Czy mają się czego bać?

Bez wątpienia, prawne bitwy będą niezwykle trudne do prowadzenia, ponieważ pracuje nad tym tak wielu potężnych ludzi, którzy chronią się nawzajem. Ale to nie znaczy, że nie spróbujemy. Wręcz przeciwnie, musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby przestępców stojących za tym globalnym przewrotem postawić przed wymiarem sprawiedliwości i pociągnąć ich do odpowiedzialności za wszystko, co zostało zrobione naszym gospodarkom, naszym źródłom utrzymania, naszym rodzinom, naszemu zdrowiu i przyszłości naszych dzieci.

−∗−

W menu na dziś danie procesowe. Próba postawienia zarzutów kilkunastu osobom, zdaniem oskarżycieli, najbardziej wpływowych w kształtowaniu obecnych wydarzeń związanych z tzw. pandemią covid. Na ile skuteczne okaże się to przedsięwzięcie, z pewnością pokaże czas. Jednak warto zapoznać się w zarysie komu i jakie zarzuty są stawiane.

Zapraszam do lektury.

______________***______________

Czy tych 16 osób zostanie oskarżonych o ludobójstwo?

W skrócie

 • Siedmiu oskarżających w imieniu społeczności brytyjskiej złożyło skargę do Międzynarodowego Trybunału Karnego (MTK), oskarżając 16 osób o ludobójstwo, zbrodnie przeciwko ludzkości, zbrodnie wojenne i zbrodnie napaści.
  .
 • Wśród 16 oskarżonych znajdują się: dr Anthony Fauci, dr Peter Daszak, Bill i Melinda Gates, dyrektorzy generalni Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Johnson & Johnson, premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson wraz z kilkoma innymi członkami władz brytyjskich, a także prezesi Fundacji Rockefellera i Światowego Forum Ekonomicznego.
  .
 • Według skargi do MTK, 16 oskarżonych naruszyło Kodeks Norymberski oraz art. 6, 7, 8, 15, 21 i 53 Statutu Rzymskiego.
  .
 • Kodeks Norymberski to zbiór zasad etyki badań medycznych, które wyrosły z tzw. „Procesu lekarzy” w Norymberdze po II wojnie światowej. Trybunał ds. Zbrodni Wojennych w Norymberdze ustanowił 10 standardów, których muszą przestrzegać lekarze przeprowadzając eksperymenty na ludziach.
  .
 • MTK jest stałym, niezależnym sądem, który bada przestępstwa dotyczące społeczności międzynarodowej. Jego działalność reguluje międzynarodowy traktat zwany Statutem Rzymskim, który został ratyfikowany przez ponad 120 krajów, w tym Stany Zjednoczone. Może wkroczyć, gdy państwo członkowskie nie podejmie odpowiednich działań w celu postawienia przestępcy przed wymiarem sprawiedliwości. Teoretycznie oczekuje się, że państwa członkowskie będą współpracować z sądem.

− ◊ −
.

 

Czy ci ludzie zostaną oskarżeni o ludobójstwo?

Analiza, dr Joseph Mercola

Według The Desert Review, w Zjednoczonym Królestwie oskarżono wiele osób mających wpływ na pandemię COVID-19 i dążenie do nakazu eksperymentalnych szczepień przeciw COVID, o przestępstwa, w tym zbrodnie przeciwko ludzkości, zbrodnie wojenne i zbrodnie napaści: [1]

„W szokującym 46-stronicowym wniosku [2] do Międzynarodowego Trybunału Karnego w dniu 6 grudnia [2021] odważny adwokat i siedmiu innych wnioskodawców oskarżyło Anthony’ego Fauci, Petera Daszaka, Melindę Gates, Williama Gatesa III i dwunaście innych osób o rozmaite pogwałcenia przepisów kodeksu norymberskiego. Obejmowały one liczne zbrodnie przeciwko ludzkości i zbrodnie wojenne w rozumieniu Statutu Rzymskiego, art. 6, 7, 8, 15, 21 i 53”.

