Pastor wciąż prześladowany

Po raz kolejny policja bierze na celownik polsko-kanadyjskiego pastora, znanego z wypowiedzi przeciwko tyranii rządu. Zaledwie kilka godzin po rozpoczęciu nowego roku

−∗−

W menu na dziś danie ze stałego repertuaru tyranii. Pastor Artur Pawłowski zdaje się być niezmiennie obiektem zainteresowania kanadyjskiej policji. Tym razem z powodu protestów pod domem jednego z ministrów. Materiał z serwisu Church Militant.

Zapraszam do lektury (i oglądania).

______________***______________

Pastor prześladowany za pokojowy protest

Policja wzięła na celownik kanadyjskiego kaznodzieję

 

TRANSKRYPCJA

Po raz kolejny policja bierze na celownik polsko-kanadyjskiego pastora, znanego z wypowiedzi przeciwko tyranii rządu. Zaledwie kilka godzin po rozpoczęciu nowego roku, protestancki kaznodzieja Artur Pawłowski został zakuty w kajdanki i zaciągnięty do aresztu. Nadia Hazimeh z Church Militant ma więcej informacji na temat jego aresztowania.

Artur Pawłowski, pastor kongregacji Cave of Adullam: „Jeśli oglądasz teraz ten film, oznacza to, że jestem w więzieniu i udało im się mnie aresztować”.

Policja Alberty aresztowała w sobotę wieczorem pastora Artura Pawłowskiego wraz z bratem Dawidem. Adwokat Pawłowskich twierdzi, że policjanci dokonali ich zatrzymania po udziale w pokojowym proteście przed domem ministra zdrowia Calgary, Jasona Coppinga. Oboje zostali oskarżeni o jednokrotne złamanie nakazu sędziego zabraniającego im udziału w jakichkolwiek nielegalnych zgromadzeniach publicznych.

Premier Alberty, Jason Kenney, stwierdził później, że mieszkańcy Alberty mają prawo do protestów, ale to prawo nie obejmuje wkraczania do prywatnych domów.

Wygląda na to, że policja ma na celowniku Artura Pawłowskiego. Aresztowali go we wrześniu na płycie lotniska Calgary International Airport po tym, jak wrócił do domu ze Stanów Zjednoczonych – rzekomo za to, że nie miał zasłoniętej twarzy. Został również aresztowany w maju za odprawianie nabożeństwa, które naruszało zasady reżimu covidowego.

Tymczasem przywódcy Kościoła Katolickiego w Calgary milczą, poza tym, że nakazują księżom, aby ograniczali liczbę wiernych podczas mszy i przypominają świeckim, aby nosili maski, trzymali dystans i nie śpiewali – trzymając się ściśle polityki rządu.

Sędzia zwolnił braci Pawłowskich pod warunkiem, że nie będą się zbliżać do ministra zdrowia Jasona Coppinga.

____________________

Pastor Persecuted for Peaceful Protest, Nadia Hazimeh, January 4, 2022

 

Uzupełnienia:

Wspaniały kapłan przegania kovidnazi spod wrót swej świątyni.
https://gloria.tv/post/2hCgjAjYnK133geXdAZ7d6Fhp Kanada. Odważny pastor Artur Pawłowski przegania komando covid-nazi spod drzwi swego kościoła i mówi im otwarcie, kim są. Wspaniała odwaga, wzór kapłana. Szkoda, że to w Kanadzie a […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!