Jak nie pandemia to bieda czyli kto potrzebuje katastrofy

W ciągu najbliższych kilku lat szare eminencje establishmentu będą próbowały wykorzystać zasłonę chaosu, aby zasiać nasiona strachu wśród ludności. Będą próbować wykorzystać ten strach, aby uzyskać jeszcze bardziej scentralizowane zarządzanie i zmienić fundamenty naszego społeczeństwa, jednocześnie dusząc to, co jeszcze zostało z naszych swobód.

−∗−

Tłumaczenie artykułu autorstwa Brandona Smitha, poruszającego kwestie celów jakie przyświecają ludziom i instytucjom w kreowaniu globalnych kryzysów. /AlterCabrio/

_____________***_____________

Antyglobalizm wkracza do głównego nurtu – a to oznacza, że ​​niedługo nastąpi zaplanowana katastrofa

W przeszłości zauważyłem, że przestępcy mają tendencję do przechwalania się swoją przestępczością, gdy wierzą, że nikt nie może z tym nic zrobić. Szczerze mówiąc, w swoim narcyzmie wielu z nich nie może powstrzymać się od rozkoszowania się chwilą i niech wszyscy wiedzą, jak „lepsi” są od reszty z nas. W ciągu ostatnich kilku lat byliśmy świadkami wielu takich chwil ze strony elit z globalistycznych instytucji w szczycie chaosu pandemii.

Byli ludzie tacy jak globalistyczni naukowcy z MIT, którzy głosili, że „nigdy nie wrócimy do normalności” i że będziemy musieli zaakceptować utratę wielu naszych wolności do końca życia, aby zwalczyć rozprzestrzenianie się covid. Byli ludzie tacy jak Klaus Schwab, którzy ogłaszali początek „Wielkiego Resetu” i rozpoczęcie tego, co ekipa z Davos nazywa „czwartą rewolucją przemysłową”. Było również WIELU przywódców politycznych, takich jak Joe Biden, którzy krążyli po mediach, oskarżając ideologicznych przeciwników (głównie konserwatystów) o bycie „wrogami demokracji”.

Jeśli ich wizja „demokracji” ma być tyranią medyczną i wymuszoną ekspansją kulturowego marksizmu, lub jeśli ich ideą demokracji jest kooperacja rządu z korporacyjnym monopolem i wymazanie zasad założycielskich naszego kraju, to tak, przypuszczam, że rzeczywiście jestem wrogiem “demokracji”.

Globaliści naprawdę pławili się w blasku swojego z góry zakładanego zwycięstwa. Myśleli, że trzymają nas, plebs za kark, i że ich plan jest prawie pewny. Ale jak twierdzę już od zeszłego roku, elity finansowe świętowały chyba trochę przedwcześnie.

Jeśli celem było wdrożenie wieloletnich nakazów i ograniczeń w Ameryce Północnej i Europie, to agenda covid poniosła całkowitą porażkę. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wyglądałby sukces globalistów, po prostu przyjrzyj się Chinom z niekończącymi się cyklami lockdownu i cyfrowymi paszportami szczepień. Elity chciały tego rozwiązania dla Zachodu, ale go nie osiągnęły. Byli blisko, ale miliony Amerykanów, Kanadyjczyków i Europejczyków nie ustępowały, a koszt zmuszenia nas do przestrzegania przepisów byłby zbyt wysoki.

Nawet Joe Biden otwarcie przyznał, że pandemia się skończyła. Zrezygnowali z nakazów, ponieważ wiedzieli, że jeśli dojdzie do wojny – przegrają.

Jeśli celem fabryki strachu przed pandemią było po prostu wstrzyknięcie populacji szczepionek mRNA, tutaj również ponieśli klęskę. Przy wielu stanach w USA z 40% odsetkiem niezaszczepionych (według oficjalnych danych) i z dużą populacją niezaszczepionych w wielu częściach świata, istnieje ogromna grupa kontrolna dla szczepionek przeciw covid. Jeśli pojawią się stale rozwijające się problemy zdrowotne związane z preparatem mRNA (takie jak zapalenie mięśnia sercowego), to opinia publiczna będzie wiedziała, co je spowodowało właśnie z powodu tej grupy kontrolnej. Globaliści potrzebowali prawie 100% ‘wyszczepienia’ i tego nie uzyskali. Nawet nie byli blisko.

