Piecha grozi niezastraszonym i nieogłupionym grzywną 15 tys. złotych

Ostatni pomysł PiS przewiduje odpowiedzialność zbiorową za samo domniemanie „przestępstwa”. Karą jest grzywna w wysokości 5 minimalnych płac, co stanowi kwotę około 12-15 tysięcy.

„Niezaszczepieni”, bo to oni stanowią obiekt agresji głównego ścieku politycznego, mają być karani za sam fakt, że ktoś z ich „zaszczepionego” otoczenia będzie mieć pozytywny test. Chodzi o środowisko w pracy. Jedynym sposobem na uniknięcie kary będzie przyjęty wcześniej status niewolnika nadany w wyniku naszprycowania lub cotygodniowe testy. W odwrotnym przypadku: domniemanego zarażenia osoby “niezaszczepionej” przez osobę “zaszczepioną” zasada ta nie będzie obowiązywać.

Już na samym wstępie pomysł Bolesława Piechy z PiS zakrawa na absurd, bo skąd będzie wiadomo, że to osoba nienafaszerowana zaraziła osobę nafaszerowaną. W świetle ostatnich danych to osoby naszprycowane zarażają się częściej z powodu upośledzonej odporności oraz zarażają innych. Dzieje się tak dlatego, że preparat nazywany szczepionką przeciwko covid-19 nie zapobiega ani transmisji ani zarażaniu.

Nie dziwię się więc, że poseł PiS został nazwany na Twitterze „idiotą” i „kretynem”.

Nowy projekt segregacji wedle czystości krwi (*)

wprowadzi obowiązek testowania pracowników raz w tygodniu i nakłada kary finansowe na tych, którzy zarażą innych pracowników.

Ten test będzie musiał wykonywać pracownik, nieobowiązkowo oczywiście, a pracodawca sprawdzić. Ale jeżeli tego testu pracownik nie wykona, a w pracy ktoś ma ujemny test i zarazi się, to taki pracownik musiał po prostu zapłacić odszkodowanie.

Pozostając w krainie absurdu, biorąc pod uwagę o wiele większe ryzyko zarażenia, proponuję, aby to osoby nafaszerowane płaciły po 20-30 tys. złotych osobom nienafaszerowanym (w przypadku pozytywnego testu).

Na końcu tradycyjny suplement dla użytecznych idiotów. Wyjaśniam, że preparaty stręczone przez politycznych podwładnych Jarosława Okrutnego są nie tylko nieskuteczne, ale  powodują również niebezpieczne odczyny poszczepienne, a także powikłania i zgony. Z tego powodu firmy ubezpieczeniowe nie ubezpieczają swoich klientów od skutków ubocznych tychże wynalazków.

Szczepionka powoduje wytworzenie dużej ilości białka kolca, takiego jak na powierzchni wirusa i to jest bardzo niebezpieczne, bo sprzyja zachorowaniu. Dlatego coraz więcej osób choruje po szczepieniu. /prof. Luc Montagnier/

Szprycownik Piecha powołuje się na testy, które mają być głównym kryterium oceny…

__________________________________________________________________________________________

* Czystość krwi: zawartość patogenów poszczepiennych (białka kolczastego) we krwi osoby nafaszerowanej.

** Cytaty:  /radiomaryja.pl/informacje/

Odsłony: 0

O autorze: CzarnaLimuzyna