W poszukiwaniu paliwa na nową falę

Uczniowie/studenci szkół średnich, szkół wyższych i uniwersytetów oraz pracownicy oświaty i wychowawcy powinni kontynuować testowanie siebie dwa razy w tygodniu i częściej, jeśli zostaną o to specjalnie poproszeni, na przykład w przypadku nasilenia epidemii

−∗−

W menu na dziś danie eksplorujące. Artykuł omawia sytuację w Wielkiej Brytanii, ale może rzucać inne światło na dzisiejsze wypowiedzi rzecznika ministerstwa zdrowia n/t testowania dzieci w polskich szkołach. Nasuwa się podejrzenie, że rządzący szukają ‘paliwa’ dla nowej fali ‘przypadków’ i uzasadnienia szczepień wśród dzieci.

Zapraszam do lektury.

___________________***___________________

 

Wielka Brytania planuje w tym tygodniu przetestować KAŻDE dziecko w wieku szkolnym DWUKROTNIE

 … co się więc stanie, jeśli przeprowadzisz 7 milionów testów [metodą] przepływu bocznego [LFT] w ciągu pięciu dni? I czy jesteście gotowi na „nową falę” „przypadków”, które prawdopodobnie wywoła?

W ramach nowych planów, ogłoszonych jeszcze przed Bożym Narodzeniem, wprowadzono  wymóg, aby każdy uczeń szkoły średniej w Wielkiej Brytanii poddał się na miejscu testowi na Covid, gdy szkoły wznowią nauczanie po przerwie świątecznej.

Plany rządowe dot. rzekomo „monitorowania” zakażeń Covid wśród uczniów/studentów, sugerują, że każde dziecko powinno poddać się testowi kontrolnemu 3-4 dni później.

Stosowane testy są testami [metodą] przepływu bocznego [LFT], które wielokrotnie okazywały się całkowicie niewiarygodne i mogą dać wynik pozytywny przy użyciu nawet soku jabłkowego lub coli.

W Wielkiej Brytanii jest około 3,5 miliona uczniów w wieku 11-16 lat, a planują przetestować ich wszystkich dwukrotnie.

Jeśli tylko dla 2% z nich „test” okaże się „pozytywny” choćby tylko raz, media podniosą wrzask o 140 000 nowych „przypadków” Covid u dzieci.

Co więcej, „rekomendacje” sugerują, że dzieci powinny być nadal testowane dwa razy w tygodniu, co tydzień lub „częściej, jeśli zostaną o to poproszone”:

„Uczniowie/studenci szkół średnich, szkół wyższych i uniwersytetów oraz pracownicy oświaty i wychowawcy powinni kontynuować testowanie siebie dwa razy w tygodniu i częściej, jeśli zostaną o to specjalnie poproszeni, na przykład w przypadku nasilenia epidemii”.

Co najmniej 7 milionów testów przepływu bocznego na tydzień, co tydzień.

Nietrudno jest zorientować się do czego to zmierza. Z nagłówkami trąbiącymi, że brak dystansu społecznego w okresie świątecznym spowodował „czwartą falę” (a może piątą? Straciłem już rachubę).

Na waszym miejscu zacząłbym się przygotowywać do nowego lockdownu.

_____________

UK plans to test EVERY school child TWICE this week, Off-Guardian, Jan 3, 2022

 

Uzupełnienia:

100% normy czyli jak się pozbyć grupy kontrolnej
Muszą zmusić również nas do zaszczepienia – nas WSZYSTKICH, aby nie było grupy kontrolnej, a tym samym dowodów na to, co zrobili. Mogliby wtedy zrzucić winę za masowe powikłania zdrowotne […]

_____________

“Piątka dla szczepień (dzieci)” czyli o co pytać 3
Moim zdaniem rząd, media głównego nurtu i firmy farmaceutyczne przeceniły niebezpieczeństwo zakażenia covid-19 u dzieci, wywołując strach i niedoszacowanie ryzyka szczepionek. Nie podałbym tych nowych szczepionek mRNA mojemu zdrowemu dziecku […]

_____________

Czy to wojna z dziećmi?
Jak rodzice mogą chronić swoje dzieci w obliczu błyskawicznego zastraszania, przymusu i agitacji? Jaką bronią dysponują rodzice, aby walczyć? Jak na każdej wojnie, drogą do zwycięstwa jest odwaga, jedność i […]

_____________

Dzieci – materiał doświadczalny
Nacisk na zaszczepianie dzieci ma ogromne znaczenie dla tych, którzy chcą kontrolować ludzkość. Negatywne skutki tych szczepień młodzieży są postrzegane jako pozytywne dla tych, którzy chcą ich „zaszczepić”. Aby zapanować […]

_____________

Dzieci – cel ostateczny?
„Już w kwietniu ubiegłego roku – kiedy prawie nic nie było wiadomo o epidemiologii covid, a potencjalne szczepionki ledwo zaczęto badać – Bill Gates przygotował grunt pod pediatryczny nacisk, deklarując, […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!