I po wakacjach czyli jednak inwazja?

Większość wybieranych polityków i głów państw brała udział w rażących zbrodniach przeciwko ludzkości, lockdownach, śmiertelnym eksperymencie terapii genowej, a także cenzurowała wolność słowa i prawa do zgromadzeń, byłoby daleko posuniętą naiwnością zakładać ich uczciwość bez względu na szczebel władzy.

−∗−

Tłumaczenie tekstu dr Josepha Sansone na temat możliwych opcji na jakie autorytarni szaleńcy mogą się zdecydować na swej drodze do przejęcia pełni władzy. /AlterCabrio/

____________***____________

Fałszywa inwazja obcych 2024

W latach 50. powstał klasyczny film science fiction „The Day the Earth Stood Still” [Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia]. W filmie istota pozaziemska wylądowała na swoim statku kosmicznym w Waszyngtonie, starając się ostrzec Ziemię, że jeśli nie zmieni swojego postępowania, zostanie zniszczona. W tym przypadku była to historia o przemocy i rozprzestrzenianiu broni atomowej w kosmosie, co stwarzało w ten sposób zagrożenie dla w dużej mierze pokojowej społeczności międzygalaktycznej. Istota pozaziemska wyłączyła wszystkie urządzenia mechaniczne na okres 24 godzin, aby zademonstrować prawdziwą naturę zagrożenia. Odpowiednik tymczasowego ataku IEM na całym świecie. W niedawnym remake’u z Keanu Reevesem ludzie mieli zostać zniszczeni, aby uratować planetę przed podążaniem złą drogą, a w szczególności przed zmianami klimatycznymi.

Tematem każdego z tych filmów była mrzonka, że ​​wkroczy jakaś zewnętrzna siła, aby powstrzymać ludzkość przed zniszczeniem samej siebie. W oryginalnym filmie było to globalne promieniowanie po wojnie atomowej, a w remake’u było to spowodowane pogodą. Podpowiedź: w remake’u może mieć miejsce wysoki stopień sarkazmu skierowany w stronę rzekomego zagrożenia dla ludzkości. W obu przypadkach był to argument polityczny pod przykrywką kosmicznych fantazji. Różnica między tymi dwoma filmami polega oczywiście na tym, że anihilacja nuklearna jest uzasadnionym zagrożeniem, podczas gdy zmiany klimatu są zjawiskiem naturalnym.

Po raz pierwszy o fałszywej inwazji kosmitów w 2024 roku usłyszałem trzy lub cztery lata temu. W tamtym czasie byłem bardzo sceptyczny. Od tego czasu przeszedłem od skrajnego sceptycyzmu do cóż, mogą spróbować, jeśli im się to uda. Ten ostatni pogląd jest wzmacniany przez natłok materiałów o rzekomych UFO w kontrolowanych przez rząd programach medialnych. Wydaje się, że publikowanie wojskowych nagrań wideo rzekomych UFO z ostatnich kilku lat w programie Tuckera Carlsona w Fox News, trochę pompuje ten temat. Mniej subtelny był niedawny program Tuckera dotyczący okaleczeń bydła, w którym powiedział on Laurze Ingram, że najbardziej oczywistym wyjaśnieniem są przyczyny pozaziemskie. Możliwe, że Tucker jest szczery w swoich poglądach, jednak ja nadal zastanawiałbym się, dlaczego jest karmiony tymi informacjami?

Wydaje się trochę dziwne, że wojsko publikuje te zdjęcia głównie w jednej sieci. Doktor Carrie Madej, demaskatorka transhumanizmu i zabójczego eksperymentu terapii genowej Covid, twierdzi, że ma to podważyć wiarę w dużej mierze chrześcijańskiej publiczności. Byłoby to o tyle dziwne, że w tym samym okresie gdy rząd kłamał na temat wszystkiego, co można sobie wyobrazić, ma kryzys sumienia i zdecydował się ujawnić prawdę o UFO. Pomyśl o tym, o cenzurze wszystkich informacji medycznych, które chronią cię przed niebezpiecznymi zastrzykami terapii genowej i ograniczeniu stosowania ratujących życie popularnych leków, które są bezpieczne i skuteczne w leczeniu Covid, a tu nagle pełne ujawnienie zagrożenia pozaziemskiego?

Co ciekawe, nawet badacze UFO twierdzą, że istnieje spisek mający na celu sfingowanie inwazji obcych. Niektórzy nazwali ten projekt blue beam. Jaki byłby cel sfingowania inwazji obcych?

