Oglądajcie dopóki jeszcze nie usunęli

W Poznaniu odbył się marsz przeciwników szkodliwych preparatów Big Pharmy wprowadzonych do medycznego obiegu decyzją aktualnych władz, nierzadko drogą przymusu, szantażu i kłamstwa. Media po raz kolejny nazwały uczestników antyszczepionkowcami i koronasceptykami nie wspominając nic o prawdziwych przyczynach protestu. Brak zgody na prześladowania i terror pod pretekstem “dbania o sanitarną czystość”, w oparciu o nowe, wymyślone, oderwane od rzeczywistości sanitarne standardy, jest spontaniczną reakcją każdego wolnego człowieka.

Mamy do czynienia z ludobójstwem. Wymieniam czterech kandydatów do najwyższego wymiaru kary: Prezydent Duda, premier Morawiecki, pan Niedzielski, pan Ziobro. Żaden z nich nie spełnia swoich funkcji…

dr Anna Martynowska

Prawnik Andrzej Tetela powiedział o czterech niezbędnych rzeczach

  1. Protest.
  2. Uwolnienie zawodu lekarza.
  3. Sprzeciw wobec globalistów. Róbmy odwrotnie w stosunku do tego co nam próbują narzucić np. płaćmy gotówką.
  4. Bądźmy wobec siebie życzliwi, wspierajmy się.

„Debata: Co osiągnęliśmy i dokąd zmierzamy?”

z udziałem m.in. dr Katarzyny Bross Walderdorff z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, dr Anny Martynowskiej, psycholog Jolanty Toporowicz, dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego, dr Mariusza Błochowiaka z pozaparlamentarnej komisji śledczej Ordo Medicus oraz osób z poselskiej komisji śledczej Norymberga 2.0.

Rozpoczynamy “od Wojciecha Sumlińskiego”

 

 

O autorze: Redakcja