Po godzinach czyli kto ma plany na koniec świata

Jedna z najstarszych historii na Ziemi mówi, że miejsce to jest ofiarą powtarzającego się kataklizmu, podobnego do przycisku resetowania, który może w jednej geologicznej chwili wysłać zaawansowane cywilizacje z powrotem do epoki kamienia.

−∗−

Tłumaczenie transkrypcji filmu Grega Reese’a poruszającego temat rzekomej cykliczności kataklizmów dotykających planetę Ziemia. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

____________***____________

 

Nieuchronny kataklizm i plan przetrwania Wielkiego Resetu

 

TRANSKRYPCJA

Jedna z najstarszych historii na Ziemi mówi, że miejsce to jest ofiarą powtarzającego się kataklizmu, podobnego do przycisku resetowania, który może w jednej geologicznej chwili wysłać zaawansowane cywilizacje z powrotem do epoki kamienia.

Wielki Potop, Sodoma i Gomora z Biblii, Trzy Kataklizmy Wisznupurany, zatonięcie Atlantydy i Lemurii.

Dzieje świata są bogate w historie o kataklizmach.

Pięć Słońc Azteków naucza, że ​​obecny świat poprzedziły cztery inne cykle tworzenia i niszczenia.

Według oficjalnych zapisów Projektu Nanook, majora Maynarda White’a, rząd Stanów Zjednoczonych odkrył pod koniec lat 40. XX wieku, że Ziemia co 10 000 do 12 000 lat ulega dużym przeskokom magnetycznym, co powoduje katastrofalne przesunięcia powierzchni Ziemi w ciągu jednego dnia. Ta informacja została oficjalnie ukryta przed opinią publiczną.

Tajemnicza Wielka Piramida w Gizie została zbudowana wg wymiarów, które upamiętniają Złoty Podział, Pi i prędkość światła, a wraz ze Sfinksem tworzą działający zegar Wielkiego Roku.

Wielki Rok to astronomiczny cykl równonocy wokół ekliptyki, cykl, który powtarza się co około 26 000 lat, co prowadzi wielu do spekulacji, że kataklizm jest w pewnym sensie stałym wydarzeniem w tym cyklu czasu.

Wielu badaczy uważa, że ​​Wielka Piramida wraz z kilkoma innymi starożytnymi budowlami upamiętniającymi Wielki Rok zostały zbudowane, aby ostrzec nas przed powracającym kataklizmem.

Nasze Słońce ma swój własny, powtarzający się cykl i w niemal każdej historii kataklizmu Słońce odgrywa główną rolę.

Naukowcy odkryli 11, 88, 200 i 2400-letnie cykle, które obejmują oscylację między Solarnym Minimum i Solarnym Maksimum. Maksimum słoneczne oznacza, że ​​Słońce wykazuje największą aktywność plam i rozbłysków słonecznych. Wielu badaczy uważa teraz, że cykl ten prowadzi do tzw. nowej powrotnej [recurrent nova] naszego Słońca.

Nowe powrotne zaobserwowano na całym nocnym niebie. Teoria głównego nurtu głosi, że gwiazdy zostają przeciążone materią atmosferyczną i ostatecznie dochodzi do wyrzutu w formie wybuchu.

I istnieje wiele dowodów na to, że nasze Słońce doświadcza tych nowych powrotnych, co prawdopodobnie jest związane z cyklami rozbłysków i plam słonecznych. Najnowsze badania mówią nam, że Słońce jest bardziej elektroenergetyczne niż fuzja jądrowa i że ma powiązania elektromagnetyczne z Ziemią.

To sugerowałoby, że elektromagnetyczne przeskoki Ziemi mają miejsce, gdy Słońce doświadcza nowych powrotnych. A więc najważniejsze pytanie brzmi: kiedy to nastąpi?

Douglas Vogt bada ten temat od dziesięcioleci i przewiduje, że zjawisko nowej powrotnej pojawi się w 2046 roku. Doszedł do tej daty w oparciu o cykle słoneczne, a także kody biblijne.

Kalendarz Długiej Rachuby Majów rozpoczął się w 3113 p.n.e. i był oznaczany dniami, a nie latami: 1872 000 dni. Niemal wszystkie źródła zakończyły kalendarz Majów w 2012 roku, dzieląc liczbę dni przez 365,24 dni w roku.

Ale Jason Breshears z Archaix.com zwraca uwagę na fakt, że przed rokiem 713 p.n.e. było 360 dni w roku. W 713 p.n.e. wszystkie cywilizacje świata zmieniły swoje kalendarze, aby dodać 5 dni. W Persji te dodatkowe 5 dni stały się znane jako „Dni pecha”, w starożytnym Meksyku to „Dni bezużyteczne”, a dla starożytnych Majów „Dni pechowe”.

Kiedy wszystko odpowiednio ustawimy, mamy 864 000 dni do zmiany kalendarza, 1 008 000 dni później, co oznacza koniec Kalendarza Majów w 2046r. To również rodzi pytanie, co wydarzyło się w 713r. p.n.e.?

Według Biblii w owym roku anioł zabił 86 000 ludzi, po tym jak Bóg przesunął Słońce o 10º. Być może jeden z tych kataklizmów wydarzył się właśnie w tamtym roku.

Ben Davidson z Suspicious Observers dokładnie analizował wszystkie te dane naukowe i na podstawie tempa spadku ziemskiego pola magnetycznego doszedł do wniosku, że słoneczna nowa powrotna wystąpi między 2040 a 2060 rokiem.

To jedna z najstarszych historii na Ziemi i jeśli to prawda, to wyjaśniałoby, dlaczego tak wielu ludzi jest przekonanych, że za 20 lat świat się skończy. To wyjaśniałoby całą tę przykrywkę [cover story] o „globalnym ociepleniu stworzonym przez człowieka”.

Mogłoby to wyjaśniać oenzetowską Agendę 2030.

To wyjaśniałoby, dlaczego Ray Kurzweil szacował transhumanistyczną Osobliwość [Singularity] na rok 2045.

I to by wyjaśniało całe oburzające, rozpaczliwe cele transhumanistyczne Światowego Forum Ekonomicznego.

Gdyby to było prawdą, oznaczałoby, że próbują osiągnąć niemożliwe: utrzymać swoją władzę podczas Wielkiego Resetu Ziemi.

________________

Imminent Cataclysm and the Plan to Survive the Great Reset, Greg Reese, October 15, 2022

−∗−

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!