Marionetka albo cwany czekista czyli w co gra pułkownik

„I muszę powiedzieć, widzę i widziałem też, że Putin był obecny na wszystkich imprezach WEF, a «Mój drogi Klausie» było we wszystkich jego wystąpieniach”

−∗−

Tłumaczenie artykułu z serwisu RAIR Foundation USA na temat związków prezydenta Rosji ze Światowym Forum Ekonomicznym. Wpis zawiera również materiał wideo.

_____________***_____________

 

Władimir Putin: marionetka czy wyzyskiwacz Światowego Forum Ekonomicznego (wideo)

„To znaczy, Rosja również zgodziła się z całą narracją o „bardzo niebezpiecznym wirusie”, a następnie wyprodukowała własne szczepionki”. – Ernst Wolff

Na początku tego miesiąca niemiecki profesor Max Otte ekonomista i dziennikarz oraz scenarzysta Ernst Wolff dyskutowali o relacjach prezydenta Rosji Władimira Putina ze Światowym Forum Ekonomicznym (WEF). Wolff przypomniał publiczności, że Putin był jednym z „młodych światowych liderów” WEF i jednym z jego najbardziej aktywnych konspiratorów. Do niedawna rosyjski przywódca uczestniczył w ich konferencjach, pozostając w bliskich kontaktach z Klausem Schwabem.

„I muszę powiedzieć, widzę i widziałem też, że Putin był obecny na wszystkich imprezach WEF, a «Mój drogi Klausie» było we wszystkich jego wystąpieniach”

Młody Globalny Lider – Agenda Covid

RAIR Foundation USA wcześniej informowało o szokujących rewelacjach Wolffa o „Młodych Globalnych Liderach” Schwaba i ich ukrytym planie ogólnoświatowych środków anty-covidowych. Wolff uważa, że ​​ukryty sojusz przywódców politycznych i korporacyjnych wykorzystuje pandemię do rozbicia gospodarek krajowych i wprowadzenia globalnej waluty cyfrowej.

Putin, podobnie jak inni absolwenci programu Young Global Leader, nie tylko promował „szczepionki przeciw covid”, ale jego kraj jako pierwszy wypuścił takową, czyli kontrowersyjny Sputnik V. Przywódca otrzymał także eksperymentalną szczepionkę donosową na covid kilka dni po przyjęciu zastrzyku przypominającego. Wolff przypomina widzom, że Putin zawsze był częścią programu covidowego globalistów:

Więc nie widzę tam tak dużej rozbieżności. Widziałem, to znaczy, Rosja również zgodziła się z całą narracją o „bardzo niebezpiecznym wirusie”, a następnie wyprodukowała własne szczepionki.

„Sprowadza się to do zniszczenia wszystkiego, co nam drogie”

Putin był jednym z najbardziej aktywnych liderów organizacji globalistycznej. Konsekwentnie uczęszczał na spotkania WEF w Davos, wygłaszał przemówienia i odgrywał wiodącą rolę w kształtowaniu trajektorii Czwartej Rewolucji Przemysłowej. Podczas gdy niektórzy uważają, że Putin jest w zmowie z WEF, inni uważają, że grał razem z globalistami dla własnych celów.

Utrzymywanie otwartego umysłu na to, co dzieje się na międzynarodowej arenie politycznej w tych mrocznych czasach, ma kluczowe znaczenie. Istnieje duża szansa, że ​​rzeczy nie są takie, na jakie wyglądają.

… wiemy też, że Putin nie pochodzi z demokratycznego środowiska, ale był agentem KGB. I że otrzymał wykształcenie, które ucieleśnia zupełnie inne wartości. Ale, jak powiedziałem, wydaje mi się, że w tej chwili w szerszej perspektywie, sprowadza się to do zniszczenia wszystkiego, co jest nam drogie.

Obejrzyj poniższy materiał z udziałem Ernsta Wolffa, z tłumaczeniem RAIR Foundation USA:

____________

Vladimir Putin: World Economic Forum Puppet or Exploiter (Video), Amy Mek, July 2, 2022

[W chwili publikacji wpisu na stronie źródłowej błędnie zamieszczono inny materiał wideo -tłum.]

−∗−

Powiązane tematycznie:

Zemsta pułkownika czyli co robią Zjednoczone Siły Dobra
Wróg GloboCap jest wrogiem wewnętrznym. GloboCap nie ma wrogów zewnętrznych. Dominuje na całej planecie. To jeden wielki globalny świat kapitalistyczny. Od około 30 lat. Większość z nas nie potrafi jeszcze […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!