Podchodzą nas z każdej strony czyli nie tylko Sri Lanka

Podchodzą nas z każdej możliwej strony i to bez względu na to, czy mówimy o bezpieczeństwie ekologicznym, finansach, mieszkalnictwie, opiece zdrowotnej, energii, transporcie czy żywności. Wszystkie zmiany, które teraz widzimy, mają jeden cel, którym jest wymuszenie posłuszeństwa wobec planów globalistów.

−∗−

Tłumaczenie artykułu z serwisu RAIR Foundation USA na temat pierwszych objawów niedoborów żywnościowych we Włoszech. Materiał na stronie źródłowej będzie aktualizowany wraz z rozwojem sytuacji. //AlterCabrio

_____________***_____________

 

Zwycięstwo globalistów: niedobory żywności we Włoszech – głodujący obywatele szturmują ratusz, „Nie mamy pieniędzy na chleb” (wideo)

Twoja zdolność do kupowania żywności będzie ostatecznie powiązana z twoją cyfrową tożsamością i systemem zaufania społecznego [Social Credit System].

W środę, 13 lipca, włoscy obywatele szturmowali ratusz w La Spezia po tym, jak burmistrz Pierluigi Peracchini odmówił spotkania się z nimi. „Muszę dać mojej córce chleb, na litość boską! Nie mam pieniędzy na chleb. Co dziś zje moja córka?” zawołała zrozpaczona matka w siedzibie urzędu miasta.

 

Protest miał miejsce po tym, jak burmistrz Pierluigi Peracchini postanowił zignorować problemy swoich wyborców. Odmówił nawet mieszkańcom wstępu do ratusza na dyskusję. Zamiast tego, jak pokazują nagrania wideo, miejscowi policjanci uniemożliwili tłumowi dalszą penetrację budynku.

Globalistyczne przejęcie

Jak donosi dr Joseph Mercola, program globalistycznego przejęcia ma charakter ewidentnie kompleksowy. Podchodzą nas z każdej możliwej strony i to bez względu na to, czy mówimy o bezpieczeństwie ekologicznym, finansach, mieszkalnictwie, opiece zdrowotnej, energii, transporcie czy żywności. Wszystkie zmiany, które teraz widzimy, mają jeden cel, którym jest wymuszenie posłuszeństwa wobec planów globalistów.

Wygląda na to, że Elity skoordynowały umyślne ataki, aby wykreować globalne niedobory żywności, a głód powstaje zgodnie z planem. Niedawno pojawił się szokujący materiał wideo przedstawiający niekończącą się kolejkę ludzi, która wije się przed bankiem żywności w Mediolanie:

−∗−

 

Elity globalistyczne chcą całkowitej i pełnej kontroli nad dostępem konsumentów do żywności. Tak więc ostatecznie twoja zdolność do kupowania żywności będzie powiązana z twoją cyfrową tożsamością i systemem zaufania społecznego. Wyeliminowali już konkurencję rynkową i zmonopolizowali przemysł spożywczy:

Podczas gdy obecność setek marek spożywczych sprawia wrażenie konkurencji rynkowej, w rzeczywistości przemysł spożywczy jest zmonopolizowany przez kilkadziesiąt firm, a każda z nich z kolei, w dużej mierze należy do BlackRock i Vanguard.

Trudno powiedzieć, która z nich jest bardziej wpływowa. Vanguard posiada duże udziały w BlackRock, donosi dziennikarz śledczy Corey Lynn:

Właścicielami i udziałowcami Vanguard są Rothschild Investment Corp, Edmond De Rothschild Holding, włoska rodzina Orsini, amerykańska rodzina Bush, brytyjska rodzina królewska, rodzina du Pont oraz rodziny Morgan, Vanderbilt i Rockefeller.

Tymczasem Blackrock został nazwany „czwartą branżą w rządzie” [fourth branch of government], ponieważ jest jedyną prywatną firmą, która ma umowy finansowe na pożyczanie pieniędzy centralnemu systemowi bankowemu.

Atak na małe firmy

Przez ponad rok drobni przedsiębiorcy i różni bojownicy o wolność zbierali się w miastach we Włoszech, by protestować przeciwko przymusowemu zamykaniu firm przez rząd w imię walki z koronawirusem. Demonstranci błagali o możliwość powrotu do pracy, aby mogli płacić rachunki i ratować upadające firmy. Jak ostrzegała RAIR Foundation USA, ekonomiczny system rządowej kontroli nad gospodarką Benito Mussoliniego ponownie ma we Włoszech silną pozycję.

Od początku pandemii małe przedsiębiorstwa we Włoszech zostały szczególnie dotknięte i znajdują się w bardzo niekorzystnej sytuacji w porównaniu z dużymi firmami. Wielu większym korporacjom pozwolono pozostać otwartym. W przeciwieństwie do restauracji, siłowni, drobnych sprzedawców detalicznych itp., którzy musieli zamknąć działalność na długi czas lub działać w paraliżujących ograniczeniach.

Właściciele małych firm reprezentują wszystko, czym lewica gardzi: wolnorynkowy kapitalizm, indywidualizm i prawo własności. Małe firmy nie są ‘uzwiązkowione’, więc nie mogą być kontrolowane przez lewicę.

Premier Włoch

W czwartek włoska polityka popadła w dalsze zamieszanie, a premier Mario Draghi złożył rezygnację. Włosi zalali ulice i świętowali, kiedy po raz pierwszy ogłosił swoją rezygnację:

 

Po ogłoszeniu przez premiera oświadczenia, prezydent Sergio Mattarella już kilka minut później odrzucił jego rezygnację. W rezultacie przyszłość byłego szefa Europejskiego Banku Centralnego (EBC) i szóstego premiera kraju w ciągu ostatnich dziesięciu lat, jest wciąż nieznana. Obywatele pozostają optymistycznie nastawieni do rezygnacji globalistycznego premiera.

RAIR będzie aktualizować informacje dotyczące tej historii.

_____________

Globalist Victory: Food Shortages in Italy – Starving Citizens Storm Town Hall, ‘No Money for Bread’ (Video), Amy Mek, July 17, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

Dyptyk żywnościowy czyli apokalipsa, robaki i GMO
Byliśmy świadkami jak lockdowny roznoszą gospodarkę na kawałki, podczas gdy klasa miliarderów osiąga rekordowe zyski, a korporacyjne molochy rozszerzają swoje monopole, tak też każda proponowana polityka bezpieczeństwa żywnościowego przyniesie korzyści […]

_____________

Znów dzieci zjedzą mniej czyli żywności nie dodrukują
Świat był już pełen głodu, zanim Covid-19 uderzył. W 2020 roku aż 811 milionów ludzi – prawie co dziesiąta osoba – nie miało wystarczającej ilości jedzenia. A teraz świat pędzi […]

_____________

Piątka z bonusem czyli jak wykreować głód
Utrzymywanie wysokiej ceny ropy naftowej jest świadomą decyzją polityczną, która pokazuje, że koszty życia w kryzysie – i wszelkie wynikające z niego niedobory żywności – są projektowane celowo. (…)Po latach […]

_____________

Smartportfel czyli jak żyć cnotliwie
Obywatele korzystający z aplikacji będą nagradzani za takie rzeczy, jak recykling, korzystanie z transportu publicznego, właściwe gospodarowanie energią i nieotrzymywanie mandatów. […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!