Nie wywołują wariantów? CDC nie potrafi potwierdzić

„Żadne szczepionki przeciw COVID-19 nie blokują przenoszenia wirusa, zwłaszcza przenoszenia bardziej zakaźnych wariantów. Jest to ogromny problem, ponieważ obecnie coraz częściej dochodzi do transmisji wirusa wśród osób zdrowych w ogóle, a wśród osób zaszczepionych w szczególności(…)”

−∗−

W menu na dziś danie z mitem w tle. Jak się okazuje, amerykańska CDC właśnie zareagowała na wnioski wysyłane przez organizacje non-profit o udostępnienie dokumentów i danych na poparcie twierdzenia jakoby szczepionki przeciw covid19 nie powodowały tworzenia się nowych wariantów wirusa sars-cov-2. Odpowiedź może wydawać się odrobinę wymijająca, ale chyba nie zaskakująca.

Zapraszam do lektury.

_____________***_____________

 

CDC: brak dokumentów na poparcie twierdzenia, że szczepionki nie wywołują wariantów

Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) twierdzi, że nie posiada dokumentów na poparcie ich twierdzenia, że szczepionki przeciw COVID-19 nie powodują powstawania wariantów wirusa wywołującego COVID-19.

Strona internetowa CDC nazywa to mitem, że szczepionki powodują warianty.

„FAKT: Szczepionki przeciw COVID-19 nie tworzą ani nie powodują wariantów wirusa wywołującego COVID-19. Zamiast tego szczepionki przeciw COVID-19 mogą pomóc w zapobieganiu pojawianiu się nowych wariantów”, stwierdza strona internetowa.

„Nowe warianty wirusa pojawiają się, ponieważ wirus, który powoduje COVID-19, stale się zmienia poprzez naturalny proces mutacji (zmiany). W miarę rozprzestrzeniania się wirusa ma więcej okazji do zmian. Wysoki poziom szczepień w populacji ogranicza rozprzestrzenianie się wirusa i pomaga zapobiegać pojawianiu się nowych wariantów”, twierdzi dalej.

Informed Consent Action Network (ICAN), organizacja non-profit, zwróciła się do CDC w ramach ustawy o wolności informacji [Freedom of Information Act] o dokumentację potwierdzającą to twierdzenie.

W jednym wniosku grupa poprosiła o „Wszystkie dokumenty wystarczające do poparcia tego, że szczepionki przeciw COVID-19 nie tworzą ani nie powodują wariantów wirusa wywołującego COVID-19”.

W innym zażądano „Wszystkich dokumentów wystarczających na poparcie tego, że odporność nadawana przez szczepionki przeciw COVID-19 nie przyczynia się do ewolucji wirusa i pojawiania się wariantów”.

CDC odpowiedziało teraz na oba wnioski, oświadczając, że wyszukiwanie „nie znalazło żadnych rekordów odpowiadających” zapytaniu.

Pierwsza odpowiedź nadeszła w styczniu (pdf), druga przyszła 4 maja (pdf).

Jeśli CDC składa deklaratywne oświadczenia, to agencja powinna mieć dokumenty na ich potwierdzenie, powiedział The Epoch Times Aaron Siri, prawnik reprezentujący ICAN.

Odpowiedzi są „bardzo niepokojące”, powiedział Siri. „Myślałem, że CDC jest organizacją opartą na danych, że podejmowali decyzje w oparciu o badania, naukę i dane”.

CDC nie odpowiedziała na prośbę o komentarz.

ICAN było podczas pandemii jedną z bardziej płodnych organizacji w zakresie żądań informacji od CDC. Wiele wniosków zaowocowało dostarczeniem informacji. Inne pozostały bez odpowiedzi.

W takim przypadku CDC powinno działać w celu zapewnienia stałego zaufania publicznego, mówi Siri.

