Życie trans czyli co warto wcześniej przemyśleć

Jako dziewczyna nie byłam szczęśliwa, co oznaczało, że jestem chłopcem i transseksualistą. Więc po prostu wzięłam lekarstwo, które mi podano. Powiedziano mi, że dostaję lekarstwo i już więcej nie będę chciała się zabijać. I to nie była prawda.

−∗−

Tłumaczenie transkrypcji materiału wideo z serwisu Forbidden Knowledge TV. Pod rozwagę rodzicom i nie tylko. /AlterCabrio/

__________***__________

[Materiał filmowy nie zawiera drastycznych scen, jednak osobom bardziej wrażliwym sugeruję poprzestać na lekturze tekstu -tłum.]

 

TRANSKRYPCJA

Nie mogę uwierzyć, że to się stało. Zrujnowałam sobie życie. Kiedy rozważyłam wszystko, zdecydowałam, że nie chcę być kobietą, zanim jeszcze kiedykolwiek doświadczyłam bycia kobietą. Nie miałam pojęcia, jak wygląda bycie kobietą, bo byłam dzieckiem, a teraz czuję, że nigdy się do końca nie dowiem.

Chcę powiedzieć, że naprawdę czuję, że niektórzy ludzie ze społeczności trans, transmedykaliści i lekarze, naprawdę naprawdę obierają za cel najbardziej bezbronnych z nas.

Mam zaburzenie osobowości typu borderline [BPD] i wiem na pewno, że to jest powód mojej zmiany płci [transition]. To bardzo trudna choroba psychiczna, a jedną z podstawowych cech jest brak poczucia siebie i własnej tożsamości. I moi lekarze o tym wiedzieli.

Powiedziałam im – mimo iż nie pytali – że zdiagnozowano u mnie BPD i wszystko było dla nich w porządku.

Jako dziewczyna nie byłam szczęśliwa, co oznaczało, że jestem chłopcem i transseksualistą. Więc po prostu wzięłam lekarstwo, które mi podano. Powiedziano mi, że dostaję lekarstwo i już więcej nie będę chciała się zabijać. (płacze) I to nie była prawda.

Nie chciałam płakać w tym filmie, ale tak trudno o tym mówić. Straciłam przez to wiele rzeczy i mam tylko nadzieję, że każdy, kto przechodzi przez to, przez co ja przeszłam jako młoda dziewczyna, nie otrzyma przepisanych hormonów i operacji z innych powodów.

Jest tak wiele zaburzeń zdrowia psychicznego, które sprawiają, że nienawidzisz swojego ciała, a rozwiązaniem nie jest zmiana ciała, tylko naprawa mózgu.

Po prostu nie chcę, żeby ktokolwiek inny kiedykolwiek czuł się w ten sposób. Straciłam głos. Straciłem klatkę piersiową. Nie wiem, czy będę mogła mieć dzieci.

Czuję, że nikt nie chce się ze mną umawiać ani mnie kochać, bo jestem zniszczona.

_____________

Heartbreaking Video: The Pure Evil of Child Transitioning Explained by a Victim, Alexandra Bruce, October 4, 2022

 

Odsłony: 39

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!