Celem sfingowania inwazji kosmitów, podobnie jak w filmie, byłoby poszerzenie agendy politycznej. Oczywistym planem jest globalny, technokratyczny rząd totalitarny pod przykrywką uratowania planety przed wysoce zaawansowaną cywilizacją, która chce nas wykończyć. Teoretycznie może polegać na zapobieżeniu wojnie nuklearnej lub nawet po zrzuceniu broni nuklearnej, ponieważ konflikt z Rosją wciąż eskaluje. Albo może to być po prostu ratowanie planety przed zmianami klimatycznymi, tak jak miało to miejsce w remake’u “Dnia, w którym zatrzymała się Ziemia“. Pamiętaj, że mamy do czynienia z niebezpiecznym świeckim kultem czasów ostatecznych, który uważa, że planeta nie jest w stanie utrzymać populacji.

Jak mogą przeprowadzić taką fałszywą inwazję kosmitów?

Wyobraź sobie hologramy wyświetlane na niebie ze statkami wielkości miast. Następnie pojawiają się raporty o kontakcie i dyrektywy dla ludzi, których należy przestrzegać, aby uniknąć zniszczenia. Czy uważasz, że głowy państw nie wzięłyby udziału w takim oszustwie? Czy ludzie się na to nabiorą?

Ponieważ większość wybieranych polityków i głów państw brała udział w rażących zbrodniach przeciwko ludzkości, lockdownach, śmiertelnym eksperymencie terapii genowej, a także cenzurowała wolność słowa i prawa do zgromadzeń, byłoby daleko posuniętą naiwnością zakładać ich uczciwość bez względu na szczebel władzy. Co do tego, czy ludzkość dałaby się nabrać na ten przekręt, to czy pamiętasz ludzi noszących maski i podążających za małymi liniami na podłodze w sklepie? Stojących dwa metry od siebie? Czyż nie powiedziano nam, że pięć miliardów ludzi przyjęło zastrzyki z terapii genowej Covid?

Hmmm… Mogą połknąć tę przynętę.

Kiedy hiszpańscy konkwistadorzy postawili stopę w Ameryce Środkowej, powitano ich jak bogów. Wyłaniający się z morza, na okrętach pozornie znikąd, zaawansowanie techniczne marynarzy wydawało się magią. Takie postrzeganie wraz z postępem technologicznym w uzbrojeniu, wspomaganym wprowadzeniem śmiertelnych chorób, pomógł Hiszpanom dość szybko podbić znacznie większą populację.

Wyobraź sobie, że globaliści, używając dronów i technologii hologramów, tworzą iluzję zaawansowanych istot przybywających z kosmosu, oferując z jednej strony zniszczenie, a z drugiej zbawienie w postaci wskazówek od wszystkich mądrych istot. Wydawałoby się to łatwiejsze do wciśnięcia niż noszenie pieluchy na twarzy, stawanie dwa metry od siebie i podążanie za liniami na podłodze podczas chodzenia. Aparat do prania mózgu już jest i wydaje się, że istnieje również technologia do jego omamiania.

Nic z tego nie pomniejsza prawdopodobieństwa, że w ​​kosmosie jest życie. Nie odrzucam również możliwości, że istoty pozaziemskie mogły odwiedzić planetę w pewnym momencie naszej historii. Lub że odwiedzają ją rutynowo. To wszystko wiąże się z inną dyskusją i szczerze mówiąc nie znam żadnych odpowiedzi. Nie twierdzę też, że mam jakąkolwiek wewnętrzną wiedzę na temat fałszywej inwazji kosmitów. Szczerze mówiąc nie wiem, czy takie oszustwo jest rzeczywiście planowane. Mam jednak nadzieję, że w miarę jak coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z potencjalnej możliwości takiego przekrętu, jeśli faktycznie jest to planowane, to nie dadzą się na niego nabrać.

Powiem inaczej. Jeśli w najbliższym czasie nastąpi jakaś inwazja pozaziemska lub masowy kontakt, to powtórz za mną: „Nie kupuję tego!”

_______________

The Fake Alien Invasion of 2024, dr Joseph Sansone, Sep 9, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

Wakacje czyli o UFO na poważnie
Przygotowują społeczeństwo do zaakceptowania fałszywego przybycia kosmitów. Zamiast widzieć prawdziwych ET przybywających w prawdziwych statkach kosmicznych, zobaczymy genetycznie zmodyfikowanych ludzi przybywających w czarno-budżetowych statkach kosmicznych. Wakacyjne tłumaczenie archiwalnego materiału o […]

_______________

Wakacje czyli pierwszy kontakt z ET
Wiesz, widziałem i rozmawiałem z bardzo znanymi celebrytami. Niektórzy z nich wydają się roztaczać wokół siebie blask. Czy istnieje sposób na zmianę mojego DNA, abym mógł emitować ten blask? Panie […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!