„Zmieńcie język lub przedstawcie dowody” – powiedział. „Oczywiście będą przypadki, w których zalecenia CDC mogą okazać się pomocne lub przydatne. I myślę, że wyrządzają wszystkim krzywdę, szkodząc własnej wiarygodności, wygłaszając oświadczenia, dla których albo nie mają potwierdzenia, albo nie potrafią go przedstawić”.

Naukowcy spoza CDC również twierdzili, że szczepionki mogą pomóc w zapobieganiu nowym wariantom.

„Ponieważ coraz więcej osób zostaje zaszczepionych, spodziewamy się, że cyrkulacja wirusa spadnie, co z kolei doprowadzi do mniejszej liczby mutacji”, głosi Światowa Organizacja Zdrowia na swojej stronie.

Jednak wiele twierdzeń opierało się na tym, że te szczepionki mogą powstrzymać infekcję wirusem KPCh (Komunistycznej Partii Chin), który to powoduje COVID-19. Okazuje się, że szczepionki są coraz bardziej niezdolne do tego, szczególnie przeciwko najnowszemu dominującemu szczepowi, Omicronowi.

Dr Geert Vanden Bossche, wirusolog, jest jednym z tych, którzy twierdzą, że to same szczepionki stoją za nowymi wariantami.

„Żadne szczepionki przeciw COVID-19 nie blokują przenoszenia wirusa, zwłaszcza przenoszenia bardziej zakaźnych wariantów. Jest to ogromny problem, ponieważ obecnie coraz częściej dochodzi do przenoszenia wirusa wśród osób zdrowych w ogóle, a wśród osób zaszczepionych w szczególności (ponieważ ich przeciwciała S-specyficzne nie neutralizują w wystarczającym stopniu wariantów S)” – twierdzi Vanden Bossche na swojej stronie internetowej. „Wynikające z tego nieoptymalne ciśnienie immunologiczne determinowane przez S, służy jako pożywka dla jeszcze większej liczby zakaźnych wariantów”.

[Wariant S to oznaczenie SARS-CoV-2, który wiąże się ze znacznie wyższym mianem wirusa -tłum.]

_________________

CDC: No Documents Supporting Claim Vaccines Don’t Cause Variants, Zachary Stieber, May 13, 2022

 

Uzupełnienia:

Prof. Luc Montagnier: „…to szczepienie tworzy warianty”
Szczepionki nie zatrzymują wirusa, argumentuje wybitny wirusolog, działają odwrotnie – „karmią wirusa” i ułatwiają jego rozwój w silniejsze i bardziej zdolne do transmisji warianty. Te nowe warianty wirusa będą bardziej […]

_________________

Zasady i wiedza czyli jak przegrać szanse na Nobla
W wakcynologii należy zawsze zdawać sobie sprawę z możliwości, że te szczepionki genetyczne mogą nasilać rozwój choroby immunologicznej — innymi słowy, spowodować, że patogen stanie się bardziej zakaźny lub wywoła […]

_________________

Szczepienia c19 – scenariusz z horroru
Wyobraź sobie, że szczepionka Covid faktycznie przyczyniła się do rozprzestrzeniania się infekcji, zamiast ją zatrzymać. Czy możesz sobie wyobrazić, jaka to byłaby katastrofa? Niestety, ale widać oznaki, że właśnie tak […]

_________________

CDC/FDA czyli koronny dowód na kłamstwo
Przyznają: nie mieli wirusa, kiedy przygotowali test na wirusa. „Wykombinowali” model, udając, że znajdują to, co chcieli znaleźć. To się nazywa samospełniającą się przepowiednią. To oszustwo i zbrodnia, które doprowadziły […]

_________________

Wirus kłamstwa i konsekwencje nieistnienia
Ostatnio wzrosło zainteresowanie jednym lub dwoma dokumentami, które cytowałem kilka miesięcy temu. Dokumenty te ujawniają oszustwo u samych podstaw testu na wirusa, który nie istnieje. Dokumenty, napisane przez twórców testu, […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!