Kto posiada naukę i… prawo do cenzury

Apokaliptyczne prognozy n/t globalnego ocieplenia były obalane już tak wiele razy, że jest to prawie śmieszne. Tak więc globalistyczne elity w ONZ i WEF bez wątpienia uważają, że jedynym sposobem ochrony oszustwa klimatycznego jest cenzura jego krytyków.

−∗−

Tłumaczenie materiału z serwisu Becker News zawierającego fragmenty wywiadu z Melissą Fleming, Sekretarz ONZ ds. Komunikacji Globalnej, w którym przyznaje ona kto jest faktycznym właścicielem nauki. /AlterCabrio/

____________***____________

 

„Jesteśmy właścicielem nauki”: członkini WEF ujawnia, w jaki sposób globalne elity współpracują z Google, aby cenzurować krytyków

Sekretarz ONZ ds. Komunikacji Globalnej Melissa Fleming, członkini Światowego Forum Ekonomicznego, otwarcie ujawniła, w jaki sposób globalne elity współpracują z Google i innymi platformami cyfrowymi, aby cenzurować informacje, które uznają za politycznie niepożądane.

 

„Wiesz, na przykład współpracowaliśmy z Google. Jeśli wyszukujesz zmiany klimatyczne w Google, u góry wyszukiwania otrzymasz wszelkiego rodzaju zasoby ONZ” – ujawniła Fleming. „Rozpoczęliśmy to partnerstwo, gdyż byliśmy zszokowani, widząc, że kiedy googlowaliśmy zmiany klimatu, otrzymywaliśmy niewiarygodnie zniekształcone informacje na samym szczycie [wyników wyszukiwania]”.

„Tak więc stajemy się znacznie bardziej proaktywni” – kontynuowała. „Wiesz, my jesteśmy właścicielami nauki [we own the science] i uważamy, że świat, wiesz, powinien to wiedzieć, i same platformy też to wiedzą. Ale znów… to ogromne, ogromne wyzwanie, w którym, moim zdaniem, wszystkie sektory społeczeństwa muszą być bardzo aktywne”.

To mrożące krew w żyłach odkrycie, które rzuca światło na nieetyczne wysiłki globalistów zmierzające do uregulowania wypowiedzi obywateli w tak zwanych „demokracjach”. Trudno sobie wyobrazić, że ONZ poprzestanie na „zmianach klimatu”. Ich program z pewnością obejmuje wszelkiego rodzaju tematy, w tym wybory i politykę covid-19.

Należy zauważyć, że panikarstwo klimatyczne zostało zakwestionowane przez wielu naukowców, którzy stwierdzili, że nie ma żadnego „kryzysu”. Grupa prawie 1200 czołowych światowych naukowców i uczonych podpisała dokument oświadczający, że „nie ma zagrożenia klimatycznego”.

Światowa Deklaracja Klimatyczna stwierdza, że ​​nauka o klimacie „powinna być mniej polityczna, podczas gdy polityka klimatyczna powinna być bardziej naukowa”.

„Naukowcy powinni otwarcie odnosić się do niejasności i wyolbrzymień w swoich przewidywaniach dotyczących globalnego ocieplenia, podczas gdy politycy powinni beznamiętnie liczyć rzeczywiste koszty, a także wyimaginowane korzyści płynące z ich działań politycznych” – czytamy w deklaracji.

Niezależna fundacja polityczna została założona w 2019 roku przez emerytowanego holenderskiego profesora geofizyki Guusa Berkhouta i holenderskiego dziennikarza naukowego Marcela Croka.

Apokaliptyczne prognozy n/t globalnego ocieplenia były w tym momencie obalane już tak wiele razy, że jest to prawie śmieszne. Tak więc globalistyczne elity w ONZ i WEF bez wątpienia uważają, że jedynym sposobem ochrony oszustwa klimatycznego jest cenzura jego krytyków.

Rewelacje członków WEF o globalnych wysiłkach na rzecz cenzurowania krytyki rzekomej „nauki o klimacie” towarzyszą raportom mówiącym, że rząd federalny w sposób niekonstytucyjny przeprowadził podobne programy w Stanach Zjednoczonych.
______________

‘We Own the Science’: WEF Member Reveals How Global Elites Work with Google to Censor Critics, Kyle Becker, October 2, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

Poza pandemię czyli co dalej z klimatem
Przez dosłownie dziesięciolecia podsycali publiczny strach przed „nową epoką lodowcową”, kwaśnymi deszczami i dziurą w warstwie ozonowej oraz niezliczonymi innymi rzekomo rozpoczynającymi się katastrofami klimatycznymi, i nigdy nawet nie otarli […]

______________

Covid plus klimat czyli bój się prognozy pogody
Chcą, żeby to był nowy covid, ale żeby to osiągnąć, potrzebują ludzi, którzy poczują „podwyższony poziom osobistego zagrożenia”. Oznacza to mocne uderzenie zagrożeniami związanymi ze zmianami klimatu. Oznacza to fałszowanie […]

______________

Schwabiątka poczuły klimat czyli grunt to rodzinka
Postrzegam to jako ogromną szansę, aby naprawdę zorganizować ten Wielki Reset i wykorzystać te ogromne przepływy pieniędzy, aby wykorzystać zwiększone środki nacisku, które mają dziś decydenci w sposób, który nie […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!