 

“Parszywa” 16tka [Dirty 16]

W sumie 16 oskarżonych wymienionych w aktach prawnych to:

 1. Dr. Anthony Fauci, director of the NIAID
 2. Dr. Peter Daszak, president of EcoHealth Alliance
 3. Bill Gates
 4. Melinda Gates
 5. Albert Bourla, CEO of Pfizer
 6. Stephane Bancel, CEO of Moderna
 7. Pascal Soriot, CEO of AstraZeneca
 8. Alex Gorsky, CEO of Johnson & Johnson
 9. Tedros Adhanhom Ghebreyesus, director-general of the WHO
 10. Boris Johnson, U.K. prime minister
 11. Christopher Whitty, U.K. chief medical adviser
 12. Matthew Hancock, former U.K. secretary of state for Health and Social Care
 13. Medicines and Healthcare, current U.K. secretary of state for Health and Social Care
 14. June Raine, U.K. chief executive of Medicines and Healthcare products
 15. Dr. Rajiv Shah, president of the Rockefeller Foundation
 16. Klaus Schwab, president of the World Economic Forum

Ofiarami, w imieniu których złożono skargę, są „narody Zjednoczonego Królestwa”. Jednym z siedmiu wnioskodawców jest dr Michael Yeadon, były wiceprezes i główny naukowiec ds. badań nad alergią i układem oddechowym w firmie Pfizer.

Pod koniec 2020 roku wyrażał głębokie zaniepokojenie faktem, że szczepienia przeciw COVID mogą stać się obowiązkowe, ponieważ nie mógł znaleźć uzasadnienia medycznego dla ich stosowania. Jak wszyscy wiemy, w 2021r. nakazy zostały wprowadzone na całym świecie. W kwietniu 2021r. Yeadon publicznie wyraził obawy, że szczepienia stały się częścią programu depopulacji.

„Wierzę, że [dawki przypominające na COVID-19] zostaną użyte do uszkodzenia twojego zdrowia i prawdopodobnie zabiją cię. Nie widzę żadnego sensownego wytłumaczenia poza poważną próbą masowej depopulacji” – powiedział w wywiadzie dla „Planet Lockdown” opublikowanym pod koniec kwietnia 2021.

______________________

W tekście źródłowym omówione są szczegółowo paragrafy z jakich stawia się zarzuty oskarżonym. Tutaj tylko lista:

Czym jest Międzynarodowy Trybunał Karny?
Naruszenie 1 — Kodeks Norymberski
Naruszenie 2 — Ludobójstwo
Naruszenie 3 — Zbrodnie przeciwko ludzkości
Naruszenie 4 — Zbrodnie wojenne
Naruszenie 5 — Zbrodnie napaści

-tłum.

______________________

 

Nowe odkrycia „rozmontują cały przemysł szczepionkowy”

W oświadczeniu na filmie z 1 stycznia 2022r. (umieszczonym na początku tego artykułu) dr Reiner Fuellmich [8] — amerykańsko-niemiecki prawnik w procesie ochrony konsumentów i współzałożyciel niemieckiej pozaparlamentarnej komisji śledczej ds. koronawirusa (Außerparlamentarischer Corona Untersuchungsausschuss) [9], [10],[11] założonej 10 lipca 2020r. — ogłoszono, że dane, które teraz posiadają, są „wystarczające, aby zdemontować cały przemysł szczepionkowy”.

Fuellmich prowadzi sprawę z deliktu w związku z corona kryzysem. Początkowo komisja koncentrowała się na ujawnieniu fałszerstwa testu PCR, ale teraz mają również dowody na to, że producenci szczepionek używali różnych numerów serii do przeprowadzenia eksperymentu w ramach eksperymentu, bez wiedzy opinii publicznej.

Według Fuellmicha wygląda to na eksperyment, którego celem jest określenie dawki potrzebnej do zabicia i/lub okaleczania ludzi. Innymi słowy, ludzie nie otrzymują identycznych produktów. Różne serie lub partie zawierają różne dawki, a nawet różne składniki.

„Moim zdaniem jako prawnika, istnieją ewidentne dowody na działanie z premedytacją. ~ Dr Reiner Fuellmich“

Według dr Wolfganga Wodarga, byłego przewodniczącego Zgromadzenia Parlamentarnego Komisji Zdrowia Rady Europy, mają na to „twarde dowody”. Wskazuje na dochodzenie opublikowane pod koniec 2021r., które wykazało, że tylko 5% partii było odpowiedzialne za 100% szybkich zgonów. [12]

Na filmie Wodarg pokazuje również wykres dotyczące 9500 różnych partii szczepionek firmy Pfizer, z których część jest toksyczna, o czym świadczą zgony. Oznacza to 3000 razy powyżej poziomu odniesienia. Inne mają toksyczność 2500 razy wyższą niż poziom wyjściowy. Pomiędzy nimi są partie, którym nie przypisuje się zgonów.

