na celu zmniejszanie emisji. Ogólny wynik jest jasny. Sztuczka polega na tym, że wszystko, co robimy, powoduje emisję. Gdy już przyjmiemy podstawowe założenie, że emisje są w jakiś sposób szkodliwe i powinniśmy je ograniczyć do minimum. Nowi globalni administratorzy będą mieli wtedy pretekst, by narzucić nam nieskończone ilości regulacji w naszym życiu i przejmować coraz większą kontrolę każdego dnia”.

„Współczesna, bezosobowa architektura dopełnia ten proces politycznego wyrzeczenia się i duchowego wywłaszczenia. Od Phenianu aż po Paryż, te same mdłe hiper budynki zniekształcają sylwetki naszych starożytnych miast. I symbolizują przejęcie władzy przez międzynarodowe elity ponad naszymi demokracjami. Zdają się również symbolizować jedynie obecność migrantów. Ponieważ wszyscy jesteśmy migrantami, wszyscy jesteśmy anonimowymi stworzeniami wśród tych budynków. A to właśnie o braku wspólnoty narodowej świadczą te budynki, bo tylko z nimi możemy się identyfikować.

Histeria klimatyczna w końcu wypełnia duchową lukę pozostawioną przez ten proces wyrzekania się i przejmuje nasze życie”.

Odzyskaj i odbuduj

To świat, do którego zmierzamy. Koszmarna wizja braku wolności. To przyszłość, której musimy zapobiec. Musimy walczyć o ochronę naszego poczucia miejsca, wolności i demokracji. Musimy odzyskać kontrolę nad naszymi państwami narodowymi. Musimy walczyć z tym quasi-naukowym nonsensem o katastrofie planetarnej i zobaczyć czym to jest: przewrotnym paktem między żądnymi władzy politykami z jednej strony, a wyrzutkami w potrzebie duchowej z drugiej. Musimy odbudować nasze domy, odzyskać nasze ziemie i przywrócić naszą wolność.

______________

Dutch Leader Warns: ‘The New World Order is Upon Us, Greatest Danger of our Life’, Amy Mek, April 13, 2022

 

Uzupełnienia:

Poza pandemię czyli co dalej z klimatem
Przez dosłownie dziesięciolecia podsycali publiczny strach przed „nową epoką lodowcową”, kwaśnymi deszczami i dziurą w warstwie ozonowej oraz niezliczonymi innymi rzekomo rozpoczynającymi się katastrofami klimatycznymi, i nigdy nawet nie otarli […]

______________

Great Reset – wygramy teraz albo przegramy na zawsze
Oszustwo z Covid przerażało, demoralizowało i szkoliło naiwniaków i ignorantów oraz zapoczątkowało masę chorób i zgonów wywołanych zastrzykiem. Oszustwa związane ze zmianą klimatu stworzyły populację przepełnioną fałszywym niepokojem. A teraz […]

______________

Wirus i klimat czyli wspólnota kryzysu
Choć niektórym może się to wydawać końcem tak zwanego kryzysu, jest to dopiero początek piekła na ziemi. Kolejne kilka miesięcy pokaże, jak będą próbowali wprowadzać każdy możliwy przejaw tyranii. A […]

______________

Lockdowny? To jeszcze nie koniec…
Wygląda na to, że w zamian zostaną przemianowane na „lockdowny klimatyczne” i albo wymuszane, albo po prostu groźnie trzymane nad głową społeczeństwa. − ♦ − W ramach „lockdownu klimatycznego” rządy […]

______________

Great Zero Carbon czyli od wirusa do ubóstwa
„W bardzo cyniczny sposób jest to triumf nauki, ponieważ w końcu coś ustabilizowaliśmy – a mianowicie szacunki dotyczące nośności planety, czyli poniżej 1 miliarda ludzi”  […]

 

Odsłony: 2

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!