Co się stanie po wprowadzeniu całej populacji do systemu paszportowego?

To nie są paszporty szczepionkowe. To platforma danych. To paszporty dostępu do społeczeństwa. Nie stoi za nimi żaden medyczny powód.

“To będzie twój nowy identyfikator za pomocą którego będą cię mogli kontrolować, wyłączyć ze społeczeństwa. Najlepiej połączyć go z tatuażem kwantowym, aby mogli zdalnie podawać ci “leki”. To brzmi absolutnie szalenie. To jest droga, którą podążamy. Tu chodzi o reset finansowy. Waluta fiducjarna zawiodła jak każda inna w historii i aby utrzymać się przy władzy oni potrzebują nowego systemu finansowego. To dlatego każdy bez wyjątku musi dostać jeden z tych paszportów”.

Koronawirus to tylko przyczyna – Prawdziwym celem są certyfikaty i cyfrowe pieniądze

Chcą nowego systemu gospodarczego, który /po Wielkim Resecie/ narzuci całkowitą kontrolę – mówi Melissa Ciummei, północnoirlandzka analityczka ekonomiczna i inwestorka.

Pieniądz fiducjarny (łac. fides – wiara) – waluta niemająca oparcia w dobrach materialnych (jak np. kruszce), której wartość ma źródło z reguły w dekretowanym prawnie monopolu w wykorzystaniu go na danym obszarze jako legalny środek płatniczy. /przypis red/

 • Globalizacja rozpoczyna się w 1947 roku słynnym porozumieniem z Bretton Woods. Powstają wtedy pierwsze organizacje ponadnarodowe. MFW ONZ itp.
 • Za ponadnarodowymi organizacjami stoją miliarderzy, którzy je finansują i wykorzystują je jako narzędzie do egzekwowania własnej władzy politycznej.
 • Państwa narodowe tracą suwerenność na rzecz organizacji ponadnarodowych
 • Pieniądze stopniowo odłączane od złota stały się zwykłym papierem. To najgłębsza przyczyna kryzysu gospodarczego, którego świat doświadcza od 1973 roku.
 • W 2008 roku system był bliski upadku, uratował się dzięki wydrukowaniu większej ilości papieru, ale więcej papieru to większa bańka.
 • We wrześniu 2019 r. świat stanął w obliczu kolejnego poważnego kryzysu bankowego. Kilka miesięcy później pojawia się Covid 19 i ożywia system.
 • W jaki sposób; Dzięki blokadom Blokady były konieczne, aby zresetować realną gospodarkę i ponownie ją uruchomić.
 • Drugim krokiem są certyfikaty. Prawdziwym powodem presji na szczepionki nie jest zdrowie. Jest ekonomiczny. Miliarderzy, którzy promują globalizację, chcą wyciągnąć z takiego certyfikatu całą populację.
 • Czemu; Ponieważ stanie się to paszportem dla jutrzejszego świata, w którym pieniądze nie będą już papierowe, ale cyfrowe. Pieniądze cyfrowe, portfel cyfrowy, paszport cyfrowy. Zielona przepustka /slave pass -przypis red./ jest niezbędna do działania nowego systemu.
 • To właśnie dlatego naciska się na dzieci, aby się zaszczepiły. Dzieci muszą być również zaangażowane w nowy system gospodarczy. To także ważni konsumenci!
 • Kiedy nowy system finansowy zostanie zbudowany, stanie się oficjalny. Ale to może zająć jeszcze dwa, trzy lub cztery lata. Ale kiedy tak się stanie, rząd będzie mógł zamknąć twoje konta jednym kliknięciem.
 • Jedyny sposób, aby się temu oprzeć, to jeden: nigdy nie otrzymuj zaświadczenia o szczepieniu  Oznacza to, że bez względu na to, czy byłeś zaszczepiony, czy nie, co musisz zrobić, jeśli nie chcesz być jutrzejszym niewolnikiem, to w ogóle nie korzystać z systemu “zielonych przepustek”. /link/

__________________________________________________________________________________________________________

Wywiad pierwszy:  MELISSA CIUMMEI – “PASZPORTY SZCZEPIONKOWE” A WIELKI RESET

Wywiad drugi: Jak tworzy się pieniądze, czym są prawdziwe pieniądze, hiperinflacja, jak możesz chronić swoje pieniądze i przygotować się na to, co nadejdzie.

________________________________________________________________________________________________________

 

O autorze: Redakcja