Nie ma dla nich ucieczki – mocno przecenili apatię społeczeństwa, jeśli chodzi o autorytaryzm. Sprzeciw jest zbyt duży i ostatecznie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za swoje przewiny.

Przykład: ostatnie wybory we Włoszech przyniosły miażdżące zwycięstwo koalicji konserwatywnej, a nowa premier (i pierwsza kobieta-premier), Georgia Meloni, wygłosiła w tym tygodniu porywające przemówienie po zwycięstwie, które bezpośrednio ujawniło inwazję skrajnej lewicy na narody zachodnie, globalizm i trujące zmowy ze ‘zorientowanymi’ korporacjami [woke corporations], by uciszać sprzeciwy. Wezwała do powrotu do wolności i jaka była reakcja mediów głównego nurtu? Nazwali ją „faszystką”.

Wybory we Włoszech to tylko niewielka część istniejącego trendu, czyli przebudzenia ludzi na nieuchronne zagrożenia ze strony globalistów, a globaliści nie mogą tego [trendu] powstrzymać.

Strach wśród nich jest namacalny. Antyglobalizm wkracza teraz do głównego nurtu, a ludzie zaczynają szukać odpowiedzi. Dlaczego nasze warunki ekonomiczne uległy takiemu pogorszeniu? Dlaczego stoimy w obliczu stagflacyjnego kryzysu? Dlaczego ceny na wszystko wciąż rosną? Dlaczego prawie straciliśmy wszystkie nasze swobody obywatelskie w imię walki z wirusem o niewielkiej oficjalnej medianie wskaźnika śmiertelności infekcji [IFR] na poziomie 0,23%? Dlaczego w trakcie kryzysu łańcucha dostaw wprowadzane są bezsensowne kontrole emisji? Dlaczego politycy i banki tak bardzo wszystko pogarszają?

Wzrasta społeczne oburzenie z żądaniem rozrachunku i to głowy globalistów skończą na pieńku [chopping block]. Wszystkie drogi zniszczenia prowadzą do nich i do polityki, którą narzucili ludności.

Oczywiście, gdy przestępcy czują, że są osaczeni, czasami wzniecają pożary i biorą zakładników w ostatniej próbie przetrwania i prześlizgnięcia się przez sieć. Wierzę, że zbliżamy się do tego etapu owego strasznego dramatu. Ważne jest, aby zaakceptować warunki na polu bitwy takimi, jakie są i nie lekceważyć wroga. Prawda jest taka, że ​​globaliści mają do dyspozycji rozległe środki, aby siać spustoszenie, a niektóre z tych katastrof już uruchomili.

Jak ostrzegałem wiele lat temu (już w 2017 roku w moim artykule ‘The Economic End Game Continues’), napięcia z narodami wschodnimi są wykorzystywane do zmniejszania roli dolara amerykańskiego jako światowej waluty rezerwowej i petro waluty. Konflikt powoduje również niedobory zasobów i słabość łańcucha dostaw, nie wspominając o kryzysie energetycznym w Europie, który jest obecnie nieodwracalny wraz z sabotażem rurociągów Nord.

Przewidywałem również w 2017r., że Rezerwa Federalna [FED] powtórzy wzorzec podnoszenia stóp procentowych aż do poważnego osłabienia, powodując wzrost zawirowań gospodarczych. Użyli bardzo podobnej taktyki na początku Wielkiego Kryzysu [Great Depression], który ex-szef Rezerwy Federalnej, Ben Bernanke otwarcie określił jako przyczynę długotrwałego załamania deflacyjnego.

Z mojego artykułu w 2017 roku:

„Zmiana przewodniczącego FEDu jest absolutnie bez znaczenia, jeśli chodzi o politykę. Jerome Powell będzie kontynuował dokładnie te same inicjatywy, co Yellen. Zachęty [stimulus] zostaną usunięte, stopy procentowe zostaną podniesione, a bilans zmniejszony, pozostawiając podatną na implozję ogromną bańkę rynkową, którą FED pierwotnie stworzył.

