Wakacje czyli pierwszy kontakt z ET

Wiesz, widziałem i rozmawiałem z bardzo znanymi celebrytami. Niektórzy z nich wydają się roztaczać wokół siebie blask. Czy istnieje sposób na zmianę mojego DNA, abym mógł emitować ten blask?

Panie Smyth, jeśli Rzeczywistość miałaby plan, to pozostałaby tam, gdzie jest i powiedziała, że nie może się zmienić. Rzeczywistość jest formą propagandy.

−∗−

Tłumaczenie relacji z, jak się okazuje, pierwszego kontaktu z inteligencją pozaziemską. Rozmowa o Rzeczywistości, sztuce i, oczywiście, polityce. Nie obyło się bez rozbieżności i reperkusji. //AlterCabrio

____________  ____________

 

Istota pozaziemska, zadufana w sobie Persona ziemska oraz Świnia

Nie było żadnego statku ani lądowania.

ET po prostu dołączył jako lśniąca patykowata postać w salonie Jamesa Smytha III, przewodniczącego Międzynarodowego Stowarzyszenia Muzeów Sztuki. Był późny wieczór i Smyth był sam.

Przewodniczący nie odczuł szoku. ET powiedział: „Wybrałem ciebie jako mój pierwszy kontakt, ponieważ masz powiązania w polityce i mediach”.

„Mógłbym zasponsorować konferencję”.

„Chcę porozmawiać prywatnie”.

„Oh. Tak. Oczywiście”.

Wtedy nastąpiła ta wymiana:

Wie pan, panie Smyth, najważniejszym tematem, jaki mógłbym poruszyć, jest Rzeczywistość.

Często myślałem o tym, spacerując późną nocą po pustych korytarzach pustego muzeum…

Rzeczywistość jest elastyczna. Ale żeby to zobaczyć, człowiek musi wykorzystać swoją wyobraźnię. W przeciwnym razie Rzeczywistość może wydawać się blokiem ze stali.

Wiesz, widziałem i rozmawiałem z bardzo znanymi celebrytami. Niektórzy z nich wydają się roztaczać wokół siebie blask. Czy istnieje sposób na zmianę mojego DNA, abym mógł emitować ten blask?

Panie Smyth, jeśli Rzeczywistość miałaby plan, to pozostałaby tam, gdzie jest i powiedziała, że nie może się zmienić. Rzeczywistość jest formą propagandy. Im bardziej zagłębiasz się w propagandę, tym bardziej zdajesz sobie sprawę, że same podstawy – na przykład przestrzeń i czas – są prowizoryczne.

Jeden z naszych byłych prezydentów, Bill Clinton, był bardzo zainteresowany UFO. Znam Billa. Może uda mi się zorganizować spotkanie w jednym z muzeów w Nowym Jorku. Rozgłos byłby ogromny. Mógłbym cię przedstawić, wygłosić krótką przemowę. To byłaby zbiórka pieniędzy na cele charytatywne.

Niektóre z najbardziej przekonujących i opresyjnych Rzeczywistości, panie Smyth, są zbudowane na niczym. To właśnie znajdziesz na samym dnie poszukiwań, jeśli zagłębisz się wystarczająco mocno. Kiedy to ujawnisz, ludzie będą mieć szansę się obudzić. Hipnotyczny trans, w którym się znajdują, ma tendencję do zanikania.

Co tydzień odwiedzam fryzjera. Mam stały termin spotkania. Mój krawiec uszył dla mnie kilka różnych rodzajów brytyjskich garniturów. Ale czegoś brakuje w moim wizerunku. Czy są jakieś sztuczki, których mógłbyś mnie nauczyć? Chcę przekazać poczucie… Chcę, żeby ludzie stawali na baczność, kiedy wchodzę do pokoju.

Ludzie specjalizują się w uzależnieniu od rzeczywistości. Są przekonani, że to, co widzą i czują, jest wszystkim. Ta Jedna Rzeczywistość. Ale istnieje potencjalnie nieograniczona liczba Rzeczywistości, które można wymyślić. Jednostka je wymyśla.

Kiedyś rozważałem start w wyborach do Senatu. Miałem wsparcie finansowe. Ale w końcu nasz zespół zdecydował, że po prostu nie mam rozpoznawanego nazwiska. Przyszedł Jimmy Carter i porozmawiał z nami. Powiedział, że uważa, że ​​nie pasuję do polityki. To byłaby zupełnie inna ścieżka kariery niż ta, którą ostatecznie wybrałem. Myślę, że moja rodzina była rozczarowana. Nasza córka jako dziecko wybrała się na wycieczkę po Białym Domu i była zakochana w pomyśle, żeby tam zamieszkać…

Niektóre z największych odkryć, jakich dokonuje człowiek, wynikają z wyobrażenia sobie, jaka MOŻE być Rzeczywistość w porównaniu z tym, jaka JEST. Widząc jedno i drugie obok siebie… wtedy zmienia się postrzeganie i myślenie.

