‘Pandemia’ to nie błąd

Zrujnowali życie, kraje i światową gospodarkę w wyniku świadomej polityki na bazie rozległej sieci kłamstw, a ostatnim aktem oszustwa będzie twierdzenie, że to był „błąd”. Tymczasem ta sama agenda, która kryje się za tym „błędem” – masowym ubóstwem, niedoborami żywności i energii, cenzurą i kontrolą społeczną – skrada się coraz bliżej w nowym przebraniu: Wojna.

−∗−

W menu na dziś danie autopsyjne. Pomimo wielu innych wydarzeń na arenie międzynarodowej nie wolno zapominać, że zjawisko tzw. ‘pandemii’ nie zakończyło się. Najlepiej świadczą o tym wciąż obowiązujące obostrzenia, które nadal nie uległy likwidacji czy odwołaniu. Czy to celowy zabieg czy może niedopatrzenie polityków? A może to kolejny etap tego samego procesu? O tym w felietonie Kit Knightly.

Zapraszam do lektury.

_______________***_______________

 

Nie wierzcie w tę fałszywą wiwisekcję w mediach. „Pandemia” NIE była błędem.

Narracja będzie taka, że histeria z Covid była wynikiem „błędnych danych” lub „paniki”… A tak nie było.

Gdy media głównego nurtu wygaszają narrację pandemiczną i angażują się w tryb wojenny, wciąż jest czas na ostatnią autopsję – medialną wiwisekcję samej pandemii.

I jak to często w takich sytuacjach bywa [poetic irony], autopsja Covid okaże się niedokładna i dopasowana do z góry przesądzonych wniosków.

W tym tygodniu brytyjska grupa SAGE zrezygnowała z regularnych comiesięcznych spotkań, przyznając jednocześnie, że ich przewidywania były „rozbieżne z rzeczywistością”.

Media dyskutują o „złych danych”, które zostały użyte przez Imperial College do zbudowania modeli, które z kolei wymogły lockdowny.

Artykuł w Telegraph cytuje prof. Marka Woolhouse’a, który w swojej ostatniej książce twierdzi, że „lockdowny przyniosły zaskakująco nikły efekt” i że „każdy, kto opowiadał się za lockdownem na podstawie liczby pół miliona, został wprowadzony w błąd”, lecz nadal zrzuca winę na niekompetencję, a w żadnym wypadku na premedytację.

To wszystko wciąż jest elementem tej historii. Takie rozwodzenie się nad sobą [navel-gazing] post factum. Widzieliśmy to już wcześniej.

Powiedzieli, że 11 września był wynikiem „braku wyobraźni”.

Wojna w Iraku była rzekomo wynikiem „złego wywiadu”.

Oba jawne, dające się udowodnić kłamstwa. ‘Tyłochron’ dla narracji establishmentu.

Zadręczanie się „błędami” i obietnice, że „następnym razem zrobimy to lepiej” są nadal częścią tego teatru, są opieraniem fałszywej historii na bardziej brutalnej rzeczywistości – „Covid”, jak nam go sprzedano, nigdy tak naprawdę nie istniał.

Pandemia nie była naturalna. Lockdowny nie były wynikiem paniki.

Wszyscy mogliśmy zapoznać się z faktami. Dane były sfałszowane, testy bezużyteczne, statystyki sztucznie zawyżone, a wiele zgonów celowo spowodowanych przez zinstytucjonalizowane zaniedbania medyczne. Szpitale otrzymywały premie finansowe jako rozliczenie [oryg. payoffs, tu raczej w znaczeniu łapówka, przekupstwo -tłum.].

Żadna z tych rzeczy nie miała nic wspólnego ze złymi danymi lub pesymistycznymi modelami. Zrobili to wszystko celowo, absolutnie wszystko.

Każde utracone życie, każdy zniszczony biznes, każdy zmarnowany grosz, każde dziecko w traumie. Każda chwila niepokoju i strachu – każda – całkowicie zamierzona.

Zrujnowali życie, kraje i światową gospodarkę w wyniku świadomej polityki na bazie rozległej sieci kłamstw, a ostatnim aktem oszustwa będzie twierdzenie, że to był „błąd”.

Tymczasem ta sama agenda, która kryje się za tym „błędem” – masowym ubóstwem, niedoborami żywności i energii, cenzurą i kontrolą społeczną – skrada się coraz bliżej w nowym przebraniu: Wojna.

To wciąż to samo, bez względu na to, co mówią, bez względu na to, na czym im zależy, to, czego tak naprawdę chcą, nigdy się nie zmieni.

„Covid” każdego z nas coś kosztował – bezpieczeństwo, pieniądze, zaufanie, zdrowie, przyjaciół, rodzinę – ale nam też coś dał – zerknięcie za zasłonę. W swoich dążeniach establishment odsłonił swoje prawdziwe oblicze.

Myślą, że jeśli przestaną mówić o „Wielkim Resecie”, „Nowej Normalności” lub „lepszym odbudowywaniu” [Build Back Better] przez kilka miesięcy, to my zapomnimy. Ale my nie zapomnimy.

Wyraźnie nam powiedzieli kim są i co zamierzają, a teraz będą udawać, że nie to mieli na myśli.

Nie wierzcie w to. Nawet przez chwilę.

_____________

Don’t believe the media’s fake post-mortem, the “pandemic” was NOT a mistake, Kit Knightly, Mar 7, 2022

 

Uzupełnienia:

Czwarta dawka, drugi booster czyli co ma trwać nie utonie
„W tym roku, w pierwszej połowie spodziewamy się kontynuacji szczepień podstawowych i przypominających na półkuli południowej oraz przejścia do boostera w formie czwartej dawki w drugiej połowie roku na półkuli […]

_____________

‘Build Back Better’ czyli ‘Ordo ex Chao’ na nowo?
Ta „fundamentalna transformacja gospodarcza” zostanie dokonana bez zgody suwerennych państw narodowych, dziejąc się „nawet poza rządami światowych przywódców”. (…) ta transformacja będzie kosztować „biliony, a nie miliardy dolarów” i będzie […]

_____________

Co można przeoczyć gdy rozprasza cię wojna?
W grudniu ubiegłego roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła plany „międzynarodowego traktatu o zapobieganiu pandemii i gotowości na wypadek pandemii”. Według strony internetowej Rady Europy utworzono „międzyrządowy organ negocjacyjny”, który […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!