Wodarg twierdzi również, że ma dane pokazujące, że twórcy szczepionek wydają się koordynować i synchronizować swoje eksperymenty tak, że tylko jeden z nich wypuszcza potencjalnie śmiertelną partię w danym czasie. Ale robią to wszyscy. Wszyscy eksperymentują z dawkami i składnikami, uparcie twierdzi Wodarg, a powodem, dla którego są w stanie to robić, jest to, że nie ma komisji nadzorczej, która kontrolowałaby któregokolwiek z nich.

Pojawiła się interesująca strona, na której można przeszukiwać dane z amerykańskiego systemu zgłaszania poszczepiennych zdarzeń niepożądanych (VAERS) na podstawie numeru partii, aby sprawdzić, czy otrzymałeś jedną z bardziej niebezpiecznych serii. Możesz znaleźć tę prezentację tutaj.[13] Poniższy film wyjaśnia, jak korzystać z pulpitu nawigacyjnego.

 

 

Moim zdaniem jako prawnika, istnieją ewidentne dowody na działanie z premedytacją” – mówi Fuellmich. A jeśli można udowodnić premedytację, to nie ma już dla nikogo immunitetu prawnego. Wszyscy mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności za obrażenia i zgony.

Bez wątpienia, prawne bitwy będą niezwykle trudne do prowadzenia, ponieważ pracuje nad tym tak wielu potężnych ludzi, którzy chronią się nawzajem. Ale to nie znaczy, że nie spróbujemy. Wręcz przeciwnie, musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby przestępców stojących za tym globalnym przewrotem postawić przed wymiarem sprawiedliwości i pociągnąć ich do odpowiedzialności za wszystko, co zostało zrobione naszym gospodarkom, naszym źródłom utrzymania, naszym rodzinom, naszemu zdrowiu i przyszłości naszych dzieci.

_______________

Źródła i odniesienia:

_______________

Opracowanie: AlterCabrio

Na podstawie: Will These 16 People Be Charged With Genocide, The Liberty Beacon, January 22, 2022

 

Uzupełnienia:

Schwab’o mi albo kto nam to robi
W menu na dziś tekst o pomysłodawcy szalonego i groźnego projektu, zwanego Wielkim Resetem. Temat tej osoby przewijał się na łamach portalu wielokrotnie, ale zawsze jako temat poboczny. Poniżej artykuł […]

_______________

Norymberga 2.0 czyli którędy droga
Tragedią ludzkości jest to, że jeśli ludzie się teraz nie obudzą, mogą na czas nie zdać sobie sprawy z zagrożenia, aż znajdą się w środku koszmaru, w którym niczego nie […]

_______________

Czy chcą nas zabić?
Co do kampanii masowych szczepień, jest to najbardziej maniakalnie ludobójczy projekt, jaki kiedykolwiek wymyślił człowiek. Po prostu nie ma sposobu, aby obliczyć ilość cierpienia i śmierci, z jaką przyjdzie nam […]

_______________

Dr Mike Yeadon – oni się nie mylą
Biotechnologia ma niesamowitą moc, ale bardzo łatwo można jej nadużywać. Jestem zdania, że trzecia i kolejne szczepionki mogą zostać użyte do zainicjowania depopulacji. Szczepionki pierwszej generacji, co do których nie […]

_______________

“Ludzie zdają się być ślepi na to, co nadchodzi”
Nikt nie chce płacić wyższych podatków, aby ci, którzy nie chcą pracować, mogli marnować zasiłki socjalne. Ale odruchowe reakcje, które wspierają takie programy, ostatecznie doprowadzą do systemu kredytu społecznego, UBI […]

_______________

Czyste, niczym niezmącone zło

Armia Nowej Normalności czyli dlaczego to robią

Największy eksperyment w dziejach

C-19 na wokandzie?

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!