Sześćdziesiąt lat temu Metropolitan Museum kupiło pomniejszego Rembrandta. Nigdy nie przyciągnął tłumów, jakich oczekiwała Rada. Teraz najważniejsi darczyńcy chcą go sprzedać. Poprosili o moją opinię. Zamiast pisać raport, zrobię prezentację wideo. Zastanawiam się, czy ściągnąć tu ekipę filmową do domu, czy przemawiać na tle rzeki i majestatycznej panoramy miasta.

Wymyślanie nowych Rzeczywistości powoduje radykalnie pozytywne zmiany w procesach chemicznych komórek ciała, poziomie hormonów i innych mniej dostrzeganych energii. Widzieliśmy, jak to się stało z Rodinem.

Na drugim piętrze Metropolitan mamy uroczego Rodina. Chciałem przenieść go do holu, ale zostałem przegłosowany. Zasadniczo Rada zaczęła grać przeciwko mnie.

Na głębokim poziomie większość ludzi jest zaprogramowana za pomocą prymitywnych koncepcji symetrii, równowagi, harmonizacji i organizacji. Automatycznie odrzucają wszystko, co wykracza poza te parametry, jako dysonans i szum. Ignorują całe wszechświaty.

Moja dobra przyjaciółka Melania Trump przyszła do mnie z propozycją uruchomienia objazdowej wystawy poświęconej historii zachodniej mody. Myślałem, że to odważny pomysł. Ale atmosfera polityczna była trująca. Po prostu nie mogliśmy wzbudzić zainteresowania. Gazety z Nowego Jorku ścigały mnie z całą zawziętością. Jeden z reporterów nazwał mnie nawet „faszystą w owczej skórze”. Czy możesz w to uwierzyć? Właśnie rozmawialiśmy o kapeluszach. Kapeluszach i sukienkach. I nagle stałem się Mussolinim.

W Tybecie piętnaście wieków temu, zanim klasa kapłanów wprowadziła się ze swoim metafizycznym bagażem i założyła teokrację, adepci mieszkali w zimnych górach i uprawiali ćwiczenia, które miały im pokazać raz na zawsze, że wszechświat jest produktem umysłu. Od tego momentu jednostka może zmieniać przestrzeń i czas. Może sprawić, że las zniknie i pojawi się ponownie.

Naprawdę nie chciałbym przerywać, ale muszę odebrać telefon z Japonii. W przyszłym miesiącu sprowadzamy kilka rysunków Hokusai. Minister kultury to mój stary przyjaciel. Jego syn i moja córka pojechali razem do Princeton. Ale kiedy tylko zechcesz wrócić—

– Istota pozaziemska wykonała niewielki ruch i zmieniła pana Smytha w dużą świnię.

Świnia krążyła po pokoju, wąchając meble.

Wtem świnia powiedziała: „Zapomniałam wspomnieć, że jedna z doradczyń prezydenta Bidena ds. polityki zagranicznej jest byłą członkinią Stowarzyszenia Muzealnego. Ma letni domek na obrzeżach Brattleboro. Może mogłabym zorganizować wam spotkanie, byście usiedli i porozmawiali. Wiele lat temu, kiedy przyjechała do nas pracować, byłam jej mentorem w zakresie pozyskiwania funduszy i kształtowania renomy. Darczyńcy chcą być łączeni publicznie ze swoimi darami na różne sposoby”.

Istota pozaziemska upuściła kolbę kukurydzy na podłogę i zniknęła.

Kilka miesięcy później, po występach w Face the Nation, Meet the Press i PBS News Hour, świnia ogłosiła, że ​​ubiega się o miejsce w Senacie USA. Jej pierwsze wyniki w sondażach wystrzeliły w niebo.

Jednak ponieważ była na liście jako Republikanin, przywódcy nowojorskiej Partii Demokratycznej byli zaniepokojeni. Kamala Harris przyleciała z Waszyngtonu i spotkała się z profesjonalistami od PR-u w Instytucie Rockefellera.

Dwa dni później Anthony Fauci wycofał się z życia publicznego, a prezydent Biden zaproponował świni wolne stanowisko głównego doradcy ds. koronawirusa w Białym Domu.

Przyrzekając służyć narodowi w czasie kryzysu, świnia się zgodziła. Powiedziała dziennikarzom: „Podążam za nauką, tak jak mój dobry przyjaciel dr Fauci. Szczepionka jest wyjątkowo bezpieczna i skuteczna. To jedyne wyjście z lockdownów i koryta rządowych dotacji. W ten sposób uzyskamy odporność stadną…”

________________

The Extraterrestrial, the self-important Earth Person, and the Pig, Jon Rappoport, June 8, 2022

−∗−

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!