Spostrzegawcza osoba… mogła zauważyć, że banki centralne na całym świecie wydają się działać w skoordynowany sposób, aby usunąć bodźce/zachęty z rynków i podnieść stopy procentowe, odcinając linie zaopatrzenia w łatwy pieniądz, który od dawna jest podporą dla naszej osłabionej gospodarki”.

Bank Rozrachunków Międzynarodowych [BIS], bank centralny banków centralnych i instytucja, która pisze globalne inicjatywy polityczne dla wszystkich innych banków członkowskich, wezwał w zeszłym tygodniu do ZWIĘKSZENIA podwyżek stóp procentowych. Poza drobną interwencją Banku Anglii, dowody pokazują, że globaliści CHCĄ katastrofy i kreują warunki dla destabilizacji. Zawczasu ustawili domino, a teraz postanowili je powalić. Myślę, że to jest zabezpieczenie [fail-safe], detonator paniki na wypadek, gdyby nie uzyskali kontroli, której oczekiwali po pandemii.

Będą obwiniać Rosję, obwiniać Chiny, obwiniać konserwatystów, obwiniać wszystko i wszystkich poza sobą, próbując odwrócić uwagę opinii publicznej od międzynarodowych działań bankowych, które w pierwszej kolejności stworzyły warunki krachu. Nie możemy im na to pozwolić. Nieważne, co wydarzy się później, ważne jest, aby ludzie pamiętali, kto naprawdę nam to zrobił i kogo należy ukarać.

W ciągu najbliższych kilku lat szare eminencje establishmentu będą próbowały wykorzystać zasłonę chaosu, aby zasiać nasiona strachu wśród ludności. Będą próbować wykorzystać ten strach, aby uzyskać jeszcze bardziej scentralizowane zarządzanie i zmienić fundamenty naszego społeczeństwa, jednocześnie dusząc to, co jeszcze zostało z naszych swobód. To jedyna gra, która im pozostała, ale przynajmniej wiemy teraz na pewno, że są tam miliony z nas – miliony ludzi, którzy nie zastosują się i będą walczyć. I wiemy, że globaliści się boją. Gdyby tak nie było, nie wracaliby do tak drastycznych środków.

______________

Anti-Globalism Is Going Mainstream – Which Means Engineered Disaster Is About To Strike, Brandon Smith, September 29, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

Nowa Normalność – przekraczanie Rubikonu
Wprowadzenie Nowej Normalności zakończy się niepowodzeniem, jeśli zacznie być postrzegane jako polityczne (tj. jako forma totalitaryzmu). Póki co, opiera się na naszej niezdolności do dostrzeżenia tego czym jest. Tak więc […]

______________

Ilekroć pojawia się kryzys… czyli jak zwiększyć kontrolę
Ilekroć pojawia się kryzys – czy to kryzys militarny, polityczny, gospodarczy, finansowy czy społeczny – tłum domaga się silnych przywódców, by się nim zaopiekowali. To doskonale pasuje do osób, które […]

______________

100% normy czyli jak się pozbyć grupy kontrolnej
Muszą zmusić również nas do zaszczepienia – nas WSZYSTKICH, aby nie było grupy kontrolnej, a tym samym dowodów na to, co zrobili. Mogliby wtedy zrzucić winę za masowe powikłania zdrowotne […]

______________

Nasza Nowa Normalność: inflacja, ubóstwo, głód, faszyzm, marksizm, komunizm, morderstwa…
Tylko naród żałosnych tchórzliwych głupców pozwoliłby, aby taki odrażający los dotknął ich własne bezbronne potomstwo. Tego typu zachowanie wskazuje na całkowity brak intelektu i masową nieznajomość rzeczywistości. Wskazuje również na […]

______________

Kto nam zbudował plac zabaw czyli czytajcie Suttona
Sutton nie zajmował się jakimiś nierealnymi spekulacjami. Był wybitnym badaczem akademickim, który w kilku pracach nienagannie udokumentował swoje wnioski. Nie będąc w stanie przeciwstawić się jego badaniom, establishment (w tym […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!